0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #640 -: Ноември 23, 2010, 23:27:41 pm »
Мая, онзи ден бях в Надежда пълно е с момичета в стимулации, но явно не пишат тук.
Колкото до работното време от януари миналата година почнаха на 6-ти или 7-ми, ще ходя скоро на преглед и ще знам със сигурност за януари. Защо не пуснеш този месец имунология?
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #641 -: Ноември 24, 2010, 08:06:52 am »
Момичета знаете ли дали вече записват часове за януари?

На мен преди няколки дни ми казаха да звънна в началото на декември.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #642 -: Ноември 24, 2010, 09:27:45 am »
Аз, вчера звънях за записване на час в началото на януари, но ми отговориха, че записвания ще се правят в началото на декември.
Бях, на преглед на 19.11.2010г. и ми казаха, че започват от 06.01.2011г.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #643 -: Ноември 24, 2010, 10:42:23 am »
Аз като чета и се питам тогава какво ще се случва и с мен.
Вчера ми беше биопсията . На 01,12 ще ми е коментара и ,ако излезнат в почивка как тогава ще ми се назначава лечението като няма да работят , но се надявам това да е предвидено от тяхна страна ,щом не са ме спрели.

*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #644 -: Ноември 24, 2010, 11:07:49 am »
Аз като чета и се питам тогава какво ще се случва и с мен.
Вчера ми беше биопсията . На 01,12 ще ми е коментара и ,ако излезнат в почивка как тогава ще ми се назначава лечението като няма да работят , но се надявам това да е предвидено от тяхна страна ,щом не са ме спрели.

Дидомира, това няма да е проблем - аз бях така с биопсия август месец, точно преди лятната им отпуска и чак през октомври правихме промивките, защото при мен се наложи (дано при теб няма нужда), но пък сега резултатите са ми ок след контролната биопсия.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #645 -: Ноември 24, 2010, 11:39:22 am »
Момичета, май в момента почти никой вече не започва опити в нашата клиника. Има затишие сякаш.
Аз трябваше да започна преди 5 дни но ми отказаха защото съм по фонда.Правят стимулации само със собствено финансиране  до края на годината.След нова година се очаква да продължат по фонда.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #646 -: Ноември 24, 2010, 12:29:14 pm »
по думите ти съдя, че и за започване на самото ин витро след като си вземеш заповедта ще е голямо чакане. колко време се чака средно? месец? два?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #647 -: Ноември 24, 2010, 12:31:55 pm »
Аз моите промивки ги отложих с дуфастон, т.е. отложих цикъла и така промених датите на промивките - това беше август, когато бяха в почивка. Идеята обаче беше изцяло моя и сама я предложих на лекарите, иначе щях да пропусна един месец заради разминаване от 2-3 дни.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #648 -: Ноември 24, 2010, 12:34:59 pm »
по думите ти съдя, че и за започване на самото ин витро след като си вземеш заповедта ще е голямо чакане. колко време се чака средно? месец? два?
Много е различно за всеки. Аз си занесох заповедта, записаха ми час за след 2 седмици и около седмица след това ми сложиха блокажа, може да се каже че не съм чакала изобщо.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #649 -: Ноември 24, 2010, 13:18:30 pm »
благодаря за отговора
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #650 -: Ноември 24, 2010, 13:57:07 pm »
аз пък чаках близо пет месеца, защото имах лоши биопсии.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #651 -: Ноември 24, 2010, 13:59:49 pm »
Аз пък чакам от април месец по най различни причини, здравословни и организационни най-вече.Явно е върпос на късмет.
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 15:32:12 pm от DESI2 »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #652 -: Ноември 24, 2010, 17:22:01 pm »
Момичета след трансвер съм и имам изписан папаверин 3х2,но забравих да попитам доктор Стаменов до датата на теста ли трябва до го пия по тази схема? Ако някой от вас знае нека да ми пише, защото не искам да звъня на спешния и да ги безпокоя за глупости  и за това , че не сам внимавала когато трябва.УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #653 -: Ноември 24, 2010, 17:55:56 pm »
janetajaneta, Папаверина е само 7 дни след трансфера, след 7-мия ден се приема ако имаш болки. Действието му е като на но-шпа. Предпазва от вътрешни контракции на матката. Успех и да се похвалиш с положителен тест.


Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #654 -: Ноември 24, 2010, 18:27:25 pm »
благодаря за бързия отговор!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #655 -: Ноември 24, 2010, 20:00:06 pm »
Вси4ки лекарства ги пих до теста и след това до  първия преглед.
След това имаше промени.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #656 -: Ноември 24, 2010, 20:35:01 pm »
КЪДИ, на мен ми казаха, че е добре имунологичните да не са много преди опита. Период около 2 месеца е добре. Аз мислех да ги правя сега, но много се разболях от някакъв грип и сега даже ме е страх да не е станала бронхопневмония. Дори и да исках, мисля че сега не е момента да правя имунологични. Нали едно заболяване би се отразило на резултата? А и моят Док ме посъветва да е по-близо до следващия опит. През декември Надежда няма да работят и тогава няма да стане. 
Лошото е, не зная кога този фонд ще заработи с по-нормални темпове. Днес звънях и ми казаха, че не могат със сигурност да ми кажат кога ще се обадят. Каквото има наредят, това правят жените. Казаха да не се тревожа, ще се нормализирали нещата, не виждали причина за паника. Но нищо конкретно не ми казаха. Нито дали и колко пари са отпуснати за другата година, нито кога ще започнат да звънят на хората за януари и на колко човека ще се обаждат на месец. Бяха много любезни и ми е ясно, че се довършват нещата в момента. Изплащат старите задължения и всичко ще започне след Нова година.
КЪДИ, наистина ще съм ти благодарна за информация от кога започват да работят в Надежда. Ако имаш някаква възможност питай има ли някакви проблеми със започването на опитите на жените по ФАР от догодина. Явно сега вече не работят с тях.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #657 -: Ноември 24, 2010, 21:02:45 pm »
Днес бях на втора-последна промивка след хистерото и току що се върнах.Сега ми казаха да си запиша час за 9-10 от МЦ след Нова година , за да видят как се възстановява лигавицата.Дано всичко да е наред и да започна и моят втори опит!Като отидох да записвам час горе при секретарките ми казаха , че още не записват часове за след Нова година и да звънна м-у 01-10.12г., защото тогава вече ще имат яснота дали от  10.01.2011 ще са на линия.
За тази година приключих вече.
Успех на всички в процедура и много положителни тестове им желая!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #658 -: Ноември 25, 2010, 12:23:30 pm »
janetajaneta, успех, стискаме ти палци  :D :D :D


Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #659 -: Ноември 25, 2010, 20:13:23 pm »
здравейте момичета,знаете ли къде другаде мога да намеря д-р Хаджидекова. трябва да направим генетични изследвания, но нямат свободни часове преди нова година. ще съм ви благодарна ако ми дадете и някакъв тел на докторката! много ви благодаря!