0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #80 -: Май 30, 2006, 15:12:09 pm »
При теб колко е ЧХГ-то?и кога ти беше последната М?А лекарите нищо ли не виждат?
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #81 -: Май 30, 2006, 15:15:33 pm »
здравейте момичета...Анила извиняй ако те карам да повтаряш, но за мен е много важно: преди да отидеш на лекар имаше ли положителен тест за бременност?


*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #82 -: Май 30, 2006, 15:57:38 pm »
Десита имах 2 положителни теста, но все пак трябва да се има в предвид, че втората черта беше мнооого бледа, но д-рката, като и го занесах теста да го види и тя каза, че се вижда-т.е че са положителни.И тогава започнахме измерването на ЧХГ-то, т.е. кръвния тест за бременност и за около месец го изследвахме 5 пъти.
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #83 -: Май 30, 2006, 16:04:36 pm »
Днес пуснах ЧХГ, а последната М беше на 12.04, абсолютно нищо не се вижда.
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #84 -: Май 30, 2006, 16:14:57 pm »
А ти кога го пусна?Защото то става за 3-4 часа обикновено.В коя лаборатория?А тест направи ли си?
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #85 -: Май 30, 2006, 16:22:09 pm »
десита какво става с тебе нищо не казваш има ли новини вече :wink:
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #86 -: Май 30, 2006, 16:36:59 pm »
Ами поредното "преимущество" да живееш в провинцията, лабораторията работи само във вторник и четвъртък и кръвта се изпраща в цибалаб в София. Даже и резултата от първото ЧХГ ще науча в четвъртък като отида за повторно изследване.
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #87 -: Май 30, 2006, 16:46:16 pm »
ами момичета страх ме е да се зарадвам  :oops: но май съм бременна  :balk_46: вече ви казах, че при първия тест имаше съвсем слаб положителен резултат...след като ми закъсня 5 дни отидох на лекар в родния си град и той ми направи още един тест. Каза ми: "със сигурност си бременна", направи ми и тест за овулация за да види как е жълтото тяло и накрая каза, че ако се съди по тестовете всичко е ОК! (как позна по тестовете не мога да кажа  :dontknow: линията на теста за Б беше мнооооого отчетлива) Каза ми че още е рано да ме бърка  :?  и е рано за Узи, така че след една седмица да отида на лекар вече в София. И сега чакам .... но ме е страх да не би той да се е объркал...


*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #88 -: Май 30, 2006, 16:54:49 pm »
Деси,

едва ли се е объркал мила:), толкова го чакаме този момент с двете черти, а като го видим - ни се струва подозрително. Странно обаче ми прозвуча, че е рано да те гледа на УЗИ, може пък да види нещо, колко време ти закъснява вече и защо не си пуснеш един кръвен тест за ЧХГ, така ще стане ясна картинката.
Стискам палци всичко да е наред:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #89 -: Май 30, 2006, 17:07:52 pm »
защото като отидох при него ми беше закъсняло само 4-5 дни, но той беше категоричен за резултата  :lol:
А имам и друг проблем...от скоро съм в София и си нямам и представа къде да отида на преглед и на изследвания  :? сега проучваме...и много ще съм ви благодарна ако можете да ми помогнете като ми посочите добър специалист (предпочитам жена  :oops: ) И...разбира се че се радвам...само малко ме е страх!!!!!!


*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #90 -: Май 30, 2006, 17:22:10 pm »
Деси,

щом си в София, отиди до някоя лаборатория (Кандиларов, Бодимед или Цибалаб) и си пусни кръвен тест за ЧХГ, струва 12лв., поне на мен толкова ми взеха. Относно жена-гинеколог, най-добре пусни темичка в Дългоочаквана бременност-там може все пак пишат бъдещи мами, така че те по-добре биха могли евентуално да те насочат към специалист за проследяване на бременност. Аз все още се боря да я докарам дотам и съм на "ти" единствено със специалисти по стерилитет.
Успех още веднъж
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #91 -: Май 30, 2006, 17:28:29 pm »
благодаря ти Рали....целувам те и ти пожелавам успех


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #92 -: Май 30, 2006, 22:09:32 pm »
Мила Десита много се радвам -най накрая да се чуят и хубави новини!!!!Пусни си кървен тест -резултата излиза за 4 часа !!Това е най сигурния начин!!!УСПЕХ!!!Пиши как са резултатите! yahoo_17  :crossfingers:
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #93 -: Май 30, 2006, 23:29:37 pm »
Мари, стискам палци все пак, миличка!
Десита, честито!Много успех нататък!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #94 -: Май 31, 2006, 03:52:22 am »
Мари миличка и на теб много много късмет!!!!!!!Пиши за резултатите. :lol:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #95 -: Май 31, 2006, 11:09:56 am »
десита миличка много се радвам за теб сега като остановите официално ще ти честитя но според мен вече трябва да свикваш с мисълта че ще ставаш мама  :wink:  Браво мила.повлачи краче че и на нас да се случи.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #96 -: Май 31, 2006, 11:54:47 am »
Десита,поздрави и от мен!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебче!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #97 -: Май 31, 2006, 11:57:07 am »
Благодаря ви момичета, благодаря на всички ви. Вие ми носите късмет...трябваше само да споделя с вас и да стане чудото. БЛАГОДАРЯ ВИ  :youwoman:
Съвсем е сигурно че съм бременна, сега само трябва да стане сигурно че е в матката.
Вярвам, че така както вие ми донесохте късмет, така и аз ще ви повлека след себе си  :lol: Обичам ви и ви прегръщам силно  :bighug:


*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #98 -: Май 31, 2006, 14:08:56 pm »
Десита, честито и от мен!   :balk_46:   :balk_47:  :balk_602:

Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче!
  :babyflips:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #99 -: Май 31, 2006, 14:17:37 pm »
миличка лека бременност и не ни забравяи пише как се развиват нещата и ние да сме в час :wink:  много се радвам за теб.сега бъди спокойна и си почиваи повечко. :bighug:  :kiss: