0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #320 -: Март 14, 2012, 19:08:57 pm »
OPTI, ти при кой лекар си и на кой ден ти върнаха ембрионите?
Ами не съм много наясно. Предполагам, че се брои 5ти, защото ембрионите бяха замразени на 3ти ден/ 72 час/ и като сметнем факта, че ги размразиха 24ч. преди ЕТ предполагам е 4-5ти ден.
Ние сме при Владимиров.
Я ОПТИ ти ме изненада.. аз пък си мислех, че са ги размразили в деня на самия трансфер. Ако е 24 часа преди трансфера защо ни кара да чакаме 10 дена за кръвен, това значи че по мои сметки става 15 ден след трансфер.. а знаем че той прави кръвен тест на 10ти ден. Сега ме вкара в чуденка :) Успех момичета.. айде да повлечете крачета да ме поръсите с късмет, че аз съм 2ва дена след вас :D
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #321 -: Март 14, 2012, 19:20:59 pm »
Моите снежинки са размразени същия ден ,няколко часа преди трасфера,а те бяха замръзени на 3 ден,май ще си изчакам 14 ден за тест,уффф и аз не знам.Успех момичета,да видим коя е най-смела:)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #322 -: Март 15, 2012, 09:11:12 am »
OПТИ ще да е :D
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #323 -: Март 15, 2012, 20:15:25 pm »
Я ОПТИ ти ме изненада.. аз пък си мислех, че са ги размразили в деня на самия трансфер. Ако е 24 часа преди трансфера защо ни кара да чакаме 10 дена за кръвен, това значи че по мои сметки става 15 ден след трансфер.. а знаем че той прави кръвен тест на 10ти ден. Сега ме вкара в чуденка :) Успех момичета.. айде да повлечете крачета да ме поръсите с късмет, че аз съм 2ва дена след вас :D
Ами незнам eli. Когато обсъждахме процедурата, Владимиров ми каза, че ще размразят ембрионите в деня преди ЕТ, за да видят имат ли жизнена дейност. А после не съм питала. Както и да е - утре е денят на истината.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #324 -: Март 15, 2012, 20:50:05 pm »
Я ОПТИ ти ме изненада.. аз пък си мислех, че са ги размразили в деня на самия трансфер. Ако е 24 часа преди трансфера защо ни кара да чакаме 10 дена за кръвен, това значи че по мои сметки става 15 ден след трансфер.. а знаем че той прави кръвен тест на 10ти ден. Сега ме вкара в чуденка :) Успех момичета.. айде да повлечете крачета да ме поръсите с късмет, че аз съм 2ва дена след вас :D
Ами незнам eli. Когато обсъждахме процедурата, Владимиров ми каза, че ще размразят ембрионите в деня преди ЕТ, за да видят имат ли жизнена дейност. А после не съм питала. Както и да е - утре е денят на истината.
Стискам палци и успех:))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #325 -: Март 15, 2012, 22:41:05 pm »
Успех OPTI!С теб сме мислено,мендоста взе да ме наболява корема,или ще ми идва цикъла или нервите ме тресат вече много :D
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #326 -: Март 16, 2012, 16:27:42 pm »
Вчера и аз си ги прибрах на топло :DТри ми върнаха и 1 час преди самия трансфер  ги размразиха!!!Остава голямото чакане :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #327 -: Март 16, 2012, 17:12:06 pm »
Стискам Ви палци всички да се похвалите с + тестчета!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #328 -: Март 16, 2012, 17:21:41 pm »
ОПТИ айде, че цял ден стескам палци, моляте зарадвай ни!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #329 -: Март 16, 2012, 17:28:54 pm »
OPTI,чакам и аз цял ден  и съм мислено с теб.Дано да ни зарадваш!!! :D
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #330 -: Март 17, 2012, 08:29:28 am »
OPTI,чакам и аз цял ден  и съм мислено с теб.Дано да ни зарадваш!!! :D
ОПТИ айде, че цял ден стескам палци, моляте зарадвай ни!
Привет от мен! Извинете за закъснението, но вчера в клиниката беше лудница. Резултатите вече излязат в 15.30ч, а аз успях да се свържа с док в 16.30ч и така моят ЗЕТ приключи с " - " резултат. Владимиров ме "зарадва" с b-hcg 2,36   Сега остава да си чакам гадната лелка, а после ще се видим с док да говорим. Ма то какво ли има да говорим. Нали  ембрионите бяха много хубави, при мен проблем нямало, е да ама явно нишката се къса някъде   . Надявам се този път да имат някакво логично обяснение за неуспеха. Защото "случва се" не ме устройва. Така или иначе парите свършиха. Остава да чакаме ФОНДА  да си каже тежката дума!
emilia_k ,  elena665  :crossfingers: вярвам, че вие ще се похвалите с :bfp1:

 birzata  :goodluck:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #331 -: Март 17, 2012, 10:15:33 am »
Здравей OPTI,съжалявам много мила за резултата.Не знам какво ще ти обясни Владимиров,но май им е от любите думи "случва се".Дано Фонда ти излезе скоро номерчето и да се възстановиш бързо от разочарованието и пак напред с нови сили.Мен затова също ме е страх от резултата,парите свършиха и на нас ни остава само Фонда.Прегръщам те и всички сме мислено с теб и вървим заедно по трънливата пътека до нашата заветна мечта. :bighug: :bighug:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #332 -: Март 18, 2012, 16:54:08 pm »
Момичета,и моят опит е отписан вече.Днес прокървих ,утре ще пусна за всеки случай един кръвен тест,не че ще има някакъв смисъл.Успех:(
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #333 -: Март 20, 2012, 16:03:10 pm »
Момичета и аз имам едно въпросче. Когато се прави трансфер само на замръзени, искат ли пак вирусология или някакви други изследвания?

При нас искат вирусология, цитонамазка, микробиология и цервикален секрет. Дано не изпускам нещо.
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #334 -: Март 21, 2012, 08:01:39 am »
Момичета,и моят опит е отписан вече.Днес прокървих ,утре ще пусна за всеки случай един кръвен тест,не че ще има някакъв смисъл.Успех:(
emilia_k Къде се загуби? какво става с теб мила?
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #335 -: Март 21, 2012, 10:32:59 am »
15-ти ден след трансфер на три замразени ембриончета и един свеж. ЧХГ 15.02
Ще го повторя пак в петък.
По късно ще говоря и с клиниката.
Не знам какво да си мисля, освен да вярвам, че е късна имплантация и всичко ще е наред.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #336 -: Март 21, 2012, 18:21:22 pm »
Дано всичко да е наред и да се окаже късна имплантация!  osi_9
През следващата седмица и аз се включвам към вашия отбор. В събота съм на преглед и ще видим какво ще решат - ЗЕТ или ЕЦ+ЗЕТ. Малко ми е притеснено. От друга страна, днес получих първото си обаждане за получаване на заповед от ФАР и се успокоявам, че ако нещата не се получат поне ще имам втори шанс. Това ще ми е първото държавно финансиране. До сега се самофинансирахме и вече поприключихме паричките.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #337 -: Март 21, 2012, 23:21:55 pm »
Здравейте момичета,не съм Ви забравила ,но теста ми е напълно отрицателен с една голяма 0.Ще си чакам вече втората заповед от Фонда,някъде през началото на юни месец.Ще Ви следя най-редовно и искам само положителни резултати да вдъхвате много надежда и радост на всички ни.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #338 -: Март 22, 2012, 08:13:51 am »
Здравейте момичета,не съм Ви забравила ,но теста ми е напълно отрицателен с една голяма 0.Ще си чакам вече втората заповед от Фонда,някъде през началото на юни месец.Ще Ви следя най-редовно и искам само положителни резултати да вдъхвате много надежда и радост на всички ни.
Ех, emi така се надявах за теб. Уффффффф, каквото и да кажа, едва ли ще те успокои. Поне НАДЕЖДАТА ни остана! ДАНО , дано следващият опит е последен за теб, за elena665, за мен,  ЗА ВСИЧКИ! yahoo_17 :goodluck:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #339 -: Март 22, 2012, 16:43:02 pm »
Дано мила,ние всички се надяваме,че това ни е последен опит,обаче не се случва така както на нас ни се иска.Поне mira-vi ни зарадва и дано е с удвоен резултат в петък:)