0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #20 -: Юни 20, 2010, 08:47:17 am »
аз не разбирам много, но винаги съм си мислела, че прехвалените овесени и тем бодобни ядки, са чисто и просто фураж и ефект от тях никакъв :oops:
дано Лазар се включи с коментар :)
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #21 -: Юни 20, 2010, 09:54:56 am »
Стеф, ей тук една статия  :lol: http://www.bb-team.org/articles/1636/#axzz0rNEO3HhU - общо взето са пълни с полезности, а и ми помагат за регулиране на стомаха - като закусвам сутрин и имам проблеми  :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #22 -: Юни 20, 2010, 10:16:45 am »
Никъде не видях спорт! Кардио, фитнес, танци пък ако щеш и прости разходки.
Това ще улесни задачата, освен това присъствието на хляб и масло ме изуми.
*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #23 -: Юни 21, 2010, 01:17:32 am »
Ами, честно казано не знам какво те изумява.. 8O
Чудиш се къде е спорта, а ходиш насам натам и препоръчваш Дюкан. Много ми е интересно, дали си мислиш че двете неща са съвместими. Щото аз ти казвам, че НЕ са.
Та... за овесените ядки: на мен ми действат супер, мъжа ми се чувства подут и заспал от тях. Мисля, че е до организъм, и човек трябва да си усети тялото.

П.С.
Рали, сори че ти омазах дневника :oops:
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #24 -: Юни 21, 2010, 09:45:20 am »
Ами, честно казано не знам какво те изумява.. 8O
Чудиш се къде е спорта, а ходиш насам натам и препоръчваш Дюкан. Много ми е интересно, дали си мислиш че двете неща са съвместими. Щото аз ти казвам, че НЕ са.
Та... за овесените ядки: на мен ми действат супер, мъжа ми се чувства подут и заспал от тях. Мисля, че е до организъм, и човек трябва да си усети тялото.

П.С.
Рали, сори че ти омазах дневника :oops:

Съжалявам, че спамиме темата, но Дюкан и спорт са съвместими по мой личен опит - 10кг. за половин година
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #25 -: Юни 21, 2010, 09:48:43 am »
e, има и по-добри резултати
5 кг за 6 седмици при тегло за сваляне около 8-10 кг  :wink:
което не означава, че е най-добрия начин
покрай Дюкан разбрах едно- човек трябва да уважава храната и да се храни разумно, не изобилно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #26 -: Юни 21, 2010, 10:41:35 am »
Рали, на ваше място бих избягвала бананите като плод и десерт. да, имат много полезни вещества, но са много калорични. сега е сезонът на черешите и ягодите, идват и дините - възползвайте се от шанса.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #27 -: Юни 21, 2010, 16:17:17 pm »
Бих ти предложила да махнеш шунките и пушените меса. Често те са бъкани със соя и нишесте, което не ги прави особено подходящи за отслабване.
По - добре ги замени с чисти меса.
Ако можеш да ограничиш въглехидратите и млечните до обяд, също ще има ефект.
jam е права за бананите, само да вметна, че дините също не са особено подходящи/гликемичният им индекс е 72 срещу 60 на бананите/.
По скоро: малини, къпини, боровинки, ябълки - и то като втора закуска/преди обяд/
Сутрин към овеса, можеш да добавяш и мляно ленено семе и сусамово семе-значително подобрява вкуса :wink:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #28 -: Юни 21, 2010, 16:24:14 pm »
от плодовете също така и гроздето е с висок гликемичен индекс
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #29 -: Юни 21, 2010, 16:57:02 pm »
Ако още някой ми каже да карам на пост и молитва ще тегля една и ще се откажа!

Иначе съвети приемам с отворени обятия, но не и какво още! да огранича!
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 17:01:36 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #30 -: Юни 21, 2010, 17:18:30 pm »
е, де... не ми казвай, че без банани не можеш да дишаш :) ето, предлагаме съвет да заместиш едно с друго, а не да редуцираш асортимента.

честно казано, ако Лазар Радков ти е съставил меню за диета, включващо филии с масло и банани, ще си отбележа едно наум.

а истината е, че нема диета без лишения, уви :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Дневник на Рали и Ники
« Отговор #31 -: Юни 21, 2010, 17:29:08 pm »
Не бе Джаме, не ми е  :lol: За бананите съм съгласна и за филийките също, само дето човека също така се съобразява с индивидуалните характеристики на всеки. А аз съм отявлен хлебоед, затова не ми е отрязал напълно хляба, а имам позволение от време на време да наруша.

Ама и млечните да огранича и разните там пуешко и шунка... ааа, не става  :lol: Не стига, че трябва да стана от тревопасно месоядно, ама сега и млечните....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Дневник на Рали и Ники
« Отговор #32 -: Юни 21, 2010, 17:33:36 pm »
Недей се гневи, Рали, животът и без това е труден.  :)

Ето, предлагам ти неща, които да включиш.

Първо - повече на брой хранения. Пет вместо вашите три, с две междинни закуски.
И второ - риба, варива и ядки. И готвени зеленчуци като основно ястие /нахвърлям ти каквото се сетя - варен зелен фасул, патладжани с доматен сос, спанак със сирене, постен гювеч, доматена супа, зеленчукова супа, крем супа от гъби, карфиол в гювече .../

Апропо, защо трябва да станеш месоядна, че това съм го пропуснала?
Тъкмо щях да ти кажа, че месото в диетата ви е ужасно много.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #33 -: Юни 21, 2010, 17:47:27 pm »
Апропо, защо трябва да станеш месоядна, че това съм го пропуснала?

Защото така ни беше препоръчано... А аз хииич не го долюбвам (а пропо - и рибата така, колкото и да е странно).


Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #34 -: Юни 22, 2010, 07:23:16 am »
21/06/2010

Закуска: овесени ядки с кисело мляко

Обяд:
Ники - тройка кебабчета със салата, две филийки хляб
Рали - картофени кюфтета (2) салата зеле и моркови

Вечеря: бъркани яйца, сирене, салата домати

Един час фитнес - запознаване с основните движения и усъвършенстване на тяхното изпълнение

Рали , днес между 14 и полунощ сме на стадиона-кога ще ги бъркаш тези яйца?  8O
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #35 -: Юни 22, 2010, 09:50:39 am »
Мимсиии, днес е 22-ри душата :))))) Това е вчерашното меню  :lol: :lol: :lol: Днес май ще караме на течна храна  :wink:  :beerdr:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Дневник на Рали и Ники
« Отговор #36 -: Юни 23, 2010, 21:51:10 pm »
Стеф, ей тук една статия  :lol: http://www.bb-team.org/articles/1636/#axzz0rNEO3HhU - общо взето са пълни с полезности, а и ми помагат за регулиране на стомаха - като закусвам сутрин и имам проблеми  :oops:
Относно овесените ядки - не съм видял да се отразяват по един и същи начин на двама души. Едни се подуват, получават газове, пада им енергията, други са си Ок.

Това, че пише, че имат дадени полезни неща обаче не значи, че ние усвояваме нито голяма, нито малка част от тях. Освен това има ОГРОМНО значение, дали ядките са разбъркани с нещо (мляко да кажем) току що, дали са варени, дали са киснати от предишната вечер и дали са киснати във вода или във вода с малко кисело мялко (но истинско - т.е. такова с налични млечно-кисели бактерии)

поздрави
www.LiveToLift.com - здраве, персонално трениране, индивидуален подход

Персонални тренировки

Консултации
Re: Дневник на Рали и Ники
« Отговор #37 -: Юни 27, 2010, 15:00:00 pm »
26/06/2010

Закуска: кашкавал, домат

Обед: голяма салата, плочка сирене, кремвирш, чаша траминер

Вечеря: кофичка кисело мляко, 6 тънки резена филе

Хелп: давайте идеи за диетични рецепти БЕЗ! месо и яйца, и да е готвено, а не салата!!!!

Броколи, тиквички, моркови - нарязваш, заливаш с вода, вариш, пасираш и добавяш малко обезмаслено прясно мляко ;)....супата чудесно запълва стомаха
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #38 -: Юни 27, 2010, 15:19:13 pm »
Печен пипер пълен със сирене, маслини, подправки по ваш вкус и после запичаш с прясно мляко и яйце
лятна манджа- лук, домати, чушки, морков- всичко задушаваш, доливаш водичка да покрие, малко червен пипер и сол, аз слагам и 2-3 скилидки чесън и после обилно с магданоз
печен пипер с доматен сос- задушаваш сос от настъргани домати  с 2-3 скилидки чесън и малко сол
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #39 -: Юни 27, 2010, 15:57:57 pm »
печен пипер с доматен сос- задушаваш сос от настъргани домати  с 2-3 скилидки чесън и малко сол
Друг вариант, вместо чушки, патладжани със същия доматен сос и чесън  :D. Аз ги приготвям, като изпичам патладжаните на кръгчета на тиган и след това заливам с доматения сос. Може да се добавят и тиквички на кръгчета, става вкусно  :D.