0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #40 -: Март 12, 2005, 13:50:37 pm »
Ще се опитам да ти обясня
значи първо си тук:

Select your Ticker Type:
натискаш бутона Next>>
и ти се зарежда страничката с лентичките-
от общо 11 странички с различни лентички си отбелязваш една и пак натискаш бутона Next>>
от там се зарежда страничката с slider-а, който ще се движи по лентичката
Избираш едно от тях и пак натискаш бутона Next>>


На следващата страница копираш целият адрес от 1-вото голямо прозорче, където над него пише bbCode:
Пействаш си го в подпис на профила си
Натискаш бутона"ПРАТИ" и това е
Успех
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #41 -: Март 12, 2005, 13:52:18 pm »
Успях но беше трудно сега го сложих както ми казахте

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #42 -: Март 12, 2005, 13:57:47 pm »
еееееееееееееееееееееее най после

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #43 -: Март 12, 2005, 13:59:20 pm »
ЕЕЕЕЕ, честито ;)
*

    Anonymous

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #44 -: Март 12, 2005, 14:04:23 pm »
Благодаря ако не сте вие......незнам
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #45 -: Март 12, 2005, 14:05:44 pm »
Аз съм госта без да искам

Въпрос???
« Отговор #46 -: Април 02, 2005, 08:23:48 am »
Някой може ли да ми каже как се следи шийна течност?Поне така си го преведох.В диаграмата си пиша само температурата но явно не е достатъчно защото не може да ми определи кога ми е ову.Иска стойности на шийна течност.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #47 -: Април 02, 2005, 09:07:17 am »
Виж ТУК .
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос???
« Отговор #48 -: Април 02, 2005, 14:17:33 pm »
Цитат на: Dimitrova
Някой може ли да ми каже как се следи шийна течност?Поне така си го преведох.


на български се нарича цервикална слуз.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #49 -: Април 04, 2005, 09:09:48 am »
Благодаря ви

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #50 -: Април 20, 2005, 08:48:00 am »
Някой може ли да ми погледне графиката и да ми каже дали съм имала ову?Аз мисля че не.Този месец се разболях и вдигнах температура за един ден а и още го влача този грип има ли това някакво значение?

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #51 -: Април 20, 2005, 09:34:36 am »
Може би на 12, но не съм сигруна, но ако си била болна, дори и да се получило оплождане, зародиша може би ще загине в рамките на месечния цикъл.
Ако тази графика е нетипична за теб, по всяка вероятност грипа е повлиал.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #52 -: Април 20, 2005, 09:37:57 am »
Има разбира се и си мисля, че е повлиало на втората част от цикъла, Не очаквай много от този цикъл.
Матей - 1.04.2006 г
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #53 -: Април 21, 2005, 09:55:46 am »
Благодаря ви за отговора.Аз нали съм само с една лява тръба.Доктора ми каза че ще стимулира левия яйчник и ще подтисне десния нямам никаква представа как става това :?: Ако може дайте ми идея какво да правя от тук нататък.Незнам дали ще забременея само с този яйчник защото винаги когато съм ходила на гинеколог съм имала фоликул само на десния яйчник.Незнам ...мисля си че вече трябва да отида в София поне там има добри лекари.Ако някой е правил стимулация да каже какво се прави каква е процедурата.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #54 -: Април 21, 2005, 10:42:55 am »
Може ли да попиташ лекаря ти, как ще стимулира единият яйчник и ще потисне другия? Това е интересно.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #55 -: Април 21, 2005, 11:16:55 am »
Това ми го каза  когато ми прави цветна снимка на тръбата.Аз не мога да си обясня как става това затова попитах вас.Но ако реша да отида при него ще го попитам и ще ти кажа. Бях чувала за стимулация на яйчници но за подтискане не бях и затова питам.Абе вие не знаете че в Русе всичко е възможно :lol: имаме доста кадърни доктори. :evil:

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #56 -: Април 21, 2005, 11:31:13 am »
Здрасти и при мен положението е абсолютно същото, имам само лява тръба, но по-често овулирам от дясно. Миналия месец бях на стимулация, в дясно направих 2 доминантни, а в ляво един. Но това с подтискане на единия яйчник никой до сега не ми го е казвал, не знам дори дали е възможно. Като имаш инфо, моля те сподели :)
успех
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #57 -: Април 21, 2005, 11:32:55 am »
Има стимулация, има и подтискане на яйчниците, но на мен ми е интересно как единият ще се стимулира, а - другият ще се подтисне.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #58 -: Април 21, 2005, 11:33:54 am »
Би ли ми казала каква е процедурата за това стимулиране какво се прави.

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #59 -: Април 21, 2005, 11:48:57 am »
Лали, знам, че има и процедура на подтискане на яйчници, но и моето учудване беше от това, как се подтиска единия, а се стимулира другия :lol:
Димитрова, моята стимулация беше с клостилбегит 2х1 на ден, от 5 до 9 ден. Този месец ще я правя пак с клостилбегит, но 3-7 ден. Това е, няма нищо страшно, при мен нямаше странични ефекти.