0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #80 -: Май 04, 2005, 18:16:03 pm »
Сега те разбрах, но това е много кофти-разбираш ,че си имала овулация ,след като е отминала.Аз намерих една закономерност при мен,не знам може и при другите да е така.Засичаш долу-горе в кой период ти е ову-то.Примерно при мен е между 13 и 15 ден.И търся 2-3 дни с  еднаква температура в периода 10-14 ден и знам ,че на следващият или по-следващият ден е ден за АТАКА.Това ще го пробвам през следващите няколко месеца и току-виж бебето станало.
А пък защо не си проверят всички графиките за някаква подобна зависимост?При мен познаваемостта е същата като при ову-теста:24-36 часа преди това.И двата дена трябва здрава атака ,пък после ще чакаме за резултат.Само,че в моя случай ,спестяваме пари за няколко бир4ки(от икономия на средства за ову-тестове).
Айде наздраве: :beerdr:

МАРТ
12 ден -36.1
13 ден -36.1
14 ден - 36.1
15 ден - 36(ОВУ)
през АПРИЛ
11ден- -36.05
12 ден - 36.05
13 ден - 36(ОВУ)
14 ден - 36.2
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #81 -: Май 04, 2005, 18:27:56 pm »
Илиана а ако правеше тестове за овулация щеше да знаеш 24-36 преди да настъпи. Така че замисли се толкова ли ти е приятен термометъра.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #82 -: Май 04, 2005, 21:38:03 pm »
И аз срам не срам да питам какво ще кажете за моята графика? Нещо ме обърква този месец :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #83 -: Май 05, 2005, 07:07:48 am »
Ва според мен ову-то ти е било на 16-ти ден дано да сте го оползотворили :-)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #84 -: Май 05, 2005, 07:58:39 am »
17 или 18 ден. Идеална графика. Аз като ходех на фоликуметрия имах подобна графика.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #85 -: Май 05, 2005, 15:39:10 pm »
И аз си мислих за 16 ден и срам не срам я сравнявах с графиката от септември, когато стана чудото, но като си сложа сама линийките и ФФ ми изписва, че повишението може да се дължи на Прогестерона. Та ще видим!
Благодаря за мненията :)
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #86 -: Май 08, 2005, 11:34:01 am »
Цитат на: Ledena_luna
Илиана а ако правеше тестове за овулация щеше да знаеш 24-36 преди да настъпи. Така че замисли се толкова ли ти е приятен термометъра.

  Да ти кажа ,честно все ми е едно.По моя метод аз разбирам24-48 часа преди да настъпи.Меря си температурата в устата,поставяйки термометъра под езика.С теста за за овулация разбирам 24-36 часа преди на настъпи.И в двата слу4ая не мога да разчитам само на един опит ,по простата причина,че сперматозоидите на мъжа ми преживяват 8 часа.Така ,че са ми необходими минимум 2 атаки за този период от време -24-36 часа.
  Разликата е само в средствата- тук един тест струва 10 евра.Да си купя 5 и да се тествам 2 пъти дневно от 11-13 ден ето ти 60 евра.А аз със 60 евра купувамхранителните продуктите необходими за 1 седмица.А ако го сметнеш в бирички ,това са 40 бири.Или питието ми за месец и 10 дена.
  Така ,че,наздраве :beerdr:
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #87 -: Май 08, 2005, 22:46:39 pm »
Цитат на: iliyanas

  Разликата е само в средствата- тук един тест струва 10 евра.Да си купя 5 и да се тествам 2 пъти дневно от 11-13 ден ето ти 60 евра.А аз със 60 евра купувамхранителните продуктите необходими за 1 седмица.А ако го сметнеш в бирички ,това са 40 бири.Или питието ми за месец и 10 дена.
  Така ,че,наздраве :beerdr:


Брей какви скъпи тестове! Потърси по-евтини. Аз съм купувала много добри тестове за около 17-18?. Цената е за 5 теста и в нормлния слуЧай те са достатъЧни за 1 цикъл. Методът за предвиждане на овулацията който си избрала е крайно нетоЧен и на него не може да се разЧита. Температурният метод отЧита овулация самоо след като е настъпила и не може да се използва с прогностиЧна цел.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #88 -: Май 10, 2005, 09:49:02 am »
Не знам дали това което съм забелязала е вярно, но искам да го споделя с вас. Разглеждайки графиките посочени тук и тези, които съм си правила забелязох, че в повечето случаи t в деня преди и в деня на овулация са еднакви и след този ден се отчита покачване. Т.е ако два поредни дни имате еднакви температури в периода на овулация, то може да се предположи, че на втория е самата овулация.
Кажете и вашето мнение. При мен тези данни съвпадат и с тестовета за овулация.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #89 -: Юни 28, 2005, 16:44:23 pm »
Ето и моята графика, бая зор видях докато я сложа тази лентичка, а то било толкова лесно, и аз съм толкова тъпа   :bonk:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #90 -: Юни 29, 2005, 15:58:35 pm »
а какво ще кажете за моята стара графика :?  :?  :?
както си ми беше 37.2 и си ми показваше ову и изведнъж.............защо така според вас-пукнал ли се е фоликула или не ............................
то че ми дойде дойде ми амааааа
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #91 -: Юни 29, 2005, 16:46:30 pm »
Възможна овуация на 17 ден според мен.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Лейдито
« Отговор #92 -: Юли 03, 2005, 17:29:30 pm »
Ай да видим и дали мойта крива щъ излезе. Приемам коментари
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #93 -: Юли 03, 2005, 17:30:46 pm »
Не се показва, Лейди.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #94 -: Юли 03, 2005, 17:53:32 pm »
да му се невиди, кат влеза в чата някой да ми даде инструктаж
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #95 -: Юли 03, 2005, 18:00:59 pm »
я хакнах и лентичката, ся да видя дали щъ проработи, малей тая тема я превърнах в час по как да направим това или онова в нета, извинете предварително.



Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #96 -: Юли 08, 2005, 13:33:44 pm »
Az imam един въпрос:Как мога да си изтрия данните от ФФ и да си създам нови?
Пробвах с фалшиво име и друг емаил,но не се получава,защото съм работила от същия компютър.А в местността където живея няма интернет клуб и аз увисвам.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #97 -: Юли 09, 2005, 00:03:14 am »
iliyanas ,  пъво трябва да си излезнала ( logout ) от ФФ .
После  отиваш на Tools  - горе на интернет браузъра  , после на Internet Options и там кликаш на Delete Coockies .
След това си правиш нова поща и с новия мейл - нова регистрация във ФФ . Успех ! :D
Какво ще кажете за моята...
« Отговор #98 -: Юли 11, 2005, 17:26:45 pm »
мили дами, ей ме и мен, една от най-новите, съвсем отскоро попълваща данни във ФФ. Имам си и тикърче отдолу. Какво мислите, дали този месец изобщо е имало овулация? Програмата не може да я засече, защото започнах да меря БТ от средата на цикъла. А пък за бебе да е станало не смея и да се надявам...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #99 -: Юли 13, 2005, 08:36:30 am »
Миличка- имаш засечена ову бе- на 23-и ден. Само че, според мен е била по- рано- може би 17-и ( не претендирам за кой знае колко познания). Гледам , че на 24 ден си имала зацапване- това може и да е добър признак- може би тога ва се е получило имплантиране, защото ако ову-то е било на 17 ден, то това е на 7 ден след ову. Не искам да ти давам напразни надежди, но дано, дано ...
Я вземи си сложи eggwhite на 15, 16 и 17-и ден да видиш какво ще се получи.( после можеш да ги махнеш по всяко време)
Хайде много късмет!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит