0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #120 -: Октомври 19, 2010, 14:07:20 pm »
Момичета искам да ви питам пункцията при ин витро на естествен цикъл с упойка ли я правят в клиника Малинов?
Извинете ме ако сте го обсъждали вече.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #121 -: Октомври 19, 2010, 14:33:03 pm »
Момичета искам да ви питам пункцията при ин витро на естествен цикъл с упойка ли я правят в клиника Малинов?

При мен миналата година беше без упойка и пункцията мина абсолютно безболезнено.

В предишната тема (ако не се лъжа) едно момиче спомена, че пункциите на ЕЦ вече са започнали да ги правят с упойка.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #122 -: Октомври 19, 2010, 15:04:50 pm »
Здравейте, момичета. Искам да ви попитам - някой записвал ли си е час за проследяване на биопсия? Трябва да го направя и искам да се опитам за ноември. Сега ли да се обадя или да изчакам до началото на следващия цикъл. Някъде из темата бях прочела, че тези които са зависими от цикъла, е по-добре да се обаждат на 1-2 ден и тогава да ангажират час. Има ли такова нещо? И последно -  на този новия телефон ли записват часове? Ако някой иска може да ми отговори и на лични, за да не занимаваме излишно останалите момичета. Успех на всички, които се борят за оъществяването на мечтата си.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #123 -: Октомври 19, 2010, 15:10:34 pm »
Здравейте, момичета. Искам да ви попитам - някой записвал ли си е час за проследяване на биопсия? Трябва да го направя и искам да се опитам за ноември. Сега ли да се обадя или да изчакам до началото на следващия цикъл. Някъде из темата бях прочела, че тези които са зависими от цикъла, е по-добре да се обаждат на 1-2 ден и тогава да ангажират час. Има ли такова нещо? И последно -  на този новия телефон ли записват часове? Ако някой иска може да ми отговори и на лични, за да не занимаваме излишно останалите момичета. Успех на всички, които се борят за оъществяването на мечтата си.
Здравей!
На мен ми предстои биопсия. Когато исках да запиша час ми казаха,че не може и трябва да се обадя като ми дойде МЦ. Така е по -сигурно . Просто като ти дойде,звънни и запиши час .
Успех!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #124 -: Октомври 19, 2010, 15:23:45 pm »
Момичета искам да ви питам пункцията при ин витро на естествен цикъл с упойка ли я правят в клиника Малинов?
Извинете ме ако сте го обсъждали вече.
Когато аз правех на ЕЦ упойката беше по желание.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #125 -: Октомври 19, 2010, 15:56:17 pm »
DariD, края на септември бях на преглед. Тогава др. Персенска ми каза да си запиша за лапаро и хистеро първият свободен час през ноември в приблизително  5-10 ден от цикъла. Качих се на 4-ия етаж и си записах. Момичето ме изчака да си сметна горе-долу точния ден от цикъла и така.. Каза ми за деня преди операцията да взема Х-преп, да съм си направила ПКК, биохимия, ренгенова снимка на бял дроб и сърце. Това за снимката ми се видя доста странно....?!?!?

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #126 -: Октомври 19, 2010, 16:16:35 pm »
Желая ти много късмет и успешен финал Manga-Zunga  :bori_014:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #127 -: Октомври 19, 2010, 17:08:26 pm »
DariD, края на септември бях на преглед. Тогава др. Персенска ми каза да си запиша за лапаро и хистеро първият свободен час през ноември в приблизително  5-10 ден от цикъла. Качих се на 4-ия етаж и си записах. Момичето ме изчака да си сметна горе-долу точния ден от цикъла и така.. Каза ми за деня преди операцията да взема Х-преп, да съм си направила ПКК, биохимия, ренгенова снимка на бял дроб и сърце. Това за снимката ми се видя доста странно....?!?!?
офффф на мен ми предстои хистеро , но никой не ми е казвал предния ден да пия Х-преп  8O 8O 8O и останалите изследвания , до колкото знам ще ми ги направят на място на самият ден ...
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #128 -: Октомври 19, 2010, 17:18:11 pm »
DariD, края на септември бях на преглед. Тогава др. Персенска ми каза да си запиша за лапаро и хистеро първият свободен час през ноември в приблизително  5-10 ден от цикъла. Качих се на 4-ия етаж и си записах. Момичето ме изчака да си сметна горе-долу точния ден от цикъла и така.. Каза ми за деня преди операцията да взема Х-преп, да съм си направила ПКК, биохимия, ренгенова снимка на бял дроб и сърце. Това за снимката ми се видя доста странно....?!?!?
офффф на мен ми предстои хистеро , но никой не ми е казвал предния ден да пия Х-преп  8O 8O 8O и останалите изследвания , до колкото знам ще ми ги направят на място на самият ден ...
Хей,не се притеснявай.
Аз освен ПКК ,нищо друго не съм правила !
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #129 -: Октомври 19, 2010, 17:20:12 pm »
Благодаря за отговора, Дидомира. Пожелавам ти всичко да е наред с биопсията.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #130 -: Октомври 19, 2010, 17:25:56 pm »
DariD, края на септември бях на преглед. Тогава др. Персенска ми каза да си запиша за лапаро и хистеро първият свободен час през ноември в приблизително  5-10 ден от цикъла. Качих се на 4-ия етаж и си записах. Момичето ме изчака да си сметна горе-долу точния ден от цикъла и така.. Каза ми за деня преди операцията да взема Х-преп, да съм си направила ПКК, биохимия, ренгенова снимка на бял дроб и сърце. Това за снимката ми се видя доста странно....?!?!?
офффф на мен ми предстои хистеро , но никой не ми е казвал предния ден да пия Х-преп  8O 8O 8O и останалите изследвания , до колкото знам ще ми ги направят на място на самият ден ...
Хей,не се притеснявай.
Аз освен ПКК ,нищо друго не съм правила !
Благодаря ти Дидомира! :wink:
Шашнах се за това Х-преп , защото ако се налага трябва да ми кажат , а никой не ми го е споменавал до сега ...
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #131 -: Октомври 19, 2010, 17:27:07 pm »
Благодаря за отговора, Дидомира. Пожелавам ти всичко да е наред с биопсията.
И аз на теб пожелавам успех искрено!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #132 -: Октомври 19, 2010, 17:49:47 pm »
evita1717 , само преди лапароскопия се пие Х-преп, за хистероскопия само гладна и жадна отиваш.

Аз искам да попитам някой замразявал ли е ембриони в клиниката в ден след 4 от пункцията?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #133 -: Октомври 19, 2010, 18:12:09 pm »
Аз искам да попитам някой замразявал ли е ембриони в клиниката в ден след 4 от пункцията?

Моите са замразени на 4-ти ден от пункцията, а и като гледам повечето трансфери и съответно замразяване на ембриони са предимно на 3-ти ден от пункцията.
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 18:17:10 pm от Мецани »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #134 -: Октомври 19, 2010, 20:15:44 pm »
Аз искам да попитам някой замразявал ли е ембриони в клиниката в ден след 4 от пункцията?

Моите са замразени на 4-ти ден от пункцията, а и като гледам повечето трансфери и съответно замразяване на ембриони са предимно на 3-ти ден от пункцията.

И моите са замразени на 4ти ден. Като ми се обадиха ги питах не е ли по-хубаво да изчакат до 5ти, но ми казаха, че и на 4тия се вижда кои са добри.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #135 -: Октомври 20, 2010, 08:12:34 am »
Момичета, имате ли информация дали Силвия може да бъде открита в клиниката в неделя.Бих искала да съчетая прегледа с разговор с нея.Вероятно не, все пак и те трябва да почиват.Май ще се наложи да пътувам два пъти.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #136 -: Октомври 20, 2010, 08:50:19 am »
Момичета, имате ли информация дали Силвия може да бъде открита в клиниката в неделя.Бих искала да съчетая прегледа с разговор с нея.Вероятно не, все пак и те трябва да почиват.Май ще се наложи да пътувам два пъти.
Мисля,че Силвия не работи в неделя.
Когато ми подготвяше документите по фонда каза да я търся през седмицата само.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #137 -: Октомври 20, 2010, 08:53:47 am »
Благодаря, така и предполагах.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #138 -: Октомври 20, 2010, 09:39:39 am »
Момичета, имате ли информация дали Силвия може да бъде открита в клиниката в неделя.Бих искала да съчетая прегледа с разговор с нея.Вероятно не, все пак и те трябва да почиват.Май ще се наложи да пътувам два пъти.
В събота знам че работи до късно, защото миналата събота я видях докато чаках беше към 19:00ч, но в неделя не знам!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #139 -: Октомври 20, 2010, 11:51:47 am »
Цитат на: ikar в Днес в 08:12:34
Момичета, имате ли информация дали Силвия може да бъде открита в клиниката в неделя.Бих искала да съчетая прегледа с разговор с нея.Вероятно не, все пак и те трябва да почиват.Май ще се наложи да пътувам два пъти.

По-добре е да се обадиш на регистратурата, че става най-лесно, и те ще ти кажат дали ще работи в твоята неделя, че аз съм я виждала там дори и в неделя, но може да е било случайност.