0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #40 -: Май 10, 2006, 15:23:13 pm »
Цитат на: pkoprinkova
jam, за много неща си права. Вероятно доц. Конова е най-добрата у нас. Но пък не на всеки е удобно да пътува чак до Плевен.
 Аз лично съм си мислила дали да не отида и до Плевен за консултация, но за сега все не намирам време, а и средства за това  :oops:

Направо си умирам от яд понякога, че живея в такъв малък и далечен  град. Но отскоро имаме и УЗ апарат с вагинален трансдюер.
И можем да си правим тук фоликуметриите. А преди 2 години ходех до Варна за това.
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #41 -: Май 10, 2006, 15:29:35 pm »
Да, Аля - права си - всеки трябва да си намери СВОЯ лекар. но това като че ли става много трудно.
Джам, сигурна съм, че за теб Конова е най-добрата, защото ти е помогнала, като е разбрала и разрешила проблема при теб.
Но дали това е така за всички?
Не съм съгласна, че в София няма добри имунолози, както и че едва ли не Конова е "откривателя" на репродуктивната имунология в България. Вероятно е много добра и е значително навътре в материята, но това не винаги е достатъчно.  Аз се почувствах едва ли не "отсвирена" от нея и може би затова не я почувствах СВОЯТА лекарка. Не искам да разисквам в подробности въпроса защо според мен /и не само/ нейното мнение в случая не е правилното. На мен остава на своя глава /едва ли не/ да реша кои имун.маркери да направя, за да получа съответните доказателства за това дали съмненията ми /и не само мои/ са основателни. И тъй-като съм Тома неверни и свикнах да не вярвам в лекарите /поне в част от от тях/- по един или друг начин ще го направя....
Прави ми впечатление, че тук се спрягат едни и същи имена на лекари. А има много други, които не споменават, а също са много добри.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #42 -: Май 10, 2006, 15:47:11 pm »
Цитат на: Tonita

Прави ми впечатление, че тук се спрягат едни и същи имена на лекари. А има много други, които не споменават, а също са много добри.


ами нали затова е този форум - за да обменяме научената полезна информация. защо не споделиш с останалите някои имена на други добри лекари - това ще е само от полза! иначе наистина се получава затворен кръг - пет души знаят 1 лекар, препоръчват него на 20 други, съответно и тия 20 знаят само този лекар и го препоръчват на други и така до безкрай...
аз лично ще се радвам да науча и нови имена.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #43 -: Май 11, 2006, 10:22:55 am »
Ами и аз реших да мина "по-леко" и да си спестя пътуването до Плевен и потърсих проф.Балева, която в прав текст ми каза, че не работи в тази област.

Така че ще ходя до Плевен.
Благодаря ти, Бени!







*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #44 -: Май 23, 2006, 10:53:26 am »
За мен е без значение колко струва. Ходихме 3 пъти на ин-витро, третият-миналата година с лек-ва от НЗОК. И пак платих 2000 лв.за манипулацията във Варна, преди това 300 лв. за изследвания и след това 350 лв. за допълнителни лек-ва(защото 30 ампули GONAL не стигнаха). Плаща здравната каса, но и ти си плащаш(2650 лв). А вторият път (2002 год.) платили сме 3500 лв. за всичко. Аз ще посетя Доц.Конова на 26/5.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #45 -: Май 29, 2006, 20:16:17 pm »
ПРИВЕТ ОТ ВАРНА! В ПЕТЪК БЯХ ПРИ ДОЦ.КОНОВА. ЗА НАЗНАЧЕНИТЕ ИМУН.ИЗСЛЕДВАНИЯ ( НЕ ЗНАМ ТОЧНО ЗА КАКВИ ИМУН.МАРКЕРИ ) ПЛАТИХ 80 ЛВ., А  ЗА ГЕН.ИЗСЛЕДВАНИЯ САМО ЗА МЕН ПЛАТИХ 65 ЛВ. НО МИ КАЗАХА, ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ И ДРУГО ИЗСЛЕДВАНЕ НА ДВАМАТА( ПО 50 ЛВ.). ЯВНО ПРИ ВСИЧКИ ПАЦИЕНТИ Е РАЗЛИЧНО.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #46 -: Май 29, 2006, 20:20:57 pm »
Цитат на: eganeva
ПРИВЕТ ОТ ВАРНА! В ПЕТЪК БЯХ ПРИ ДОЦ.КОНОВА. ЗА НАЗНАЧЕНИТЕ ИМУН.ИЗСЛЕДВАНИЯ ( НЕ ЗНАМ ТОЧНО ЗА КАКВИ ИМУН.МАРКЕРИ ) ПЛАТИХ 80 ЛВ., А  ЗА ГЕН.ИЗСЛЕДВАНИЯ САМО ЗА МЕН ПЛАТИХ 65 ЛВ. НО МИ КАЗАХА, ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ И ДРУГО ИЗСЛЕДВАНЕ НА ДВАМАТА( ПО 50 ЛВ.). ЯВНО ПРИ ВСИЧКИ ПАЦИЕНТИ Е РАЗЛИЧНО.



Дано резултатите са хубави!Кога ще излязат?
Успех и пиши как са резултатите! :crossfingers:  :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #47 -: Май 30, 2006, 09:02:53 am »
ПРИВЕТ! РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ГЕН.ИЗСЛ. ЩЕ СА ГОТОВИ СЛЕД 25 ДНИ, А ОТ ИМУНОЛОГИЧНИТЕ СЛЕД 1 СЕДМИЦА. УСПЕХ НА ВСИЧКИ! :cheerleader:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #48 -: Май 30, 2006, 11:30:07 am »
капс лока да не ти заяжда... :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #49 -: Май 30, 2006, 12:46:30 pm »
ТАКА МИ ХАРЕСВА. ПРОБЛЕМ ЛИ Е :?:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #50 -: Май 30, 2006, 12:51:51 pm »
сама си отговори
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #51 -: Май 30, 2006, 14:52:16 pm »
Прието е да се смята, че когато се пише с големи букви, все едно крещиш или се караш на някого, та затова.
Благодаря ти, Бени!







*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
За имунологичния и генетичен фактор
« Отговор #52 -: Май 30, 2006, 15:58:22 pm »
Съжалявам, не знаех! Благодаря за информацията!