0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Странно...
« Отговор #40 -: Май 29, 2012, 16:56:01 pm »
Не че ми пречи, ама сега ми стана с 40 мин напред форумския часовник ;)

Re: Странно...
« Отговор #41 -: Май 30, 2012, 11:15:51 am »
При мен е само с 15 минути по-напред.
*
Re: Странно...
« Отговор #42 -: Май 30, 2012, 11:38:46 am »
А аз имам чувството че всеки ден е различно.Вече няма да гледам часовете на постовете, обърквам се само.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Странно...
« Отговор #43 -: Август 07, 2012, 17:13:18 pm »
При опит да видя темата http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=31902.new;topicseen#new
ми се появява предупреждение
В www.zachatie.org има съдържание от vwclub-bg.org – сайт, за който е известно, че разпространява зловреден софтуер. Компютърът ви може да се зарази с вирус, ако посетите този сайт.
Google откри, че е възможно на компютъра ви да бъде инсталиран злонамерен софтуер, ако продължите. Ако сте посещавали този сайт или му имате доверие, е възможно наскоро да е бил компрометиран от хакер. Не бива да продължавате, вместо това опитайте отново утре например или отидете на друго място.
Вече уведомихме vwclub-bg.org, че открихме зловреден софтуер на сайта. За още информация относно проблемите, намерени тук – vwclub-bg.org, посетете Страница за диагностика за безопасно сърфиране на Google.


Появява ми се само в тази тема.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Странно...
« Отговор #44 -: Август 15, 2012, 17:15:23 pm »
Днес, ми беше мъчно за Вас. Не знам какъв беше сривът, но досега нямах достъп нито до сайтът, нито до овулационният си календар, добре че дублирам информацията, че кофти, събирам инфо от 2 години в календара си. Чак сега ми олекна като видях, че сайтът е наред :)  :bighug:
*
Re: Странно...
« Отговор #45 -: Декември 20, 2012, 13:53:08 pm »
Отдавна не е писано в тази тема (надявам се скоро и да не се налага), но при опит да отворя това http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48507.160
ми се появява следното предупреждение:
"Опасност: Злонамерен софтуер на хоризонта!
Google Chrome блокира достъпа до тази страница от www.zachatie.org.
В тази уеб страница е вмъкнато съдържание от lines.ladoshki-forum.ru – известен разпространител на злонамерен софтуер. Ако я посетите сега, е много вероятно да заразите компютъра си с такъв софтуер."

С други страници и теми проблем нямам.

*
Re: Странно...
« Отговор #46 -: Декември 21, 2012, 16:46:25 pm »
Готово,
проблема беше в подписа на едно момиче, което е ползвало лентичка от сайта този сайт.
Махнах подписа и писах на момичето.
Ако забележите и други подобни предупреждения пишете тук.

Поздрави и весели празници :-)
Re: Странно...
« Отговор #47 -: Февруари 09, 2013, 21:10:37 pm »
Проблемче, beast -  JS:Decode-LK [Trj] , версия: 130209-0, 02/09/2013 ....
*
Re: Странно...
« Отговор #48 -: Февруари 09, 2013, 22:14:06 pm »
Проблемче, beast -  JS:Decode-LK [Trj] , версия: 130209-0, 02/09/2013 ....

И при мен е така от 20.29ч. насам  :(
На всяка тема, която отворя ми се появява, че е блокирал Троянски кон!!!
*
Re: Странно...
« Отговор #49 -: Февруари 09, 2013, 23:14:56 pm »
Проблема е в OpenX сървъра който ползваме за управление на банери. Той е външен сървър, който ние ползваме под наем.
Най вероятно сървъра им е хакнат и съдържанието е подменено със заразено.

Според мен си засякоха проблема, защото сървъра от около 20 минути го няма и не сервира заразени файлове.

В момента чакаме да си вдигнат сървъра, до тогава сайта ще върви много бавно, защото браузъра с който сърфите чака да таймаутне липсващия сървър преди да продължи със страницата надолу. Малко е дразнещо, но се надявам до 20-30 минути да са се оправили и работата със сайта да се нормализира.

Поздрави
*
Re: Странно...
« Отговор #50 -: Февруари 09, 2013, 23:21:06 pm »
Благодарим! :D
Оправи се!  :wink:
Re: Странно...
« Отговор #51 -: Февруари 11, 2013, 10:36:33 am »
Благодарим! :D
Оправи се!  :wink:

:good_post: Благодарности!  :kiss: :balk_602:
*
Re: Странно...
« Отговор #52 -: Февруари 12, 2013, 13:00:26 pm »
Ето повече инфо по темата:
http://forum.openx.org/index.php?showtopic=503521179
Накратко - заради зачестилите хакерски атаки срещу безплатния сървис - той е прекратен. Имало е масирана атака на 9 февруари, след доято услугата е спряна и повече няма да се предлага.

В момента сайта не покзва никакви банери.

Преговарям с хората от ОпънХ да ни преместят на друг сървис, а до тогава се насладете на бърз сайт без реклами :-)

За рекламодателите:
Веднага след като имаме ново репозитори показването на банери ще бъде възстановено, а заради пропуснатите импресии ще ви бъдат удължени сроковете на показване на рекламите.

Поздрави
*
Re: Странно...
« Отговор #53 -: Март 18, 2013, 23:33:14 pm »
Имам проблемче отдавна, все си мислех че ще се оправи но уви... :(
Влизам в профил, от там Промени профил - всички подменюта работят, без Профил - изписва грешка "HTTP 500 Вътрешна грешка в сървъра"
Искам да си сменя подписа, но вече близо 2 месеца не мога. Моля за помощ!
*
Re: Странно...
« Отговор #54 -: Март 19, 2013, 16:38:14 pm »
Имам проблемче отдавна, все си мислех че ще се оправи но уви... :(
Влизам в профил, от там Промени профил - всички подменюта работят, без Профил - изписва грешка "HTTP 500 Вътрешна грешка в сървъра"
Искам да си сменя подписа, но вече близо 2 месеца не мога. Моля за помощ!

Има такъв проблем, но не знаем какво го причинява.
Понякога като смениш браузъра нещата работят - понякога пак не става.

Ако искаш да направя някаква промяна ми пиши на лично и аз ще я направя.

ПС: В момента работим по ъпдейт на софтуера и скоро подобен проблем няма да има - ще си имаме нови проблеми  :lol:
*
Re: Странно...
« Отговор #55 -: Март 19, 2013, 17:05:09 pm »
ще си имаме нови проблеми  :lol:
:lol: :lol: :lol:

*
Re: Странно...
« Отговор #56 -: Април 08, 2013, 20:42:33 pm »
Отварям нов прозорец (FF 19.0.2), пиша в адресната лента zachatie.org и нищо - бял екран. Пробвам и с www.zachatie.org и пак бял екран. Пробвам с препратка от Фейсбук и успях чак с препратката от 31.01.2013 (http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49160.0), публикувана във Фейсбук.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Странно...
« Отговор #57 -: Април 08, 2013, 21:09:10 pm »
Опитвам да прикача файл от компютъра, но не става. Излиза съобщение, че или е голям файла(не е) или да се свържа с администратор. От мен ли е проблема?
*
Re: Странно...
« Отговор #58 -: Април 08, 2013, 21:59:42 pm »
Не е. И при мен същото. Отделно, че от снощи не се отваря сайта през мозила и експлорър, та теглих друг браузър днес... :?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Странно...
« Отговор #59 -: Април 08, 2013, 23:07:44 pm »
Мдам и аз не мога през мозила, но с гугъл хром стана.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!