0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Графиката на plamak
« -: Февруари 14, 2011, 17:12:53 pm »
Здравейте момичета ,реших и аз да си направя темичка в която с ваша помощ да се ориентирам в  графиката си ,за да стане моето чудо реалност. :)
Сега да ви въведа малко в нещата ,цикълът ми е 28-29 дни, меря БТ анално(за първи месец меря),правим опити за бебе от 4 месеца.Месец след като почнахме опитите имах промяна в цикъла и ходих на лекар , но при прегледа казаха че всичко ми е наред и че е било явно от промените във сезоните и стреса,не са ми правили задълбочени изследвания.На следващия месец ми закъсня с няколко дена , но по стечение на обстоятелствата се наложи да се погрижа за племеницата ми, която е малка и след като я вдигах ме заболя силно корема ,а до вечерта и много силни болки в кръста и хоп на сутринта вече ми се изпари надеждата че ще има бебе точно този месец. От тогава всичко е наред. Реших че като меря БТ ще се ориентирам кога ми е ову и така няма да я пропуснем ,защото ако няма никакъв проблем е възможно просто да пропущаме точното време за бебеправене.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2011, 09:16:06 am »
Добре дошла, Пламък!
За кратко да  е тук присъствието ти и малко време да кометираме графиката ти,... това, което всички си пожелаваме :)
Със сигурност не може да се каже дали овулацията е минала, поне според мен. Да изчакаме следващите дни и ще се види дали БТ ще се повиши. Късмет ти желая  yahoo_17
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Графиката на plamak
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2011, 09:23:19 am »
plamak, здравей!
Добре е да правиш и тестове за овулация, за да се ориентираш по-лесно кога е овулацията ти.
Можеш да си направиш графика и в www.babyplan.ru или в www.fertilityfriend.com, защото в тях се изчислява автоматично кога е овулацията спрямо температурните промени. Не са 100% сигурни, но все пак са много удобни за човек, който сега започва да измерва БТ. Аз лично водя графики във всички тях.

Пожелавам ти успех и скорошно забременяване!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2011, 10:51:42 am »
Благодаря ви момичета ,дано всички скоро напуснем тези теми ,защото по хубаво чудо от това да имаш мечтаното бебче ,няма.
polisiaблагодаря и за другите места в които мога да си направя графика определено ще се възползвам от това,защото не ги знаех преди (не ми се е налагало).
Mally и аз не бързам още за мнения защото разбрах че е рано , но ще се радвам че ми следите темата .
Още веднъж ви благодаря,бързите ви отговори и това че се опитвате да ми помогнат ,значат много за мен.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2011, 10:30:41 am »
Момичета аз искам да добавя че съм объркала изчисленията нещо и цикълът ми е 30 дена.Искам да попитам дали оказва влияние когато не се мери температурата в 7ч ,защото четох че тогава е най добре , но вече бях започнала по късно?Защото смятам ако този месец не стане нашето чудо , да си настройвам алармата в 7ч ,за да бъда стриктна, както пише часа.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2011, 02:15:27 am »
Пламъче имайки в предвид,че ти остават дни до МЦ с тая температура дето я държиш и с тея симптоми записани в бележките ти се надявам да ни зарадваш скоро с пост в бременната секция...Стискам палци с цялото си сърце....Късмет.... :bori_009: :bori_006: :bori_013:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2011, 02:27:35 am »
Благодаря ти много Миме , но ще видим , рано е още да кажа нещо по въпроса  , дано имам късмета и стане  бебчо.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2011, 18:37:01 pm »
Успех ,Пламъче! Дано това ти е най-дългата графика! Харесва ми това повишение след спадчето на БТ преди няколко дена. Дано, дано! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Re: Графиката на plamak
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2011, 20:08:51 pm »
Като гледам тази графика,май до няколко дни ще си имаме две чертички!!!
[/url]
Re: Графиката на plamak
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2011, 20:32:28 pm »
Айде стискаме силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и на ръцете и на краката за  :bfp:.


*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2011, 20:37:42 pm »
Благодаря ви много момичета , дано наистина се появят двете чертички , това ще е страхотно.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2011, 09:12:08 am »
Пламъче страхотна графика,темпертурките много ми харесват,  :) нека си вървят така за много дълго време. :crossfingers: за едно силно положително тестче  :bfp:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #12 -: Февруари 22, 2011, 09:16:25 am »
Да, тук трябва да има  :bfp: :crossfingers: съвсем скоро :) Пламък, много добре си върви температурата, дано, дано остане такава и нататък. Стискам палци и се надявам, че ти ще си следващата :) Късмет!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #13 -: Февруари 22, 2011, 09:40:38 am »
И аз много силно се надявам да стане чудото този месец. Искам да попитам на моменти ме наболява ниско долу корема възможно ли е просто защото наближава да ми дойде или по скоро си е  показател че със сигурност няма да пропусне?
Re: Графиката на plamak
« Отговор #14 -: Февруари 22, 2011, 16:06:15 pm »
 Plamak, изпращам ти от нашите вируси :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: и късмет :crossfingers: .
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2011, 16:20:19 pm »
Благодаря ти много за вурсчетата , надявам се да свършат хубава работа и да ме чака най страхотното нещо в живота ми , да си имаме бебче. :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #16 -: Февруари 22, 2011, 16:31:49 pm »
Ще стане миличка, ще стане. Имай вяра.
Аз така и не разбрах тези вирусчета за какво точно са /май за зараза с бебе :bighug:/, ама и аз ще ти пратя.
Стискам палци. :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #17 -: Февруари 22, 2011, 18:27:43 pm »
Здравей plamak и добре дошла, нооо ти пожелавам скоро да не коментираме темата ти, а да се радваме на 2-те чертички в нея.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2011, 00:16:16 am »
Добре дошла и на теб в моята темичка Женяи мерси много за пожеланията.
Благодаря за подкрепата на всички ви. :grouphug: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2011, 10:05:13 am »
Момичета дали ако си взема тест би показало ако има нещо или е още рано?Трябва да ми дойде на 25-26.