0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #20 -: Август 25, 2010, 15:23:43 pm »
Всички болни бързо да оздравяват! /Мишанта, особено вашата компания че това е много тежко/.
Аз съм в отпуска и се гледаме двете. За сега, дано и занапред сме здрави! Подготвяме се психически и материално/освен ремонта/ за градината. За съжаление сме на последен етаж и е много жега в нея, всичко е толкова старо  :(, но... Надяваме се по малко да успеем да подменим най-належащите неща!
Чета за изследванията - моето педи ми даде направления, но не ми обясни какво що?!
Нещо като стерилни шишенца или друго трябва ли да купя / имаше такива при яслата/ сега същото ли е? 
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #21 -: Август 25, 2010, 16:14:18 pm »
Здравейте :)
Върнахме се от морето - там четях, ако уловях безплатен Wi-Fi :D
Ники понесе полета безпроблемно и на отиване и на връщане. Служителките бяха много мили, за разлика от някои пътници - на отиване ме раздигнаха за да седнат до прозореца и 10 минути отново ме закопчаваха с колани, на връщане 40 италианци не ме пуснаха да мина с бебето на паспортната проверка -просто си сложиха куфарите пред мен и ми обърнаха гръб. Дамата, която проверява ако детекторите за метал изпищят ме видя, дойде и ме прекара пред всички, за тяхно възмущение :D
Ники изкара три седмици на морето, цял ден под асмата на въздух, яде като ламя и порастна с 5 см. и 1,2 кг. Като се върнахме беше много кисел.
Започна да се обръща по корем за секунди и си го бях сложила на земята, в активна гимнастика върху килимче. Но му беше твърдо и затова разпънах дивана и качих гимнастиката горе...и резултатът не закъсня - Ники падна днес :balk_145: Както беше в средата на дивана, така за по-малко от минута, докато не бях в стаята падна между дивана и масичката за кафе, заедно с килимчето на гимнастиката и одеалцата. Вестниците са омекотили падането и той един вид се е свлякъл и не е паднал със засилка, но се изплаши и рева 3 минути...а аз 1 час. Заведох го на лекар, нищо му няма - смее ми се и гука, яде добре, но още ми треперят краката. Той обаче не иска да се обръща сега :(

Парси, много неприятно, стискам палци за операцията. :goodluck: :crossfingers:
Мише, дано бързо му мине на Митака :) :bighug:
[/url][/url]
*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #22 -: Август 25, 2010, 16:28:51 pm »
Туинче и Сияна си захапва лъжичката,като кученце е и много се радва :D но да ти кажа само изварявам лъжиците и толкова.То иначе ден през ден ще трябва да купувам нови :D

Аз затова и питам - няма да му насмогна лъжици да купувам.  :lol:
Питах, защото навсякъде чета, че като се надраскат приборите, събират много микроби и се препоръчва смяната им.

parsi, дано всичко мине леко.
Бързо оздравяване на болните дечица.

Хубави дни от нас!  :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #23 -: Август 25, 2010, 17:24:54 pm »
Парси, леко да мине и бързо да се възстановяваш
но не преди 1 септември- до тогава си почивай активно, че после не се знае кога пак

весела и усмихната седмица на всички
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #24 -: Август 25, 2010, 17:57:37 pm »
Благодаря на всички за подкрепата.Обичам го този форум :)

*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #25 -: Август 25, 2010, 17:58:24 pm »
parsi, бързо възстановяване!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #26 -: Август 25, 2010, 21:43:24 pm »
Ех Мише, много се надявах друго да прочета:( Дано бързо се оправят Митко и Калина-Малина.
Знаеш колко те обичам и си ми на сърце от първото виждане а срещата ни тук ме зареди за година напред:) до другото лято, пък дано по скоро ви видя отново:)

Парси, успех и бързо възстановяване.
*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #27 -: Август 25, 2010, 23:12:47 pm »
Парси мила,ще стискам палци за лека операция и бързо възстановяване след нея!
Мише бързо оздравяване!
Жаси браво на Ники за хубавото порастване!Сияна падна преди няколко дни и прекрасно те разбирам как се чувстваш :bighug: Прегръдка за теб и Ники!

Нормално ли е да избият долните кучешки зъбчета по това време?Някъде четох,че излизат на по-късен етап,но на малката и се белеят венчетата,а ми се струва,че не са долните резци 2-2,защото има доста разстояние от първите зъбчета?Ох,ама и аз как обясних само!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #28 -: Август 25, 2010, 23:19:56 pm »
Жаси, те са гумени още нищо им няма от падане:)
И за Хриска важи де:)))))
Първото падане беше на Дани, ревах с глас и то детето май от мен се изплаши повече отколкото от падането.
Към момнта Дани води пред Ники и Алекс. Вече изгубих броя на паданията му но и реакциите ми са много по различни и спокойни:)
Дано не свиквате раабира се с това но всеки следващ път е по-малко страшен)))))))))
Лека вечер на всички:)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #29 -: Август 25, 2010, 23:29:19 pm »
много сте свалили възрастовата граница за първо падане, бе!  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #30 -: Август 26, 2010, 00:12:43 am »
хриска, не може да се кучешките. Те дори след кътниците излизат.

джам, на това акселерация му се вика.  :wink:

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #31 -: Август 26, 2010, 08:11:39 am »
много сте свалили възрастовата граница за първо падане, бе!  :lol:

:jump12: :jump12:
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #32 -: Август 26, 2010, 09:18:42 am »
Гери, вчера пускамхе на Стилияна изследвания за ДГ. Всичко беше по касата, единствено платих 1,50 лв за секрета от дупето (не за глисти, а това с тампончето дето се взима :oops:)
Мише, бързо да се оправяте всички!
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #33 -: Август 26, 2010, 09:55:58 am »
Нормално ли е да избият долните кучешки зъбчета по това време?Някъде четох,че излизат на по-късен етап,но на малката и се белеят венчетата,а ми се струва,че не са долните резци 2-2,защото има доста разстояние от първите зъбчета?Ох,ама и аз как обясних само!

Хриска, нормално е всичко, що се отнася до реда на никнене на зъбите :D Не ги мисли. На Дара също  горе и изникнаха първо вторите, ходи известно време като вампирче :D :D
А и няма да ги върнеш, я :D :D

Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #34 -: Август 26, 2010, 10:21:11 am »
Ами то май верно ние много свалихме границата :oops: Като майка му взима глупави решения :?
Хриска аз имама един "Дневник на майката" и там пише, че първо резците избиват.

Ники свикна на дълги разходки, затова изчезвам сега навън да се бутаме из Надежденските паркове.
Аз да питам нещо - опитах да се сприяделя с няколко майки и веднага ми бяха развити теориите за зрънчото, баницата с праз на 6 месеца и т.н. И съответно от един квартал имама само една мама, с която се виждам. А съм комуникативна и затова ми е странно, че не мога да завържа разговор за нещо друго, освен за бебета. А по бебешките въпроси не сме на едно мнение и се чудя има ли смисъл да споря или ще бъда глас в пустиня.
Вие намерихте ли други мами, с които да излизате извън форума или ги избягвате, като мен сега?
 
[/url][/url]
*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #35 -: Август 26, 2010, 11:17:33 am »
Парси, бързо възстановяване!  :crossfingers:

За изследванията, вчера взех направления за всичко за Стефуняка и днес ми взеха само 2 лева такса лаборатория май се води, евентуално дето му бодоха пръста. Утре 6те нося това със стъкълцето в 20 ДКЦ ще видим там ще ми вземат ли нещо. За Ели според личната не са нужни изследвания след като просто преминава в градинска група на същото ОДЗ - е аз и пуснах акита все пак, пък като отворят градината ще видим дали няма да се наложи и кръв и урина да пускам.

Дано не свиквате разбира се с това но всеки следващ път е по-малко страшен)))))))))
Така е след годината, Стефан сега като пада, ако няма кръв и черва не му го броя за падане и не отреагирам, а и съм спряла да отреагирам, поне външно не ми личи :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #36 -: Август 26, 2010, 13:17:59 pm »
Гери, днес ги занесох в 20 ДКЦ. Стъкълцето, и двете контейнерчета. Дадох и направленията и ми взеха само 2 лв. Стават готови след три работни дни. Работят от 7.30 до 14.30 часа.

Марито, това с тампончето го помня от моето детство, ама на Алекс не са и взимали такъв секрет и никой не е споменавал.  :?

Болните бързо да оздравяват! Бебетата по-малко да падат, че да не тревожат майките си  :D
jasmin_veni, общо взето си е глас в пустиня.  :lol: Пък ти задръж баницата с праз поне до седмия месец, на шест месеца е раничко :jump12:
Аз още тъгувам за нашата голяма красноселско-борова компания. Мишанта, Надин, Джоши, Роби, Манхатън, Лили,Денито, Теоха, Гери_к77, Ини и Уайт ни идваха често на гости, Джази и тя. Беше ежедневно и много много хубаво. Всички дечица се променяха пред очите ми. Безценни моменти, които споделяхме. Сега пак скайпа ни събира, но не е същото.
« Последна редакция: Август 26, 2010, 13:28:48 pm от sia »
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #37 -: Август 26, 2010, 23:34:17 pm »
Сия, ми на нас ни дадоха 4 направления. Кръв, урина, паразитология (за глисти), това го взеха с тиксо от дупето и последното с тампончето. Да не би да е излишно пък аз да съм изтормозила детето :P Поне Васерман-а е отпаднал.
*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #38 -: Август 27, 2010, 12:51:21 pm »
Сия:bighug:, хвана ме такава носталгия по онова време, хем не бях от най-редовните посетители на сбирките...

Марито, тампончето сигурно е наместо, контейнерче с акита...

Само да видим, аз като на Елена само контейнерче носих без стъкло дали ще ни върнат... ама живи и здрави, няколко дена по късно ако тръгне няма да е фатално.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Седмицата 23.08-29.08.
« Отговор #39 -: Август 27, 2010, 14:07:20 pm »
Здравейте, и ние се завърнахме от морето безпроблемно и здрави. Пътуванията за нас не са проблем. А на плажа такава игра падна, не е истина просто. Детето толкова се забавлява, че чак ме беше яд, че трябва да се прибираме, имахме още малко отпуска и ни беше възможно да поостанем за още ден-два, но ме беше страх да не прекалявам и да не предизвиквам дявола.
Бързо оздравяване на болните.