0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #40 -: Май 15, 2006, 16:04:46 pm »
Мила, нямам представа дали е в норма какво ти каза лекарят за това? Стискам ти палци - висчко да мине по мед и масло!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #41 -: Май 15, 2006, 17:11:34 pm »
:crossfingers:   :crossfingers:   :crossfingers: :babyflips:   :babyflips: yahoo_17  yahoo_17  yahoo_17



*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #42 -: Май 15, 2006, 17:36:53 pm »
о аиде стискаме плаци и да ни кажеш какво става :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #43 -: Май 15, 2006, 20:49:52 pm »
Мила Анила така или иначе има бременност!!!!От все сърце ти стискам всички палци които  имам нещата да са ОК!!!!!!Целувки!! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:  :balk_21:
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #44 -: Май 17, 2006, 11:03:44 am »
Момичета само да ви кажа, че завчера ходих на лекар, но тя не успя да види нищо.Иначе каза, че лигавицата ми е доста нарастнала.Иначе днес пак пуснах ЧХГ и то е 83.50.Само, че продължава това кафеникаво течение и не спира.Какво може да е според вас?Ох вече не знам какво става.Днес сигурно пак ще ходя на УЗи-пък ще видим
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #45 -: Май 17, 2006, 17:33:04 pm »
моя съвет е да не прекаляваш с лекарите трябва да  лежиш и да внимаваш и аз като тебе хукнах веднаго по лекари изкараха го кухо яице прекалено малко за 9г,с и когато моята лекарка видя диск който пулсираше ( изведнъж порасна) и аз го видях беше късно няколко дена след това направих спонтанен аборт сега само се надявам да не чакам още 4 години едно разбрах когато доиде този момент трябва пълно спокоиствие и сериозна почивка Успех
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #46 -: Май 18, 2006, 22:26:12 pm »
Здравейте момичета, искам и аз да ви попитам нещо. И на мен като на anila ми се случи същото ръждиво течение миналия месец /за първи път/, но 3 дни след като спря ми дойде...  :(  А днес на 10 ден след овулацията забелязах съвсем леки червеникави петънца по тоалетната хартия...какво може да е това, случвало ли ви се е? Предварително ви благодаря...доста се притесних  :?:


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #47 -: Май 19, 2006, 09:39:27 am »
десита според мен това зацапване на 10-ти ден след ову е от инплантация стискам палци да се окаже това :wink:
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #48 -: Май 19, 2006, 11:16:45 am »
благодаря naha, и аз така си помислих миналия месец, но  :? Днес продължава това зацапване, но сега е по-скоро червеникаво отколкото ръждиво  :ask: А опитвам вече 6-7 месеца....


Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #49 -: Май 20, 2006, 11:21:26 am »
момичета, вече трети ден продължава това зацапване, а трябва да ми дойде чак след около седмица...хващам се, че несъзнателно ходя до тоалетната да проверявам дали не ми е дошъл М...не знам какво да очаквам  :ask:


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #50 -: Май 20, 2006, 11:36:06 am »
Цитат на: desita_r
момичета, вече трети ден продължава това зацапване, а трябва да ми дойде чак след около седмица...хващам се, че несъзнателно ходя до тоалетната да проверявам дали не ми е дошъл М...не знам какво да очаквам  :ask:

Как засече овулацията?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #51 -: Май 20, 2006, 12:31:13 pm »
по добре се успокои и не се панираи колко силно зацапва това не би трябвало да е мензис но нали знаеш че едно кравотечение извън мензиса не е на хубаво не искам да те плаша ако продължи още знамли ти си прецини колко време ти трябва за да отидеш на лекар ако мислиш че може да има бременост можеш да пуснеш кръвни изследвания ако не е твърде рано разбира се. колко време е минало от овулацията и сигорна ли си че е имало такава.не се тревожи относно това че са минали само 6-7месеца от опитите ви ако до 1г година и половина не стане тогава търси причините е то зависи и от твоята възраст ако си в по напредлана според мен не трябва да губиш време.Успех и пиши какво става.
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #52 -: Май 20, 2006, 14:49:39 pm »
anila какво става с теб всичко наредли е? Пиши стискам  ти палци
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #53 -: Май 20, 2006, 17:22:34 pm »
овулацията засякох с тест за ову...зацапването е както когато ми идва М, но тогава е такова кафеникаво за около половин ден, а сега е много по-слабо и продължава вече 3 дни...още  е рано за изследвания за бременност...мисля да си направя тест за бременност най-рано след 3 дни, ако още не ми е дошло... а ако и този месец ми дойде вече ще отида на лекар, обещавам ви момичета... :balk_103: защото когато обещая само на себе си се разубеждавам и си казвам: хайде да опитаме и другия месец и тогава!  :oops:


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #54 -: Май 20, 2006, 21:15:59 pm »
Мила Десита дано да има положителен резултат!Стискам ти палци! :crossfingers:
*

    Anonymous

Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #55 -: Май 20, 2006, 22:17:34 pm »
ти наи добре си знаеш какво ти е положението и сама трябва да решиш според мен няма нужда да изпадаш в паника изчакаи още ден два три и направи всичко необходимо.успех и дано не се наложи да чакаш дълго и сега да бъде резолтата положителен.
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #56 -: Май 21, 2006, 12:03:52 pm »
Момичета да ви кажа при мен нещата не са хич цветни. Кафеникавото течение си продължава ве близо 13 дена.Утре пак пускам ЧХГ и после съм пак на УЗИ и ако то нараства,а пак няма нищо в матка-значи е извънматочна. И малко започва да ме хваща шубето.Искам само да питам, в случай, че се окаже извънматочна, по спешност ли се оперира, или това си е планова операция?Просто искам да съм подготвена. А ако ЧХГ-то ми намалява, какво се прави в този случай? Все още ме крепи някаква малка надежда, че всичко ще е наред. Моля ви ако някой може да ми отговори, ще съм много благодарна.
Лек и успешен ден ви желая.
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #57 -: Май 21, 2006, 14:08:24 pm »
Цитат на: anila
Момичета да ви кажа при мен нещата не са хич цветни. Кафеникавото течение си продължава ве близо 13 дена.

Здравей Анила!Доколкото знам са спешни операций,но от все сърце ти желая да не е извън маточна,и всичко да е ОК,може хормоните да не са ти както трябва и затова да кървиш.Аз след Дуфастон и Прегнил(мисля) ми се случи подобно нещо, но не толкова време,а 2 м. след това имаха  отражение върху мен.Стискам ти палци всичко да е наред!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #58 -: Май 22, 2006, 11:05:39 am »
здравеите отново от мен значи на мен ми се случва нещо странно този месец нали кафявото си зацапваше е малко по слабо от обикновенно но го имаше в петък вечерта късното ми доиде слабо мензиса на другия ден т.е. в събота си доиде хубав мензис в неделя следобяд спря от рас и през целия ден беше розов а не червен но не беше оскъден е по слабо беше от предния ден.бт-то тази сутрин ми е 36,75 близо 36,8.и друго странно не ме е болял корема нито един спазъм не съм получила преди да ми доиде или по време  на м-то.странно ми се вижда утре съм на преглед но ще се радвам и на вашето мнение.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #59 -: Май 22, 2006, 22:45:00 pm »
Цитат на: anila
Момичета да ви кажа при мен нещата не са хич цветни. Кафеникавото течение си продължава ве близо 13 дена.Утре пак пускам ЧХГ и после съм пак на УЗИ


Мила, дано всичко да е наред. Стискам палци и не губи вяра. Дано скоро кажеш на всички ни хубав резултат. :bfp: