0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #740 -: Април 12, 2014, 09:17:15 am »
Съжелявам мила bistrikus, не спирай,щом има продължавай. Давай ще стане аз съм сигурна :)  :bighug: :hug2:
Iris30 Успех ще чакаме хубави новини на Светлият Празник :)
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #741 -: Април 12, 2014, 09:29:46 am »
Резултат 0,1! :(
мила много съжалявам  :bighug:,нека мине малко време и мъжа ти ще си промени мнението и следващото ембрионче да бъде вашето бъдещо бебче,няма отказване ще стане  :hug2:

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #742 -: Април 12, 2014, 10:21:58 am »
Здравейте,момичета.Вчера бях на преглед-имаме си плодно сакче :dance2: .Много сме щастливи и още не можем да повярваме.След празниците ще ходя да видим сърчице.Всичко е наред за сега,продължавам си всички лекарства + Бусколизин за спазмите,които получавам от време на време.
bistrikus, съжалявам,че не се е получило.Защо мъжът ти не иска да върнете бластоциста.Аз също съм с бластоцист на 5ти ден(1брой).И аз си мислех,че с едно е малък шанса,а виж какво стана.Не му отстъпвай ;)
Честит Лазаров ден на всички именници !!!


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #743 -: Април 12, 2014, 10:28:36 am »
Прекрасно greisi :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #744 -: Април 12, 2014, 11:37:17 am »
greisi,поздравления!Дано скоро да чуете  :lovedock:  Аз ви благодаря за позитивните думи :bighug:  -само съфорумките ни разбират истински-всички околни се правят,че разбират...
Човек,който не познава това чувство на празнота не би могъл да те утеши истински! Още веднъж голямо благодаря!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #745 -: Април 12, 2014, 12:45:14 pm »
greisi Bravo mila :P.Az vav 4etvartak sam za plodno sak4e.Obadiha mi se ot klinikata 4etrqbva da pusna en ka kletki i tsh.Okaza se 4e tsh mi se e poka4ilo ne6to.Do sega ne sam imala problem s nego.V 4etvartak sam na konsultatsiq s endokrinolog.Nqkoi imal li e takav problem sled kato e zabremenql i kak e protsediral.Predpolagam 4e nqkvi hap4eta 6te mi izpi6at.Dano vsi4ko da e ok.Dnes da vi se pohvalq za parvi pat mi se povdigna sutrinta no ne uspqh da povarna.Golqm glad me goni. :D

Деси, браво, мила :P. Аз във четвъртък съм за плодно сакче. Обадиха ми се от клиниката, че трябва да пусна ен ка клетки и TSH . Оказа се, че TSH ми се е покачило нещо. До сега не съм имала проблем с него. В четвъртък съм на консултация с ендокринолог. Някой имал ли е такъв проблем след като е забременял и как е процедирал? Предполагам, че някакви хапчета ще ми изпишат. Дано всичко да е ок. Днес, да ви се похваля, за първи път ми се повдигна но не успях да повърна. Голям глад ме гони. :D

Бел. мод. - Моля пишете на кирилица.
« Последна редакция: Април 12, 2014, 16:31:30 pm от Pesheck »
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #746 -: Април 12, 2014, 15:55:23 pm »
pepa12345678,
По начало аз пия l-tiroxyn, заради повишено ТСХ, около 10-11.04 ми беше поредната 45-дневна контрола и се оказа, че от стойност около 2 ми се е вдигнало на 3.66  8O. Естествено много се притесних, звъннах на ендрокринолога, който каза веднага да отида при него, прегледа ми предишните изследвания при него и ми увеличи дозата на l-liroxin /сега съм на схема 50мг-75мг/. Каза ми, че е напълно нормално ТСХ да се покачи при бременност и опасно е не като е по-висока дозата, а като не стига... Другото, което е променено е, че контрола на ТСХ се прави вече на 30 дни плюс ТАТ и МАТ. Поне при мен е така. Желая ти всичко да е ОК.
Лека и успешна бременност  :D
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #747 -: Април 13, 2014, 21:04:17 pm »
Zyzi, миличка как си? Направи ли си кръвен тест? Дано има с какво да се похвалиш!!! :bfp: :cheerleader:
Pepa12345678, Моята ендокриноложка ми каза,че височкото ТСХ, през бременността се регулира успешно с L-tiroxin, и това по никакъв начин не пречи на плода. Ниските стойности са по-неблагоприятния вариант,защото не може да се използват за случая съответните лекарства при бременност.Желая ти успех и здраво бебе или бебета на финал! :bori_003: :bori_010:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #748 -: Април 13, 2014, 21:46:19 pm »
pepa12345678 нормално е особено ако жлезата трябва да произвежда хормони за трима  :wink: Моето ТСХ беше 2.2 преди да забременея, а след това скочи на 3.3. Започнах прием на л-тироксин от 50 мкг, оказа се, че е много за мен и сега чупя хапчето, за да приемам минималната дозичка от 25 мкг. ТАТ и МАТ се пускат за да се види дали няма автоимунен тиреоидит. Ако всичко е ок, теста за тях не се повтаря, следи се само ТСХ и ФТ4. Ще ти направяти една ехография на жлезата и това е всъщност.


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #749 -: Април 17, 2014, 20:57:05 pm »
И аз да се похваля.Вчера бях на първия си преглед.Имам си 3 бебчета.   На 28 съм за сърчица.ТSH mi e  високо и другата седмица съм на консултация при ендокринолог.ЕН КА клетките са ми в норма.Дори доктора вчера ми пусна първите кръвни изследвания за бременни.Вече няколко пъти ми се повдига дори тая сутрин закусих и повърнах веднага.От сутринта ме почва един вълчи глад,страхотия.   Надявам се всичко да е наред.Честито на момичетата с положителни резултати.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #750 -: Април 17, 2014, 23:07:44 pm »
pepa12345678, радвам се, че прегледът е минал добре и с ембриончетата всичко е наред :)!
Весели празнични дни!

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #751 -: Април 18, 2014, 08:56:52 am »
Прекрасна новина Пепа :) Весели Празници :) И ви пожелавам мноогооо положителни резултати :)
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #752 -: Април 18, 2014, 11:14:41 am »
И аз да се похваля.Вчера бях на първия си преглед.Имам си 3 бебчета.   На 28 съм за сърчица.ТSH mi e  високо и другата седмица съм на консултация при ендокринолог.ЕН КА клетките са ми в норма.Дори доктора вчера ми пусна първите кръвни изследвания за бременни.Вече няколко пъти ми се повдига дори тая сутрин закусих и повърнах веднага.От сутринта ме почва един вълчи глад,страхотия.   Надявам се всичко да е наред.Честито на момичетата с положителни резултати.
Страхотна новина нека всичко да е наред до финала  :D,3 бебчета супер

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #753 -: Април 20, 2014, 14:54:22 pm »
Честито Възкресение Христово! Желая на всички да видят и гушнат своите бебчета. Днес 9 ден след ЗЕТ чудото стана, резултат от теста 142,94. Не мога да повярвам, толкова е нереално, желая на всички чакащи това щастие.  :) Успех и не губете надежда! Светли празници!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #754 -: Април 20, 2014, 15:27:16 pm »
Браво, Iris30, чудесна новина за празника  :D, много се радвам! Желая ти лека и спокойна бременност!  yahoo_17

*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #755 -: Април 20, 2014, 21:27:09 pm »
Честито, Iris30! Това е прекрасна новина през тези празници. Нека опиянението от нея те държи дълго време...чааак докато го /ги/ гушнеш  :grouphug:

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #756 -: Април 21, 2014, 13:02:04 pm »
Iris 30,Честито великденско подаръче,лека бременност ти желая!
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #757 -: Април 21, 2014, 13:59:02 pm »
Честит празник на всички.Няколко дена все ми е лошо.Докато много ми се ядеше,от сутринта почва да ми се повдига.От време на време и повръщам.Сега изгубих апетит все ми е тежко.Лапна 2 залака и ми е тежко.Чувствам се кат парцал. Пък миризмите ги усещам от 100 километра . Много ми става неприятно от тях..Да се надявам по нататъка да ми отшуми това с гаденето че направо ще умра. Имали момичета да се чувстват като мен.Какво ще ме посъветвате.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #758 -: Април 21, 2014, 15:51:06 pm »
Момичета колко струва ЗЕТ в болница Надежда? Питам само за трансфера, без замразяване, хормони и прочие чудеса.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #759 -: Април 21, 2014, 16:23:55 pm »
Момичета колко струва ЗЕТ в болница Надежда? Питам само за трансфера, без замразяване, хормони и прочие чудеса.

Ако е само ЗЕТ, е 450 лв. Ако правиш комбиниран трансфер - ЗЕТ+ЕТ, е 800 лв.
Да не си решила вече да се завръщаш в играта  :) ?