0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мнения по Дневник на Рали и Ники
« -: Юни 16, 2010, 09:05:54 am »
Въпрос възникнал снощи при пазаруването:
- Чиле кон карне (с мляна от нас кайма) или пиле по мексикански в допустимите храни ли са ?
Да :)
само гледайте в соса да има предимно домати и чушки без допълнително добавена захар.

поздрави
Лазар
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 17:45:44 pm от rally_pat »
www.LiveToLift.com - здраве, персонално трениране, индивидуален подход

Персонални тренировки

Консултации
*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #1 -: Юни 16, 2010, 10:52:29 am »
Въпрос: масло или маргарин?
Масло!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #2 -: Юни 16, 2010, 11:28:43 am »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #3 -: Юни 16, 2010, 11:33:49 am »
Въпрос: масло или маргарин?
Масло!
Зехтин! :)
Зехтин за салатата и готвене, ама на филийката не става  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #4 -: Юни 16, 2010, 11:37:46 am »
оризово олио



Оризовото олио Alfa one е богато на натурални антиохиданти, витамин Е и Гама Оризанол - фитостерола оризанол, който помага на тялото да намали абсорбирането на холестерол.
А високата точка на горене ( над 250оС) и липсата на транс-мазнините го правят идеално за готвене.
Оризовото олио се получава чрез обработването на оризовите трици. Оризът като всички останали зърна има хранителен предпазен слой между обвивката и сърцевината,който се нарича трица. Нова технология позволява висококачествено олио да бъде извлечено от оризовите трици и да се рафинира използвайки студено филтриращ процес.
- Намалява холестерола
- Съдържа 5000 PPM оризанол,
- Витамин Е
- Висока точка на горене
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #5 -: Юни 16, 2010, 11:38:18 am »
Ами, адашке, тогава по малко масълце :)


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #6 -: Юни 16, 2010, 11:38:37 am »


за филийка масълце без сол
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #7 -: Юни 16, 2010, 11:39:16 am »
Тъй тъй, сега какво ще кажете за олиото от гроздови семки ?  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #8 -: Юни 16, 2010, 11:39:46 am »
Въпрос: масло или маргарин?
Масло!
Зехтин! :)
Зехтин за салатата и готвене, ама на филийката не става  :lol:

Именно. Без филийка, Рали.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #9 -: Юни 16, 2010, 11:41:12 am »
Мели, ще изпадна в дълбока фрустрация ако не хапна една филийка дневно  :lol: :lol: :lol: Ама като гледам Ники повече набляга на хляба от мен, а ме е набедил за хлебоед  :lol: :lol: :lol:

Едит: да уточня - става дума за сутрешната филийка :lol:
« Последна редакция: Юни 16, 2010, 11:43:09 am от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #10 -: Юни 16, 2010, 11:41:48 am »
Мдам, филийките трябва да се ограничат, за жалост. И биричката.
Рал, махни бялото брашно, прави си хлебчета от черни брашна с подправки. Ама пак не трябва да се прекалява.  :wink:

« Последна редакция: Юни 16, 2010, 11:43:23 am от Елфи »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #11 -: Юни 16, 2010, 11:43:06 am »
чела съм, че не бирата е проблем, а мезето около нея
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #12 -: Юни 16, 2010, 11:43:23 am »
чела съм, че не бирата е проблем, а мезето около нея
А аз подкрепям с две ръце  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #13 -: Юни 16, 2010, 12:01:21 pm »
чела съм, че не бирата е проблем, а мезето около нея
А аз подкрепям с две ръце  :lol: :lol: :lol:
И аз, и аз!
Все пак, хора сме. :oops:
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #14 -: Юни 16, 2010, 17:48:32 pm »
Сутришната филийка е ок :)
За повечето хора е в пъти по-лесно да ядат по една филийка на ден, отколкото да спрат хляба напълно (собствен опит).

Относно оризовото олио и това от грозодви семки - това, че маркетинговите етикети казват хубави неща е чудесно. Въпросът е, ако живеем сред природата, колко от въпросните мазнини ще можем да приемем, консумирайки грозде и ориз? И доколко въпросните вещества запазват качествата си при извличането и ... кокво други "завличат" въпросните продукти покрай тях.

поздрави
Лазар
www.LiveToLift.com - здраве, персонално трениране, индивидуален подход

Персонални тренировки

Консултации
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #15 -: Юни 16, 2010, 18:04:45 pm »
Рал, махни бялото брашно, прави си хлебчета от черни брашна с подправки. Ама пак не трябва да се прекалява.  :wink:
Аз за мен ще го махна, ама ШНХ....  :wink:

И си оставаме на зехтин   :D

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #16 -: Юни 16, 2010, 18:26:32 pm »
и аз не мисля че има нещо полезно в тези видове олио, поради тази причина си ядем зехтин и краве масло :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #17 -: Юни 16, 2010, 23:31:55 pm »
Мели, ще изпадна в дълбока фрустрация ако не хапна една филийка дневно  :lol:

Няма. Имай повече вяра в себе си.

За повечето хора е в пъти по-лесно да ядат по една филийка на ден, отколкото да спрат хляба напълно (собствен опит).

Не казвам, че е лесно. Трудно е и е възможно.

... мусака от тиквички

Скромният ми готварски опит ми подсказва, че това е една доста странна рецепта, която всеки интерпретира по свой начин. Рали, в твоята рецепта има ли ориз или брашно?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #18 -: Юни 17, 2010, 00:04:48 am »
другарке, който пази хранителен режим, на филийката масло не маже...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #19 -: Юни 17, 2010, 00:08:37 am »
На диетата зора е първите три дни, после се свиква.