0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #40 -: Октомври 15, 2010, 16:34:40 pm »
ох, Перденце... миналата зима и аз бях в твоето положение - групата със скарлатина, но добре че тогава ние бяхме здрави, та не се притеснявах толкова от изследванията.
Ние и другата седмица ще сме на таткова градина. Криско прокашля още и искам да закрепне преди да го хвърля в бацилника отново. Лошото е, че таткото ни май и той ще се разболява...
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #41 -: Октомври 15, 2010, 17:03:06 pm »
Айде и ние пак в отбора на болните.  :( Утре сутрин ще й пусна носен секрет да видим какво ще излезе оттам.
Много ми е мъчно да прочета, че толкова дечица са болни.

yana-v, ние оцветявяме, чета й книжки, правим си кафенце на ужким, гледа филмчета, играе разни компютърни игри - от всичко по малко.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #42 -: Октомври 15, 2010, 17:24:55 pm »
вчера ходихме на ТЕЛК, заради спазмите на Стефания
еми лека й била астмата, не ни дават пари
всички манговци обаче вземат
сметнете само три деца по 300 лева на месец, хоп 900 лева
и аз няма да ходя на работа :x ако мога да вземам така
чувствам се смазана от системата, самия телк е такава пародия, че думи нямам да си изразя възмущението
веднага след телк-а Стефания се сдоби с кашлица, а от сутринта и с бистър секрет, който си тече като вода
а иначе да си пиела там лекарствата, нищо й нямало  :(
съжалявам за болните дечица, дано бързо се оправят
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #43 -: Октомври 15, 2010, 17:36:44 pm »
Съжалявам да прочета, колко болни деца има, дано бързо да оздравеят всички!

Мини, такава ни е държавата  :x. И аз цялата се изприщвам, ако ми се наложи да се занимавам с някоя нейна институция. А циганите не ми се иска да ги коментирам, те имат само права, никакви задължения...

Яна, не знам дали са същите книжките които си видяла, но днес Ели бяха оцветявали мечка, жаба и гарга и според заданието трябвало и да ги свържат. Друг е въпроса, че Ели има свое собствено виждане за цвета на животните и мечките и гаргите и ги е направила в зелено :lol:. А в къщи гледат филмчета на английски, редят конструктори, рисуват, катерят се къде ли не, дърпат се за играчките, гледат книжки...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #44 -: Октомври 15, 2010, 22:52:00 pm »
И ние откакто ходим на градина сме през седмица болни. Една хрема я влачи вече трета седмица и какво ли не давах и не й минава. Иначе адаптация няма никаква в градината, а се съмнявам че там полагат някакви усилия. Онзи ден ми разправяше, че като плаче за мама и учителките й се карат, а леличката й казала да излезе да реве навън при гардеробчетата.

*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #45 -: Октомври 15, 2010, 22:57:21 pm »
Оф много болнички дечица има :? дано оздравяват бързо!
Мини какво да ти кажа...ние нямаме никакви права в собствената ни държава.А братята роми така хубаво си живеят.Ние се чудим как да си платим сметките,наема и заема,а тях ела да ги видиш петък,събота и неделя,то не е оркестри,пиене,веселба(понеже са ми близо и ги виждам)!

*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #46 -: Октомври 15, 2010, 23:28:54 pm »
... Една хрема я влачи вече трета седмица и какво ли не давах и не й минава. ...

пусни й секрет от носа, не е нормално да я влачи 3 седмици.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #47 -: Октомври 16, 2010, 02:39:22 am »
Ох, пак много болни дечица :( Дано се оправят бързо!

Да попитам, случайно да сте попадали по книжарниците на адаптирана книжка за деца, с анатомията или поне някои неща обяснени, защото преди два дни ми зададоха въпрос - Мамо, за какво имам тези топченца 8O Та сега трябва да се подготвя по-добре, защото ме хванаха в крачка и не можах да се справя много добре :oops: Та ако сте попадали - моля за линк или заглавие да търся.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #48 -: Октомври 16, 2010, 10:01:21 am »
А Гане, мен ме хванаха в банята със самобръсначката и ме попитаха "кося" ли се.  :lol:
Понеже онемях и ми идваше да си ударя главата в стената седна да ми обяснява и какво е да косиш, както баща и коси с косачката тревата  :lol:. Това ме довърши.

И да допълня, че девойката Моника е с нова прическа от снощи. Оставих я да си изрязва и да лепи и отидох да измия чиниите. Тя ми се появи с 3 кичура коса в ръката. Направо се разревах. Добре че и е чупливо косата и не си личи, съседката е фризъор и дойде да замаже положението. С растежа растат и щуротиите....

А ние нямаме нужда от книжка между другото. Имаме си детенце в градината, което е като агенция Ройтерс. Моника винаги е осведомена, какво имат момиченцата, какво момченцата, кой как пика и т.н. Общо взето ... :twisted: Може да ти я пратя да му обясни и на твоя младеж, със сигурност и за топчетата ще намери обянение  :lol:
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 10:12:24 am от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #49 -: Октомври 16, 2010, 10:22:39 am »
Хи хи Лиде, честита ви прическа. Трябва да се внимава вече на тази възраст, най вече с режещите инструменти. Смеят ми се близки и познати, че все очите ми по него, но аз съм била доста любопитно и палаво дете и виждах какво причинявах на майка ми. Тони е по съвършено копие и подобие на мен, за това съм винаги на "педал". А и представа си нямам какво му мъти главицата.
Като съм била на 5 годинки и майка ми, ме е подстригвала,звъннал телефона. Отива тя да вдигне /нямаше мобилни тел. тогава :wink:/ и аз диването съм решила сама да се довърша, да помогна на мама, щото беше изморена след нощна смяна. Връща се майка ми и аз със забито бръснарско ножче в главата, само дето не припадна, още си го спомням. Не знам защо, но не ме боля и така с бръснарското ножче ходихме до спешният център и бях голяма атракция в автобуса.

 
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #50 -: Октомври 16, 2010, 21:51:14 pm »
Лиде,добре се посмях на подстрижката :) и се върнах 6 години назад когато моят син си беше резнал бретона отпред до кожа.Е,немаше оправия... :D

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #51 -: Октомври 16, 2010, 22:38:20 pm »
Лиде,добре се посмях на подстрижката :) и се върнах 6 години назад когато моят син си беше резнал бретона отпред до кожа.Е,немаше оправия... :D

Значи да не се оплаквам. Един с бръснарско ножче, друг  до кожа бритончето, а аз за три кичура надавам вой  :lol:

А перде, като каза копие, одеве и направих фреш от портокал и лимон и започна да плюе и чопли. Накрая и го изцедих и преди да и се ядосам се сетих, че освен на нея цедя и моя фреш  :lol: :oops:
И на инат ме догажда  :lol: С две думи, нещата са ми ясни и когато не я виждам я чувам. Във всеки един момент по звуците знам какво прави. Но явно минутката тишина съм я изпуснала  :x
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 22:43:29 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #52 -: Октомври 16, 2010, 22:41:39 pm »
Да попитам, случайно да сте попадали по книжарниците на адаптирана книжка за деца, с анатомията или поне някои неща обяснени, защото преди два дни ми зададоха въпрос - Мамо, за какво имам тези топченца 8O Та сега трябва да се подготвя по-добре, защото ме хванаха в крачка и не можах да се справя много добре :oops: Та ако сте попадали - моля за линк или заглавие да търся.

гледах такава книжка при ultra - много хубаво направена, с мърдащи се части от картинки. ама не помня нищо за заглавие или автор. пиши й да ти каже.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #53 -: Октомври 16, 2010, 22:44:43 pm »
Да попитам, случайно да сте попадали по книжарниците на адаптирана книжка за деца, с анатомията или поне някои неща обяснени, защото преди два дни ми зададоха въпрос - Мамо, за какво имам тези топченца 8O Та сега трябва да се подготвя по-добре, защото ме хванаха в крачка и не можах да се справя много добре :oops: Та ако сте попадали - моля за линк или заглавие да търся.

гледах такава книжка при ultra - много хубаво направена, с мърдащи се части от картинки. ама не помня нищо за заглавие или автор. пиши й да ти каже.

Ако е възможно да разберем и ние името на книжката  :oops:.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #54 -: Октомври 16, 2010, 22:47:05 pm »
А Гане, мен ме хванаха в банята със самобръсначката и ме попитаха "кося" ли се.  :lol:
Понеже онемях и ми идваше да си ударя главата в стената седна да ми обяснява и какво е да косиш, както баща и коси с косачката тревата  :lol:. Това ме довърши.
Е, аз всяка сутрин се опитвам от сина си да отида до банята необезпокоявана и да се облека. Аз бягам - той след мен с констатации : мама има дупе, мама има цици. Айде хубу в къщи, както и да е, но на морето беше някакъв ад - крещеше си на воля детето и всички в хотела разбраха какво имам.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #55 -: Октомври 17, 2010, 00:55:46 am »
А Гане, мен ме хванаха в банята със самобръсначката и ме попитаха "кося" ли се.  :lol:
Понеже онемях и ми идваше да си ударя главата в стената седна да ми обяснява и какво е да косиш, както баща и коси с косачката тревата  :lol:. Това ме довърши.
Е, аз всяка сутрин се опитвам от сина си да отида до банята необезпокоявана и да се облека. Аз бягам - той след мен с констатации : мама има дупе, мама има цици. Айде хубу в къщи, както и да е, но на морето беше някакъв ад - крещеше си на воля детето и всички в хотела разбраха какво имам.
:lol: :lol: :lol: Mи така де. Някой може да не знае.. :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #56 -: Октомври 17, 2010, 10:48:06 am »
На една приятелка синът и видял като се разтворила хавлията и казал "бау, бау!" :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #57 -: Октомври 17, 2010, 11:34:26 am »
ми да ходи на козметик твоята приятелка, предлагат и такива услуги  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #58 -: Октомври 17, 2010, 13:49:15 pm »
ми да ходи на козметик твоята приятелка, предлагат и такива услуги  :)

 :lol: :lol: :lol: :jump12: :lol: :lol: :lol:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #59 -: Октомври 17, 2010, 14:10:28 pm »
ми да ходи на козметик твоята приятелка, предлагат и такива услуги  :)
ха ха ха