0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #980 -: Май 17, 2011, 20:18:52 pm »
И аз така мисля, ама не смея да пиша, че не съм сигурна
Ти сигурна ли си, това ли си писала, помниш ли?

Евче - така е, но най-ужасното е загубата на съня през нощта и тоталното прозяване и заспиване през деня. И повишеното систолично налягане придружено с ускорен сърдечен ритъм и "прихлопване"...Стискай палци - цун!

Това със съня ми е доста познато . При мен се получи от стартиране на ЗЕТ и започване на нова  работа .Направо щях да откача по едно време . Питай дали не можеш да пиеш мелатотин .Той е за регулиране на съня и на много момичета чета тук е предписан . На мен ми казаха да го спра веднага и така и не разбрах защо .
Успех и дано се успокоиш !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #981 -: Май 17, 2011, 20:48:49 pm »
Благодаря ви ,момичета!                                                            От аптеката ми дадоха Дуфалак и казаха 30 мл. сутрин на гладно да си пийна и после да се надяваме че всичко ще е ок.
Майка ми пък беше купила киви и ми даде ,така че съм заредена ,след малко ще си хапна 2 бр.
Ню лов ,много се радвам ,че след толкова много перипетии си на старта .Питай Стаменов за мелатонина ,на мен също ми го изписа на този ми опит а аз така и не разбрах защо,може би че ходех на първите прегледи с кървясали очи от недоспиване и видът ми го е уплашил  :D незнам .Това в кръга на шегата но си е истина де -на мен много добре ми действаше ,наспивах се бързо и бях бодра на следващия ден .Мелатонина го пих до трансфера. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Май 17, 2011, 22:07:33 pm от malkave6tiza »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #982 -: Май 17, 2011, 21:07:26 pm »
писах, попълвах - квото такова...ще се поправям на място, ако има нещо сгрешено

Вещи - дай Боже твоят късмет на всяка от нас! Успех желая от сърце - ти го заслужаваш! Цунки и гушки! Благодаря за пожеланията!


пп. как не ви се оплаках по-рано---от месеци съм труп, ще питам
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #983 -: Май 17, 2011, 21:28:32 pm »
New Love и аз съм така бе като призрак.Сън не ме лови колкото наближава още повече.Дано успеем всички.Само това се моля :youwoman: :bighug: :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #984 -: Май 18, 2011, 09:29:06 am »
До малкавещица:
Поздравления!
Бихте ли дали малко подробности - вземахте ли витамини, фолиева киселина или друго лекарство, от кой ден? Ако е имало стимулация, кое средство използвахте?
При мен още не се получава, но не сме използвали тежката артилерия - ин витро, ИКСИ.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #985 -: Май 18, 2011, 10:21:51 am »
Здравей ,Доци!
Стимулацията ми беше с Гонал 225 ед. и Меногон .Повече подробности ти писах на ЛС.
Успех  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #986 -: Май 18, 2011, 11:08:07 am »
malkave6tiza , честито! Лека, успешна и безпроблемна и от мен!
New Love, успех и на теб! Ще стискам палци много силно, както и на всички момичета които започват!
Аз се присъединявам в редиците следващият цикъл, ако всичко се развива нормално!
До тогава ще ви стискам палци на вас!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #987 -: Май 18, 2011, 11:51:27 am »
Здравейте момичета,от днес започвам стимулация за първата ми процедура и ме интересува какво мислите за акупунктурата. Всеки път се каня да питам в клиниката, но няма път в който като си тръгна и да не се сетя за няколко въпросчета, които съм пропуснала да задам.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #988 -: Май 18, 2011, 12:01:26 pm »
КЪДИ, твой ред е да пуснеш нова тема :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #989 -: Май 18, 2011, 12:14:02 pm »
jeni_baleva , Миналата година, при първия ми неуспешен опит, направих 4 процедури акупунктура. Тази година, при втория ми успешен опит, отказах акупунктурата. Има много момичета, които са доволни, аз лично още първия път нямах никакви положителни усещания.
Ти сама трябва да прецениш за себе си.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #990 -: Май 18, 2011, 13:26:34 pm »
Еееййй то наистина станали 50стр.
Благодаря за оказаната чест ще пусна нова тема и дано повлека крак.

П.С. Моля администранорите да заключат тази.