0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #60 -: Май 23, 2006, 14:50:19 pm »
благодаря ти за пожеланията значи ние се разбрахме с гинката в петък да ида на преглед евентуално ако е цветна бременност 8O аз все го изключвам като вариянт  :wink: . факт е че бт-то ми е високо днеска беше 36,98 косъм разлика до 37 :wink: и ми се вижда височка за след цикъл макар и кратък.ще се разбере скоро.успех и на тебе и дано и ти скоро кажеш добрата новина. :)
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #61 -: Май 24, 2006, 10:54:52 am »
Стискам палци Наха...дано всичко е наред. А аз вчера си направих тест и ...много странно...веднага се появи контролната линия и след по-малко от минута се появи слаба тестова линия...много по-бледа от контролната, но все пак я има. Момичета това значи ли бременност  :lol: ...досега на всички тестове изобщо не се е появявала втора линия...цикъла трябва да ми дойде утре...
Анила, а с теб какво стана...надявам се всичко да е ОК!


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #62 -: Май 24, 2006, 11:20:42 am »
десита мила ами да мисля че е бременност  :D много се радвам но няма да бързам да ти честитя като  стане сигорна работата тогава успех и според мене ще ти закъснее и то за 9м :bighug:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #63 -: Май 24, 2006, 11:22:01 am »
инъче моито бт тази сутрин е 36,8 е високча е но не е като за бременност така че няма смисъл да се надявам.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #64 -: Май 24, 2006, 20:33:35 pm »
Мила Наха и на мен ми свърши М и днес базална темп.ми е 36,8 и е сигурно че нямам кисти защото ме гледаха на УЗИ преди да почна стимулация!Явно е нормално!!! :lol:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #65 -: Май 25, 2006, 09:22:35 am »
Ади сигорно си права но моята варираше като единия ден беше 37 но както и да е само гадая какво и как утре ще се види надявам се ако е киста то поне да не е голяма и всичко да се окаже една лоша шега на организма ми.с теб какво става?
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #66 -: Май 25, 2006, 11:57:11 am »
Благодаря ти Наха за пожеланията...дано излезеш права  :roll:  иначе днес трябваше да ми дойде но все още няма никакви признаци за това...силно се надявам този път да стане  :dance2:
Наха, вярвам, че нещата при теб не са толкова лоши колкото си мислиш...стискам палци всичко да е ОК  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:


*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #67 -: Май 25, 2006, 12:31:33 pm »
Момичета,дано ни зарадвате с добри новини.Късмет!Стискам ви палци!!!!!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #68 -: Май 25, 2006, 14:18:56 pm »
Десита  :D мила какво да ти кажа имай търпение и дано да пропусне за 9м  :wink:  при мене няма бебе но поне и кистите ги няма което само по себе си също е едно малко чудо това и новината за чистото цито ( след инфекцията от кондиломи при моя :evil: ) са две хубави новини които са първите от три години насам и се надявам вече само хубави да са . успех и пиши какво става с тебе
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #69 -: Май 25, 2006, 16:48:55 pm »
Анила, какво става, защо не пишеш????? :?:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #70 -: Май 25, 2006, 21:07:31 pm »
Мила Наха от тук на татък ти пожелавам само хубави вести да получаваш!!! Аз утре ще ходя на Узи да видим как реагирам на стимулация.Дано да има читави фолекулчета,дано да растат.......!!!!
Дано и лигавицата да е ОК!Ще видим утре и ще докладвам!
Успех на теб и на всички момичета!!!! :bighug:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #71 -: Май 26, 2006, 08:52:30 am »
Ади миличка благодаря ти запожеланията стискам палци всичко да е наред и организма ти добре да сеповлиява на стимулацията и после  :wink: нали се сещаш да кажаш и най-голямата новина.много ще се радва стискам  стискам палци здраво. :kiss:
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #72 -: Май 26, 2006, 09:18:53 am »
Наха, скъпа, радвам се за теб и вярвам че от тук нататък новините ще са все хубави...май най-важното е да вярваме и да не се отчайваме  :balk_103: аз все още чакам...да ми дойде М-то или изобщо да не дойде  :lol: не искам да си правя все още друг тест защото ме е страх от резултата...и да не се разочаровам, ако е отрицателен...така че чакам
стискам палци на всички ви и ви целувам ....щастлива съм че ви намерих  :bighug:


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #73 -: Май 26, 2006, 14:07:30 pm »
Десита скъпа според мен теста няма да бъде отрицателен така че даваи смело :wink: ще очаквам в скоро време да се похвалиш официялно.впрочем колко време ти закъснява вече? може да идеш направо на преглед към 6-ти 7-ми ден от закъснението ще се види на узито.Успех мила и пиши.
Според вас
« Отговор #74 -: Май 26, 2006, 17:31:18 pm »
и аз съм с кафеникаво течение на 22 ден от М
темп 37,1, напрежеие в гърдите и тежест в корема
до тук- на 11 ден от М. положителен тест за ОВУ
секс около 11- 15 ден

предния месец- снимка, на която се вижда запушване на тръбите в горната част към яйчника.
ведната след това - физиотерапия, кал, ФИБС

Имам ли шанс???
лекарката ме гледа днес- жълто тяло каза 22мм
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #75 -: Май 28, 2006, 20:07:41 pm »
винаги има шанс докато и последната надежда не се изпари ( с идването на мензиса; че дори и това вече не е сигорен признак че не е станало чудото  :wink: ) моят съвет към теб искаи силно вярвай че ще се случи но не на всяка цена за дадения месец.така ще се спестиш много разочарования.трудно е но полезно -за теб. успех и пише какво става.
ще се радваме на добри резолтати.
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #76 -: Май 30, 2006, 14:34:49 pm »
Момичета ето ме и мен.Значи при мен нищо не стана.Започна да ми пада ЧХГ-то и ми казаха да спирам Утрогестана, защото няма смисъл.И щом го спрях веднага прокървих.Казаха ми че бая ще си кървя, поне две седмици, докато се изчисти лигавицата.Та сега си изтичам, но вече понамаля.И сега ще почиваме един цикъл и после пак.Най-интересното беше, че ме гледаха 100 пъти на УЗИ докато растеше ЧХГ-то и нищо не се виждаше.Лигавицата беше нараснала, матката и тя, и д-ра ми вика-абе всички признаци на бременност, а нищо не виждам.Та не знам какво беше това чудо мойто, но продължаваме напраед.
Хайде чао момичета и лек и успешен ден!
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #77 -: Май 30, 2006, 14:43:29 pm »
Анила, правиха ли ти кюртаж или не и в коя седмица те гледаха и неможаха да видят бременост.
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #78 -: Май 30, 2006, 14:55:36 pm »
Ами значи за последно ме гледаха на 22-ри, т.е. миналата седмица.значи ову-то ми беше на 24-ти април, а последния цикъл ми беше на 8-ми април.Но когато ме гледаха вече ЧХГ-то започна да намалява.Най-високо ми беше на 17-ти май-сряда, когато беше 83.А в понеделника беше вече 81, а миналия петък, т.е. 26-ти беше 51.Кюртаж ми казаха, че не ми се налага, защото няма нищо-нито в тръби, нито в матка-никъде.Гледаха ме двама лекари-и вагинално-ръчно :) , и с коремен ехограф, и с вагинално УЗИ.абсолютно нищо не се видя.Та ми казаха, че сигурно е имало нещо, но те е било много малко и само се е "абсорбирало".Та така :)
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #79 -: Май 30, 2006, 15:00:48 pm »
Питам те защото съм същото полужение и всичко е толкова объркано. Д-рите казаха да изчакаме още една седмица, дано до тогава не рухна психически. Не бях подготвена за трети подобен удър.