0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ДА, и на мен ми е интересно какво ти отговори mimcho123 , защото моя номер и близко до твоя?
Аз ходих м.декември за да проверя дали молбата ни е разгледана и одобрена,защото бях много притеснена от това ,че на 3 от 4 спермограми които представих имаше различни диагнози.Ние кандидатстваме с мъжки фактор и от разли4ните клинини ни бяха поставили разли4ни диагнози/в момента не са пред мен и не мога да цитирам то4но/Д-р Лалев провери-молбата ни бепе разгледана и одобрена,но на въпроса ми дали вече да пускам имунологични /които са валидни 3 мес/ми отговори,че още е рано и до тогава едва ли ще ми бъде връчена заповедта,но не се ангажира с конкретен срок.Затова в предишния пост написах,че беше много любезен,а не че ми е дал конкретен срок.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Номер 7475 преди минутка получи обаждане да си вземе заповедта на 07.03.2011. за втори опит. Дано всички да имаме късмет!

Успех, Рали!
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Здравейте момичета,честито и от мен,и успех ви пожелавам.Явно ще се чака доста,ние сме номер 10015/01.11.2010г....
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Момичета, има друга тема, в която да посочвате номерата си при подаване на документи във фонда.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43681.0


Здравейте момичета,
Преди малко звънях във фонда и ми казах, че са стигнали до № 7500.

на мен още не са звъннали, аз съм 7499
Здравейте момичета,
Преди малко звънях във фонда и ми казах, че са стигнали до № 7500.

на мен още не са звъннали, аз съм 7499

Очаквай днес да ти се обадят. Жената беше доста любезна и спомена, че едва ли ще стигне да звъни на одобрените след 7500. Успех
Номер 6485 днес получи обаждане. Назад сме с номера, защото молбата ни беше преразгледана. На 17 Февруари трябва да вземем заповедта. Има някаква символика в датата. Първото ни дете беше нааправено на 17 Февруари с вътрематочна инсеминация.
Дано и тази заповед ви донесе късмет :)
Anichka като чета във форумите ти си на финалната права малко остана,това първи опит ли ти е?Пожелавам ти успех стискам палци.

да, остана малко и се надявам чакането да си е заслужавало.
Здравейте, някой знае ли по колко молби ще се разглеждат месечно?
Извинявам се че пиша тук, но може ли да попитам какъв е проблема с клиниката на Владимиров? Моя номер е 8429 и още си чакам но ... май нещо съм пропуснала.
Това, което се изписа е, че клиниката му не е подписала договор с фонда. Прочети в темата за д-р Владимиров ако те касае това.
Всички само гадаем. Смятаме, че би трябвало около 300 на месец да се раздават, но...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Ей, не се научихте да четете, обаче. Няма какво да гадаете. Стефка вече е отговорила на този въпрос в темата за Фонда - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.1200
Мая, много те моля, стига писа наизуст.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Всички само гадаем. Смятаме, че би трябвало около 300 на месец да се раздават, но...
но излизат по-малко поне за момента :( аз се надявам да наваксат след трети март и преди великден, ако си остане това темпо не виждам как ще се раздадат 3000 заповеди  :?
Писах го и преди - януари: 100 заповеди дадени; февруари: 250 заповеди някъде, март - рано е за прогнози, още повече за другите месеци.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
на 8.02 2011 получих обаждане 37 години ще навърша октомври
Да не си пациентка на Олимед?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
ne sim v selena plovdiv sim

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 16:13:10 pm от Елфи »
Аз също съм в Селена и съм много щастлива, че така бързо вървят номерата. :D