0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #20 -: Май 12, 2006, 09:31:39 am »
Здравейте момичета.Само да ви кажа как се движат при мен нещата.Вчера минах през лекарката и като и казах за какво става въпрос тя започна да се кръсти и да вика:о боже господи дано да стане" :lol: Показах и теста и тя каза, че вижда чертата.Каза ми днес със сутрешна урина да направя тест, иначе, че това кафеникавото може да е имплатационно кървене.Каза ми веднага да взема Утрогестан(май така се пише) и да го слагам вагинално, по 2 пъти сутрин и вечер.След сутрешния тест пак имаше мнооого слаба чертичка и тя ми каза, (тъй като за късмет точно тези дни им поправят ултразвука) за най-голяма сигурност да си пусна ЧХГ.Каза ми много да почивам сега, дори и болничен поиска да ми пуска.Та пуснах си, но резултатите ще излезнат чак в понеделник.Та това е за сега.А и да ви кажа, по принцип тези месеци хич не съм си мерила БТ, но днес я премерих ей така и ми показа 37.Това може ли да значи нещо?
Стана много дълго и се извинявам, но за сега не искам на друг да казвам, от суеверие, та моля пак да ме извините.
Благодаря ви и успешен ден!!!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #21 -: Май 12, 2006, 09:53:50 am »
Анила,
ами хайде ще чакаме да потвърдиш хубавите вести, а засега - слушай си лекарката и си почивай. А ти къде си, та ЧХГ-теста ти ще излезне чак в понеделник, обикновено за час -два са готови. Пък и тази твоя лекарка защо не те прати при друг гинеколог с работещ УЗ да те видят, за всеки случай.
Желая ти успех, дано всичко е прекрасно и пишеш съвсем скоро в другия - по-долен подфорум:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #22 -: Май 12, 2006, 10:02:17 am »
Абе аз съм си от София, но тя поиска да ме прати в най-близката лаборатория, за да не се "друсам" по центъра.Та най-близката ми лаборатория е една "Боди Мед", но от тук пращат резултатите на "Позитано" май че.И ми даде телефона там, та аз мисля да им се обадя още днес следобед, за да ги питам и да разбера дали работят и утре.Та така момичета, дано ако е-да е като хората, а не пак "кухи яйца" и т.н.
Радвам се, че мога да споделя тук с вас :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #23 -: Май 12, 2006, 10:10:38 am »
Дано всичко е наред. Успех :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #24 -: Май 12, 2006, 10:31:57 am »
стискам палци и да кажеш официялно да ти честитиме:) повлачи краченце :wink:
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #25 -: Май 12, 2006, 12:47:58 pm »
Анила, стискам палци!

От Бодимед на Позитано ще ти кажат по телефона според мен. Някъде към един и нещо стават готови резултатите. Иначе май работят и в събота до обяд.
Благодаря ти, Бени!







*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #26 -: Май 12, 2006, 13:28:53 pm »
Сега им се обадих на Позитано, но ми казаха, че чак в понеделник ще станат готови резултатите, защото утре не работела лабораторията.Така че, ще чакам.Стискайте палци и в понеделник ще пиша.
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #27 -: Май 12, 2006, 13:47:47 pm »
Стискам ти палци и аз, въпреки че никак няма да ти е спокойно тези дни. Аз съм в същото положение почти. След доказана овулация с УЗ на 14 ден, прием на Утрогестан от 15 ден  -  2 по 1 орално, на 21 ден започна да ме боли корема както пред цикъл и на 22 и 23 ден вечерта ми зацапа бледо кафеникафо течение, но много слабо, през деня няма нищо, а корема ме боли сякаш всеки момент ще ми дойде. Не мога да си го обясня, рано е за цикъл, а и все пък приемам прогестерон, жълтото тяло също отделя, не би трябвало да ми идва докато не спра Утрогестана. Поне до сега винаги е било така, след 2-3 дни след спирането ми идва, но този месец нещо се пообърка. Вие как мислите?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #28 -: Май 12, 2006, 21:02:02 pm »
анила миличка оф стискам ти палци всичко да е ок1,и да се похвалиш в понеделник.Сега само си почивай и никакво натоварване!!!!
Целувки :balk_21:  :crossfingers:  yahoo_17
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #29 -: Май 12, 2006, 21:31:58 pm »
Момичета искам да ви попитам след като спрете да пиете Дуфастон след колко време ви идва М приблизително.
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #30 -: Май 12, 2006, 21:34:32 pm »
Цитат на: tcveti
Момичета искам да ви попитам след като спрете да пиете Дуфастон след колко време ви идва М приблизително.

Зависи за какво се пие. Ако е за предизвикване на М. - до 8 дни идва. Ако е за поддръжка на лутеалната фаза - на някои не им идва ;)

Цвети, ти за какво го пи, от кой до кой ден?
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #31 -: Май 12, 2006, 21:42:01 pm »
пия го втори месец от 14-тие ден 10 дена 2 по 1. първия път ми дойде след 4 дена, а сега минаха вече 4 и не ми дойде затова питам да разбера при вас как е да се надявам ли или да чакам.
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #32 -: Май 12, 2006, 22:13:00 pm »
Цвети, а овулация следите ли с лекаря, назначил това лечение? Обикновено Дуфастона се пие след като се докаже, че е имало ову. Както и да е. Направи един тест, стискам палци за  :bfp1:
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #33 -: Май 12, 2006, 23:46:44 pm »
Анила-успех,миличка!
Медина,тези болки,за които говориш е най-вероятно да се дължат на имплантиране на яценцето в м.лигавица--от там и - зацапването-хайде -успех и на теб! :wink:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #34 -: Май 13, 2006, 07:06:38 am »
Цитат на: tcveti
Момичета искам да ви попитам след като спрете да пиете Дуфастон след колко време ви идва М приблизително.


Аз когато спра дуфастон ми идва M след 2 дена!На някои малко по късно но до 1 седмица задължително ти идва ,друго е ако има бременност тогава чакаш 9 месеца!!Успех миличка дано да не ти идва
и да е другото!!!! :lol:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #35 -: Май 15, 2006, 11:41:02 am »
аз не знам защо но все изключвам вероятноста да ми зацапа кафяво  и да съм бременна може би защото винаги ми зацапва преди да ми доиде м-то и то винаги идва :cry:
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #36 -: Май 15, 2006, 12:36:12 pm »
anila, ади миличка,
стискам палци и на ръцете и на краката!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #37 -: Май 15, 2006, 14:28:37 pm »
анила какво става с тебе няма те да кажеш резолтат надявам се да е положителен и да ни зарадваш :wink:
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #38 -: Май 15, 2006, 15:49:43 pm »
Момичета да ви кажа при мен как са нещата. Значи в петък ЧХГ-то ми беше 43.25.Обаче продължава да ми тече кафеникаво течение, което в петък вечерта, малко ми се усили и си помислих, че ми идва.Но кръв нямам никаква.Само кафяво е.Днес пуснах още веднъж ЧХГ, което е 63.26.Докторката ми каза, че иска да ме гледа, та довечера съм на лекар.Искам да ви питам, ако ову-то ми е било на 22-24-ти април, това не е ли малко ниско?От утре съм болнични и щом ми донесат компютъра вкъщи веднага ще ви пиша.Само ми кажете какво мислите.
*
Кафеникаво течение и забременяване???
« Отговор #39 -: Май 15, 2006, 16:00:36 pm »
Мислим да ти стискаме палци :wink: !!!Не знам дали е ниско ЧХГ-то,но важното е,че прогресивно нараства!Хайде-спокойно си отивай на прегледа,та дано видиш жълтъчното мехурче(или мехурчета)!