0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
e40, приеми най-искрените ми съболезнования. Силно се надявам да сбъднеш общата ви мечта, твоята и на покойния ти съпруг. :bighug:
Моля те, дръж ни в течение как се развиват нещата при теб. От сърце ти желая успех!
*
e4o, :bighug: :bighug:
Много съжалявам за загубата ти!
Искрено се надявам че ще сбъднеш общата ви мечта!Не се предавай!
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
В коя стая дават заповедите за одобрение? Някой може ли да ми каже?
*
В коя стая дават заповедите за одобрение? Някой може ли да ми каже?
23 май беше.
Но като ти дават пропуск на входа ще ти кажат къде да отидеш.
Благодаря  :balk_105:
*
Момичета какво става днес никой не се похвалил?Това е много странно :ask:
Няма начин да няма начин!
Здравейте,днес няма ли раздвижване на номерата?
*
Момичета, нека не забравяме, че не всички, подали документи по ФАР са регистрирани в Зачатие. Това че два дни никой не се е 'хвалил' не означава, че няма обаждания.
Успех на всички! :)
Здравейте,
Заповеди ще започнат да се раздават на 08.03.2011, не знам поради каква причина. 5 работни и 4 почивни дни- нищо чакане, чакали сме толкова месеци, нямаме избор, ще почакаме още :(

Дано поне след това номерата да тръгнат по бързо osi_9

Успех момичета!
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 12:17:00 pm от nadejda11 »
*
Здравейте,
Заповеди ще започнат да се раздават на 08.03.2011, не знам поради каква причина. 5 работни и 4 почивни дни- нищо чакане, чакали сме толкова месеци, нямаме избор, ще почакаме още :(

Дано поне след това номерата да тръгнат по бързо osi_9

Успех момичета!
То лошото е , че после следва април месец - великден пак почивни дни, после май месец пак има почивни дни, после юни, юли и август отпускарски, септември пак празници има ... та аз не знам вече на какво да се надявам  :? А с това темпо на даване на заповеди, което е до момента няма да успеят да раздадат според мен 3000 заповеди тази година, ще са към 2000 :? Не знам защо казват на момичетата които сега подават, че ще им се обадят в края на годината супер ми е странно. Нито парите би трябвало да стигнат за тях, нито се дават по толкова номера на месец, че да стигнат до тях.
и на мен ми е интересно за тези с номера над 11 хил, защо им казват до края на годината :balk_160:
Как ще стане това с обажданията в края на годината , и на мен не ми е ясно!?!?!?!?!Освен,ако не се отпуснат още средства.За мен подаващите сега ,трябва да очакват включване февруари-март догодина,ако вървят със същите темпове.Да не забравяме , че България е една от страните с най-дълги отпуски и почивни дни.3-ТИ МАРТ,Великден,6-ти май,6-ти септември,22-ри септември,Коледа и т.н. :D :wink:
Мисля, че проблема не е в дългите отпуски, а в ... липсата на пари. За това и всички ние сме се подредили на тази дълга опашка, където се раздават шансове за бебе... Тези, които работят във фонда със сигурност са професионалисти и със сигурност биха могли да обработват и двойно повече молби за финансиране на нашите опити ... но каква полза, след като няма как да бъдат финансирани?!?!
Без да съм велик финансов анализатор (и дано да не съм права) не ми се вярва юни месец финансовия министър да намери повече пари за нашия фонд ... което означава, че доста от нас ще чакат за заповед чак другата година по това време.
*
На пълно те подкрепям.И аз мисля, че проблема е в парите, а не в работата на хората.
Ще видите какви пари ще пръснат пак за избори....след време да видим кой ще ги избира?
*
Момичета то това с парите е ясно на всички ни, мене ме е яд че никой не се показа да каже какво е всъщност положението информираме се по форумите :(
Момичета то това с парите е ясно на всички ни, мене ме е яд че никой не се показа да каже какво е всъщност положението информираме се по форумите :(
Напълно е права Лейла! :)
Професионализмът на работещите във Фонда не подлежи на комента!Защо,обаче 2 месеца не се намери човек,който да обясни на чакащите над 4000 жени какво се случва,има ли средства,има ли график,по 6,8,или 15 месеца ще се чака,защо!?! :?
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Ако нямам възможност да си взема заповедта на датата, която са ми посочили от фонда, знаете ли дали би ли имало проблем да се вземе на по-късна или по-ранна дата?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Zai, като ти се обади служител за получаване на заповедта, просто ще се уточниш с него за кога ти е удобно, щом си възпрепятствана за предложената дата.
мен ме питаха от 2 дати (сряда и петък) коя ми е удобна и избрах в петък, че в сряда мъжа ми има съвещание и няма да може да пътуваме.
*
по принцип от фонда имат практика да предлагат две дати, просто избирате удобната за вас  :D