0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #40 -: Юни 27, 2010, 16:13:29 pm »
Мерсиииии  :bighug:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #41 -: Юни 27, 2010, 16:32:16 pm »
Тиквички с ориз на фурна, също така огретен от тиквички :) Може зеленчуков гювеч, картофи консумирате ли?Ако да картофена крем супа със моркови, зеленчукова супа.Ориз със зеленчуци.

*
Re: Дневник на Рали и Ники
« Отговор #42 -: Юли 13, 2010, 15:41:43 pm »
Стеф, ей тук една статия  :lol: http://www.bb-team.org/articles/1636/#axzz0rNEO3HhU - общо взето са пълни с полезности, а и ми помагат за регулиране на стомаха - като закусвам сутрин и имам проблеми  :oops:

Ле ле, ама вие съвсем сериозно се отнасяте към диетата :D, браво Рали. :)
Само да вметна, когато имаш възможност, и не са ти гадни, пробвай да хапваш по 2-3 с.л трици, ще ти помогнат за стомаха. Аз си ги слагам в кисело мляко, или на обед в супичка, но не и вечер, за да не ти е тежко. :wink:
Накрая искаме фото, щот може да не те познаем... :wink:
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #43 -: Юли 13, 2010, 16:03:14 pm »
Ааа, същото магаре съм, споко  :lol: :lol: :lol: Идеята е бавно и полека, не драстично. А за триците - за овесени такива ли говориш? Ми ще пробвам, какво ми пречи  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Мнения по Дневник на Рали и Ники
« Отговор #44 -: Юли 15, 2010, 11:06:02 am »
Рали, браво на вас! Много сте последователни :P
Овесените трици са много полезна добавка към менюто при диети. Най-добър ефект имат когато се консумират сутрин, защото образуват тънък филм в тънкото черво и ограничават пълното усвояване на храната, а от там и калориите :wink:
Аз ги хапвам с кисело мляко и пускам вътре няколко натрошени сурови бадемчета.
Голяма част от засищането на коремчетата ни става през очите, затова практикувам и цветово хранене - старая се в чинията ми да е цветно и красиво, и количеството спира да има значение.
Преоткрий подправките - много интересни нови вкусове се получават, а някои дори помагат за отслабването - джинджифил, розмарин, куркума.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho