0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #60 -: Март 19, 2010, 13:44:34 pm »
Отговорих ти преди да публикуваш  :)
Да ви кажа, ако не сте разбрали - на Метро има 4 дни поред големи намаления на определени артикули. Снощи в 22ч. пращах моя за памперси  :lol: , че и на мен ми казаха късно. Намаленията важат само за деня.
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #61 -: Март 19, 2010, 13:46:30 pm »
Отговорих ти преди да публикуваш  :)
Мдам, ама няма кой да види :D Благодаря ти, все пак! Ще се поровя из нета - може да намеря нещо.
jam, а вашата каква е? Може ли да дадеш малко повече инфо и доволна ли си - като здравина и качество?
« Последна редакция: Март 19, 2010, 13:49:49 pm от nunu »
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #62 -: Март 19, 2010, 13:59:26 pm »
Видях брошурата днес,ама късно :?А трябва да си купувам памперси.Следващия път :)

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #63 -: Март 19, 2010, 14:04:17 pm »
нямаме сенник,но те продават разни аксесоари за тях ,та може и да има -само дето още по-скъпо ще стане.Обаче на пръчката може да се сложи от тези универаслните чадъри=те нали са с щипки и винт .
<br />
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #64 -: Март 19, 2010, 14:08:17 pm »
нямаме сенник,но те продават разни аксесоари за тях ,та може и да има -само дето още по-скъпо ще стане.Обаче на пръчката може да се сложи от тези универаслните чадъри=те нали са с щипки и винт .
А в Бг откъде може да се вземе такова нещо? Аз рових из разни сайтова, но точно такова не видях. Всъщност, какъв модел се води, защото от немски бъкел не разбирам :oops: Иначе много ми харесва!
А за нещо такова какво ще кажете:
http://family-bg.com/prX_4215.htm?ref=56
Изглежда стабилно, гумите също са с каучуково покритие, само дето дръжката ми се вижда малко неудобна.
« Последна редакция: Март 19, 2010, 14:13:41 pm от nunu »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #65 -: Март 19, 2010, 15:04:59 pm »
http://www.misto-bg.com/puky/index.htm,това намерих.Иначе може и от тойса да се поръча,правят се общи поръчки.
<br />
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #66 -: Март 19, 2010, 15:17:22 pm »
http://www.misto-bg.com/puky/index.htm,това намерих.Иначе може и от тойса да се поръча,правят се общи поръчки.
Ми то ако е втория модел почти няма разлика в цената на mytoys - там е 89,99 euro,  тук 178 лв., само че доколкото виждам в момента няма наличност, а каква е разликата с първия модел - cat1, доколкото виждам само помпащите гуми, той пък е 138 лв., толкова ли е важно да са помпащи гумите, ако само за това е с 40 лв. отгоре... :oops:
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #67 -: Март 19, 2010, 16:05:36 pm »
нуну, искаш ли помощ с немския за колелото, което Зори е дала?

*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #68 -: Март 19, 2010, 18:26:24 pm »
нуну, искаш ли помощ с немския за колелото, което Зори е дала?
Благодаря ти :D Все пак искам да погледна и други модели и ако реша да поръчвам може.
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #69 -: Март 19, 2010, 21:34:18 pm »
нуну, в Павлово има един магазин за колелета, там има много хубави модели, от тези които Зори е показала и цената е подобна. Ние като търсихме на Деси колело ходихме там, магазина е добре зареден. Незнам как да ти го обясня, като завиеш от Борис III към кръговото на Павлово, подминаваш го и в дясно преди има един детски магазин, ще го видиш, слиза се по стълбички надолу.
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #70 -: Март 19, 2010, 21:53:31 pm »
нуну, в Павлово има един магазин за колелета, там има много хубави модели, от тези които Зори е показала и цената е подобна. Ние като търсихме на Деси колело ходихме там, магазина е добре зареден. Незнам как да ти го обясня, като завиеш от Борис III към кръговото на Павлово, подминаваш го и в дясно преди има един детски магазин, ще го видиш, слиза се по стълбички надолу.
Хм..че то съвсем до нас било...Как не съм го забелязала досега. Като подминеш кръговото и вдясно, казваш? Дано да го има още магазина, още утре ще се разходя да видя. Благодаря ти!
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #71 -: Март 19, 2010, 22:22:20 pm »
ахам, има един детски, скъпарски, преди него се пада.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #72 -: Март 19, 2010, 22:36:05 pm »
Ей, тези Иван и Андрей правят всичко възможно да не гледам нова тв!
Такъв просташки коментар по повод връчената награда
от фондация "Искам Бебе" на Бойко Борисов, пфуууу профанизация до дупка!
Шегичка а, додрайфа ми се!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #73 -: Март 19, 2010, 22:56:49 pm »
Да ви кажа, ако не сте разбрали - на Метро има 4 дни поред големи намаления на определени артикули. Снощи в 22ч. пращах моя за памперси  :lol: , че и на мен ми казаха късно. Намаленията важат само за деня.
м да ама в 21ч в Метро-София Люлин е била изчерпана промоцията. То и без тва са от турските дето аз не купувам от есента.....

нуну, в Павлово има един магазин за колелета, там има много хубави модели, от тези които Зори е показала и цената е подобна. Ние като търсихме на Деси колело ходихме там, магазина е добре зареден. Незнам как да ти го обясня, като завиеш от Борис III към кръговото на Павлово, подминаваш го и в дясно преди има един детски магазин, ще го видиш, слиза се по стълбички надолу.

интересно с нуну не сме го забелязали този магазин, а обикаляме квартала от година ...  :oops:

Аз мисля да пропусна триколката и направо колело с помощни колелета да и купим. А как мечтая да карам колело отново, моя байк стои и събира прахта в коридора.... :-(
« Последна редакция: Март 19, 2010, 23:02:58 pm от Малина »


*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #74 -: Март 19, 2010, 23:01:08 pm »
е видяхте ли сега, аз от другия край на софия да ви светна :lol:
*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #75 -: Март 19, 2010, 23:04:30 pm »
е видяхте ли сега, аз от другия край на софия да ви светна :lol:

Стефи благодаря, че ни светна  :wink:


*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #76 -: Март 19, 2010, 23:48:21 pm »
Елоком е кортикостероиден продукт и не е съвсем безопасно да го мажеш с него. Учудва ме, че за толкова малко бебе са ти го изписали.

Ако действително не е безопасен, то и мен ме учудва, че са ми го изписали. Все пак педиатърка го направи и й се доверих. Верно, че помогна, но се замислям дали да го ползвам отново при нови пъпчици по лицето.

И на нас ни го изписаха като бяхме на 2 м., но мойто GP каза да не го ползвам, на малки деца може да се маже Локоид според него.Аз обаче не мажех с нищо.Ако се възпаляваха пъпчици мажех с антибиотичен крем.
Ей, тези Иван и Андрей правят всичко възможно да не гледам нова тв!
Такъв просташки коментар по повод връчената награда
от фондация "Искам Бебе" на Бойко Борисов, пфуууу профанизация до дупка!
Шегичка а, додрайфа ми се!

Аз също не гледам заради тях.Иначе по същия повод в новините на БТВ, в анонса казаха за бездетните жени.Двойки с репродуктивни проблеми е по-подходящо, все пак е национална медия, ама толкова си могат хората.
За Метро аз днес разбрах, но да ви кажа куриоз.Една мама от квартала днес отишла в 6 сутринта, заради промоция на дамски Адидаски.Изкарали и наредили моделите и Адидаса го няма.Отговорили им, че вчера се продали на нормална цена и сега няма за промоцията.Чакали от доставчика още, явно са си ги купили вътрешно.
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #77 -: Март 20, 2010, 01:23:22 am »
Мен също много ме подразни коментара на Иван и Андрей. А пък "бездетни" незнам какво точно означава. Има хора с по едно дете примерно, които също имат репродуктивни проблеми и не могат да имат второ....тях как ще ги нарекат...."малодетни". Глупава история.


*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #78 -: Март 20, 2010, 08:14:24 am »
Имам нужда от съвет.На Митко от лигавене по брадичката и под нея му е станала кожата ужасно грапава и много зачервена.Кажете с какво да мажа.Мазах със зехтин,на Клоран кремчето против студено време,защото е по мазно,мазах с Бочко-нищо не помага.

*
Re: Майките в очакване на пролетта - 15.03. - 21.03.
« Отговор #79 -: Март 20, 2010, 08:56:28 am »
Бочкото изсушава, няма да помогне щом е суха и грапава, ако ти се дават 30 лв. вземи му на Адерма екзомега крема, мисля че ще има ефект.