0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Славянска и културна седмица 24.05. - 30.05.
« Отговор #40 -: Май 28, 2010, 23:18:35 pm »
Благодаря ви!
Първо Сияна се поти само по крачетата,второ-да денем не спи,но пък нощем си спи по 7-8 часа без прекъсване пу-пу.Е странно ми е само,че се буди доста трудно,10-тина минути само преревава и се върти и чак след това се събужда,но до тук нито едно не отговаря на симптомите на рахит.

Re: Славянска и културна седмица 24.05. - 30.05.
« Отговор #41 -: Май 29, 2010, 14:46:59 pm »
Аз от самото начало ползвам препарат за бебешки съдове на Бочко, иначе пера дрешките с Тео бебе, а пентна особено от морков първо третирам със сапуна тео бебе, много е добър! За Вигантола моята педка каза, че като е слънчево може и изобщо да не давам!
Момичета, кога мога да дам череша на бебето? Вчера бях на преглед и лекарката каза, че мога да пасирам и да давам с кашата следобед Аз досега съм въвела от плодовете ябълка, круша и сега въвеждам сини сливи За ягодите знам, че са след годинка, но за черешите какво мислите :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Славянска и културна седмица 24.05. - 30.05.
« Отговор #42 -: Май 29, 2010, 15:55:28 pm »
Розовелка, черешите докарват много газове. Два пъти аз хапнах в рамките на една седмица, и двата пъти такъв рев рева - много го боля коремчето. Тази година мисля да пропуснем череши и ягоди (естествено!)
Re: Славянска и културна седмица 24.05. - 30.05.
« Отговор #43 -: Май 29, 2010, 16:05:36 pm »
Розовелке,
и аз ще ти кажа, тази година да пропуснеш черешите. Дай ги догодина.

Миним,
аз не съм ползвала бебешки препарат за съдове. Мия шишетата с четка и с нашия препарат за съдове. Ползвам прах Тео бебе. До скоро не съм имала забележки, но сега с малкия - вече имам такива. Той има много изхождания и оака вече 4 хавлии, а петната не излизат. А не смея да ги третирам с Виниш неговите неща. И така си ги ползвам вече хавлиите - захабени и това е. няма да купувам 10 хавлии. :wink:

Хриска,
и на моята Михаела много и се потят ходилата. Честно да ти кажа, никога не съм се замисляла на какво са дължи това. Просто си реших, че това е природа. така, както моите крака все са студени, нейните все са и потни. Ще питам моята педиатърка, да видим тя какво смята по въпроса.

Стефи,
надявам се бързо да отшуми шарката. :)
« Последна редакция: Май 29, 2010, 16:41:57 pm от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Славянска и културна седмица 24.05. - 30.05.
« Отговор #44 -: Май 29, 2010, 16:35:49 pm »
Тва нашенските докторя за нищо го нямат тоя вигантол, давай по 3-5-8 капки, попадна ми преди време за превод една епикриза на 9 годишно дете с бъбречна недостатъчност точно заради ей такава злоупотреба с вигантол.
Сега като бяхме на контролен преглед имаше бебче на 7 м. с калциране на бъбреците от вигантола :oops: Незнам каква е връзката, но така са казали на майката...
Аз иначе още на втория месец спрях да давам на Дари по собствена преценка :D А и без вигантол  фонтанелата й се затвори на 6м. възраст, аз пък имах обратното притеснение - не се ли затваря прекалено рано. Ма като гледам нищо й няма :D
Отначало перях със сано максима, сега вече минах на персил сензитив за цялото семейство. Нямам забележки. Петната ги чистя с вениш. Доскоро също ползвах бебешкото веро на бочко, ама реших че няма смисъл  и вече мия с обикновено.
Стефи, бързо да им минава на твоите моми, че в това хубаво време да седиш затворен вкъщи :oops:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Славянска и културна седмица 24.05. - 30.05.
« Отговор #45 -: Май 29, 2010, 18:27:22 pm »
Ако сте пили постоянно витамини през бременността има вероятност фонтанелата на детето да се затвори по-рано
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Славянска и културна седмица 24.05. - 30.05.
« Отговор #46 -: Май 29, 2010, 18:39:22 pm »
Стефи, бързо оздравяване.

Аз мия шишетата с бочко и пера със сано максима. Много съм доволна от прахъ.

Хриска, и на тримата ръчичките и крачетата са им непрекъснато потни и то много. Дори като беше студено бяха така. Чорапките им бяха като леко влажни непрекъснато.
Ние сме на по капка Деавит всеки ден. Така ни изписаха от МД и с него продължихме.