0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #100 -: Февруари 28, 2011, 11:20:13 am »
като си записвате час за първичен преглед спрямо дните от цикъла ли преценявате? Защото сега като ходя за заповедта ще си записвам час.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #101 -: Февруари 28, 2011, 13:37:51 pm »
Здравейте момичета имам един въпрос към вас.Решила съм да кандидатствам в ФАР имам един неуспешен опит преди година.Разбрах че първо трябва да отида в избраната от мен клиника работеща с фонда и там ще ми кажат какви документи ми трябват за кандидатстването .Разбрах и че д-р Бойчев работИ със Стаменов при който съм решила да направя 2 ия опит .От Русе съм и Тутракан ми е по близо от София дали Бойчев ще може да ми помогне с изготвянето на нужните ми документи за ФАР?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #102 -: Февруари 28, 2011, 15:05:06 pm »
eleonora85 ако не се лъжа мисля,че само избраната клиниката може да изготви документите за кандидатстване.А после ако решиш да я смениш само подаваш заявление във фонда за смяна на клиниката.Успех

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #103 -: Февруари 28, 2011, 15:58:41 pm »
Здравейте момичета имам един въпрос към вас.Решила съм да кандидатствам в ФАР имам един неуспешен опит преди година.Разбрах че първо трябва да отида в избраната от мен клиника работеща с фонда и там ще ми кажат какви документи ми трябват за кандидатстването .Разбрах и че д-р Бойчев работИ със Стаменов при който съм решила да направя 2 ия опит .От Русе съм и Тутракан ми е по близо от София дали Бойчев ще може да ми помогне с изготвянето на нужните ми документи за ФАР?
Може би има такъв вариант, но първо трябва да уточниш с ЦРЗ Надежда дали ще те вземат за пациент. Ако отговаряш на критериите и имаш час за първичен преглед не би трябвало да е проблем. За най-сигурно питай в Тутракан как стоят нещата. Някои жени от района се подготвят за ин витро на място и само за пункцията и ЕТ са в София.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #104 -: Февруари 28, 2011, 17:26:58 pm »
А за още по-сигурно, Елеонора, се обади на Силвия, която се занимава със ФАР в Малинов.
Телефона е на първа страница.
Говори и с  д-р Бойчев, щом си при него, да те насочи.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #105 -: Февруари 28, 2011, 19:00:42 pm »
Момичета , преди малко се прибрах и реших да направя един уринарен на 11 ден от ЕТ .Естествено както си и знаех е отрицателен!Исках да споделя и да спрете със стиснатите палци , продължаваме борбата !
Успех на чакащите !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #106 -: Февруари 28, 2011, 19:11:15 pm »
Евита, според мен 11 ден е много рано за уринарен тест, аз лично правих уринарен на 17 от ЕТ, не спирай лекарствата в никакъв случай и ако искаш да си сигурна в резултата си направи кръвен тест.



 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:




Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #107 -: Февруари 28, 2011, 21:42:09 pm »
Момичета , преди малко се прибрах и реших да направя един уринарен на 11 ден от ЕТ .Естествено както си и знаех е отрицателен!Исках да споделя и да спрете със стиснатите палци , продължаваме борбата !
Успех на чакащите !

Евита, ще пусна шамарената фабрика, а после прегръщателната! Сега сериозно: уринарен тест НЕ СЕ ПРАВИ след ин витро. На твое място и кръвен не бих пуснала, ако не е в Малинов (стават всякакви грешки, а и не навсякъде са съвестни). Така че вземи си чантичката и ела до София за един кръвен, пък после ще се хвалиш колко многоцифрен е. Даже може да се уговориш с половината пишещи в темата за едно кафе ;)

 :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #108 -: Февруари 28, 2011, 21:57:45 pm »
Момичета , преди малко се прибрах и реших да направя един уринарен на 11 ден от ЕТ .Естествено както си и знаех е отрицателен!Исках да споделя и да спрете със стиснатите палци , продължаваме борбата !
Успех на чакащите !

Евита, ще пусна шамарената фабрика, а после прегръщателната! Сега сериозно: уринарен тест НЕ СЕ ПРАВИ след ин витро. На твое място и кръвен не бих пуснала, ако не е в Малинов (стават всякакви грешки, а и не навсякъде са съвестни). Така че вземи си чантичката и ела до София за един кръвен, пък после ще се хвалиш колко многоцифрен е. Даже може да се уговориш с половината пишещи в темата за едно кафе ;)

 :bighug:
Защо да не се прави уринарен , всички правят  :wink:
Определено ме разсмя , за което ти благодаря искрено!Ако знаеш колко ми е лошо , откакто видях резултата и направо ще умра от болки в главата ...
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #109 -: Февруари 28, 2011, 22:03:27 pm »
Евита, на 9-ти ден сглупих и направих уринарен тест, естствено беше отрицателен. Какво постигнах с това - депресирах се. На 14-ти ден пуснах кръвен тест, който отчете 421,10. Уринарният тест ми показа бледа черта на 17-ти ден от трансфера и то с ЧХГ над 1000. Не избързвай със заключенията, а направи кръвен тест.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #110 -: Февруари 28, 2011, 22:24:15 pm »
А така кажете и ,че мене не иска да ме чуе, присъединявам се към шамарената фабрика и после към тази с големите прегръдки  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #111 -: Февруари 28, 2011, 22:28:49 pm »
eleonora, говори с д-р Бойчев. Аз също съм тяхна пациентка. Чрез тях подадох документи. Ако ти се обадиш ей така в Надежда, не зная дали ще те приемат. На мен в Тутракан ми подготвиха документи, които занесох в София и там Силвия оформи всичко. Ако искаш пробвай направо в София, но първо говори по телефона. да не отидеш там и да се окаже, че не може. пък и трябва да знаеш какви документи да носиш в София. Иначе ще се разкараш напразно.
evita,  според мен не бързай с изводите и задължително направи кръвен тест. Аз съм решила, че вече няма да правя в началото уринарни, а направо кръвни. На мен пикливия тест ми показа бледа втора линия, а кръвния беше 1.15. Вече не искам да чуя за пикливите тестове.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #112 -: Март 01, 2011, 09:08:57 am »
Честита баба Марта момичета,бъдете живи и здрави. Пожелавам на всички момичета от този форум щъркела скоро да им донесе така желаното бебче.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #113 -: Март 01, 2011, 10:10:07 am »
Уринарен по-скоро към 14-ти ден, мисля, че тогава би трябвало да отчете.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #114 -: Март 01, 2011, 18:43:46 pm »
като си записвате час за първичен преглед спрямо дните от цикъла ли преценявате? Защото сега като ходя за заповедта ще си записвам час.
Аничка, часът за първичен преглед е когато ти го дадат. Няма как да знаеш кога ще ти е цикъла след толкова много време. Успех!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #115 -: Март 01, 2011, 19:11:17 pm »
Честита Баба Марта! Да сте здрави, весели и засмени!
Дано всички, много скоро, засучем бял и червен конец за собствените си рожби!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #116 -: Март 01, 2011, 21:48:11 pm »
Момичета днес ми е 11 ден след трансфер ,току що ми прокърви ,но е много малко и не е чиста кръв.Трябва ли да звъня в клиниката или да изчакам до утре,да видя дали ще се засили.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #117 -: Март 01, 2011, 22:03:55 pm »
Здравейте момичета!Другия месец ми предстои икси.Прочетох че на Вал са и сложили лепило.Знае ли някой повече информация за това лепило.Много ще се радвам на информация.Предварително ви благодаря.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #118 -: Март 01, 2011, 22:19:24 pm »
4estita baba marta
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #119 -: Март 01, 2011, 22:47:33 pm »
Момичета днес ми е 11 ден след трансфер ,току що ми прокърви ,но е много малко и не е чиста кръв.Трябва ли да звъня в клиниката или да изчакам до утре,да видя дали ще се засили.
Ако ще си по-спокойна звънни, но ще ти кажат да не си спираш лекарствата и да почиваш повече. Дано да е от имплантацията!
Здравейте момичета!Другия месец ми предстои икси.Прочетох че на Вал са и сложили лепило.Знае ли някой повече информация за това лепило.Много ще се радвам на информация.Предварително ви благодаря.
Има много по въпроса- 1 ден преди ЕТ се слага една специална среда.