0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лошо момичета и днес няма обаждания .Кога ли ще дойде и нашия ред?Дано утре се разработят малко.Работи фонда днес  се обаждах.Да има раздвижване .Успех и търпение ,хубавите неща стават бавно.
Момичета, темата за дискусии по одобрение и чакане е друга.
За съжаление мижавите пари които отделя държавата за фонда са вече на привършване за тази бюджетна година..а е едва август.Затова и разреждат обажданията...За гербаждиите сега е по-важно да отпочинат хубаво преди изборите, отколкото да потърсят допълнително средства за фонда....Иначе пари има за нови спортни зали,магистрали и плащане на телевизията да предава мачове.Последното направо е пълна подигравка със парите на българските данъкоплатци.... 1,8 млн.лева е обещал Бойко на БНТ за да предава телевизията по един от мачовете в А група всеки кръг..или за 30 мача- 1,8 млн. лева....всички коментари при тия цифри са излишни!
Принципно смятам че нормално би трябвало да се чака 6 месеца. Все пак всички ние, които чакаме одобрение от фонда сме отделили години на това да се изследваме и да правим опити да забременеем.  Жалко е, че все пак всичко опира до един бюджет. Ако фонда имаше по-голям бюджет сигурна съм, че нещата нямаше да вървят така бавно. От един месец насам сигурно няма и 100 човека одобрени ...това значи, че вече ще се чака поне 11 месеца за одобрение, което е отчайващо много ...но надеждата умира последна
Лошото е че ако се опитаме да кажеме нещо - отговорът е - на който не му харесва да се смофинансира....а после нямало раждаемост в БГ. Не стига че в тия мизерни социални условия искаме да имаме и отглеждаме деца, а и държавата отчита дейност на наш гръб. Така е след няколко години ще станем циганска държава.
Извинявайте тук се пише кой е удобрен  и кой кога отива за заповед ,а не се дискутира дейността на правителството.За тези които нямат търпение да чакат само да напомня ,че това е правителството което разработи фонда!И отпуска пари и го създаде,а преди тях депутатите от друга партия искаха да правят ИНВИВО !Така ,че бъде благодарни ,че и 15 хиляди Ви отпуска държавата ,хем нямате пари ,хем търсите косури .
не виждам защо приемаш така нещата като очевидно и ти си в същото положение
Ад съм на ясно с дейността на фонда ,периода на изчакване ,финансиането от страна на държавата и съм го приела.Който не е доволеш и роптае си е негов проблем.Просто нямам избор.
Много си далеч от истината миличка....фонда го разработи и институцилизира предното правителство като същия започна да функционира през април 2009г.мандата на Гербаджиите започна едва юли 2009г....А иначе ти ако си на 25 и можеш да чакаш още 15 години има много жени тук които са в цайтнот и не могат да чакат с години да им дойде редът....докато през това време Бойковеца строи магистрали и хвърля пари на вятъра като тия да се предават постни футболни мачове по телевизията...за по 60 хил.на мач ..60 хиляди лв са процедурите поне на 15 жени мила....
А какво става ако парите във фонда свършат да кажем през август или септември? Няма да се одобрява повече до края на годината така ли?
Това че не ни информират за такива неща също е голям проблем, просто чакаш...и незнаеш до кога, а плановете ти отиват на вятъра. Някой може ли да разбере нещо от сайта им освен дали номерът е одобрен...така ще е като за тях сме само цифри и номерца...
За първи опит подадох докс март 2010 и бях одобрена Юни 2010.
За втори опит поадох докс Ноември 2010 и в момента има около 700 номера преди моя. Но както казахте ние за тях сме просто цифри... за съжаление
Специална молба към СТЕФИ
Моля бихте ли ни казали за колко души още ще има пари тази година? Аз съм след около 600 номера и вече се притеснявам, че ще остана за 2012.
Благодаря!
*
Бих разбира се, стига да знаех, но за съжаление не знам.
И докато си седим и всеки си чака смирено неговото си номерче...ще сме цифрички.И оттук нататък ще става все по-зле...много скоро най вероятно още през септември ще  има вече двойки, които ще навършат една година чакане...Предлагам  по тоя повод да издадем официален некролог "Навърши се една година от..." и всяка двойка чакаща повече от година  да залепи по един такъв на стената пред Министерския съвет....Дано тогава забележът колко сме много и разберът ,че няма да си мълчим примирено и чакаме смирено, както ни съветват някои умници тука из форума!
Хайде да не се обиждаме моля кой умен кой прост всеки имам мнение вероятно Вие ст привърженичка на предишните управници и никого се съветвам ,не вярвам с тези писания да успеете по -бързо.Каквото и да пишете има график и никой не си дава зор през август са всички номера 500 това е последната информация която имам от фонда до няколко дни ще подновят обажданията .Аз също съм подала през октомври 2010 и днес ми казаха през октомври 2011 да очаквам обаждане нищо ,че има 250 номера до моя.Три месеца какво ли ще правят .Пожелавам Успех на всички
Здравейте момичета. Влязох за да споделя нещо видяно с вас и какво да видя- тук се вихрят страшни дискусии- не се карайте така вредите само на себе си. Ето и малко статистика от сайта на ФАР/не се чете добре, но всеки може да отвори линка и да погледне/:
Дейност на Ц "ФАР" 

Година                    2009             2010          2011 към 15 юли    Общо
Средства           5 300 000    15 391 845,4    7633165,47   
Брои подадени молби   5447             5406               2447   13300
Брой одобрени молби   5343             5380               1559   12282
Брой фин. процедури   1291              4360               1433   7084
Брой родени деца   0             648                365   1013
Ето и линк http://far-bg.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=32
Според мен парички ще има. Само трябва търпение!
« Последна редакция: Август 02, 2011, 15:17:06 pm от ivkacom »
Незнам как четеш тези цифри....но имай впр че със една голяма част от парите отпуснати тази година са разплатени процедури извършени през миналата....така че едва ли ще раздават заповеди за  подадени молби с номера на 10 000...сега просто ще забавят  темпото на раздаване...щото иначе ако продължат с това темпо ще трябва да спрат окончателнно със раздаването на заповеди точно преди изборите...което никак не се нрави на гербаджийте...
*
вижте какво,не помня накой да не обещавал,че като Христос ще нахрани цял народ с две риби и половина!! така че,няма какви да ми ги дрънкате тука-Гербаджии,БСПари ,магистрали ит.н. Парите във ФАР са толкова,колко очбещаха.С тях ще бъдат направени толкова процедури,колкото могат да се направят за тази сума. Сметките са прости.Това ,че не ви се обаждат,не означава ,че няма пари.А ,мисли ли сте,дали ще има достатъчно време в клиниките ,че да направят всички процедури ,ако започнат да раздват повече заповеди??? :o Или да не метнат и там на конвейр???? Щото тогава каква ще е ползата!? :( Ще ни дойде времето,споко! Бегемот 731ние сме по-големи и от теб,но място за нерви няма.Още повече,че излезе наредба 28. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Заради такива като тебе мила.....скоро,много скоро ще се чака и по година и половина после и по две години и по три ...търпелив народ като нашия така му се пада....а иначе след време по Бойковите магистрали ще пъплят циганските катуни предимно, а в Бойковите зали ще подскачат мургавите им събратя....дано Бойко се е сетил поне да направи седалките от пластмаса, а не от желязо....щото иначе жална и майка на залата за 100- те милиона....