0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #660 -: Февруари 22, 2014, 22:37:21 pm »
Аз днеска си ги прибрах на топло :D Имах ЗЕТ на 3 страхотни ембриона :cheerleader: остава голямото чакане  :dance2:

   Много се радвам за страхотните ембриончета и ти желая това да е твоят успешен трансфер  :D
   В очакване на положитения тест   :crossfingers:

*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #661 -: Февруари 22, 2014, 23:09:49 pm »
 dani42, абсолютно същите са, които приемаш през устата  :)

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #662 -: Февруари 23, 2014, 13:29:21 pm »
Много благодаря,Теди,като гледам в какви големи дози го приемате този естрофем,се чудя какво искат от мен с 2 хапчета на ден,а доколкото разбрах-като ми спре кървенето спирам през устата и почвам вагинално пак 2*1!И повече от 7 мм.лигавица не мога да докарам!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #663 -: Февруари 23, 2014, 13:59:56 pm »
Много благодаря,Теди,като гледам в какви големи дози го приемате този естрофем,се чудя какво искат от мен с 2 хапчета на ден,а доколкото разбрах-като ми спре кървенето спирам през устата и почвам вагинално пак 2*1!И повече от 7 мм.лигавица не мога да докарам!

Дани,

 а защо не включите и лепенките Климара, те също спомагат за хубава лигавица ;) Радвам се, че се готвиш за старта отново :lol:


*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #664 -: Март 05, 2014, 09:31:43 am »
Аз днеска си ги прибрах на топло :D Имах ЗЕТ на 3 страхотни ембриона :cheerleader: остава голямото чакане  :dance2:
Най-накрая ги видях :bfp: от вчера сме върху облаците не можем да повярваме още :dance2: Пожелавам успех на всички "снежковци"! Вярвайте в техния потенциал и вашето малко чудо ще стане! :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: късмет
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #665 -: Март 05, 2014, 10:45:13 am »
Честито,желая ти успешен финал :)
На мен ми предстои ЗЕТ дано имам твоя успех  :)
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #666 -: Март 05, 2014, 10:57:38 am »
Честито,желая ти успешен финал :)
На мен ми предстои ЗЕТ дано имам твоя успех  :)
имаш стиснати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен osi_9 УСПЕХ!!!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #667 -: Март 05, 2014, 12:39:50 pm »
Birzata честито и от мен и успешен финал :P и моите снежковци са на топло от 5 дни  :lol:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #668 -: Март 05, 2014, 13:02:43 pm »
birzata, много се радвам, ето и отговора за високата БТ в последните дни :wink:, това се оказва твоята бременна графика   :D :D !!! Много се радвам и си пожелавам твоя късмет, защото на мен също ми предстои ЗЕТ, но още не успяваме да стабилизираме лигавицата, от ноември насам я следим.... имам голяма вяра във "снежинките" :D!
Желая ти лека и спокойна бременност :Dyahoo_17

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #669 -: Март 05, 2014, 13:47:36 pm »
birzata, честито! Пожелавам ти много спокойна бременност  :D
Успех на всички с предстоящ трансфер!
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #670 -: Март 05, 2014, 15:43:48 pm »
birzata, много се радвам, ето и отговора за високата БТ в последните дни :wink:, това се оказва твоята бременна графика   :D :D !!! Много се радвам и си пожелавам твоя късмет, защото на мен също ми предстои ЗЕТ, но още не успяваме да стабилизираме лигавицата, от ноември насам я следим.... имам голяма вяра във "снежинките" :D!
Желая ти лека и спокойна бременност :Dyahoo_17
месец преди ЗЕТ док.ми направи лезия на еднометриума(надраскване на матката)това много ми помогна osi_9
 Алекс 77 :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: дано след около една седмица да ни се похвалиш с  :bfp1:.. :)
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #671 -: Март 05, 2014, 15:48:02 pm »
birzata, много се радвам, ето и отговора за високата БТ в последните дни :wink:, това се оказва твоята бременна графика   :D :D !!! Много се радвам и си пожелавам твоя късмет, защото на мен също ми предстои ЗЕТ, но още не успяваме да стабилизираме лигавицата, от ноември насам я следим.... имам голяма вяра във "снежинките" :D!
Желая ти лека и спокойна бременност :Dyahoo_17
месец преди ЗЕТ док.ми направи лезия на еднометриума(надраскване на матката)това много ми помогна osi_9
 Алекс 77 :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: дано след около една седмица да ни се похвалиш с  :bfp1:.. :)
ето и едно линкче: http://invitrorusse.com/bg/news/show/6
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #672 -: Март 05, 2014, 21:17:45 pm »
birzata, благодаря за информацията, ще поговоря с док. за това.

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #673 -: Март 16, 2014, 15:49:56 pm »
Здравейте,момичета.Утре е моят ЗЕТ на 1 ембрионче,замразено на 5ден в Селена.Знаете ли дали асистирания хетчинг се прилага при всички или само при някои.Плаща ли се отделно или влиза в цената от 1500лв.? Дано най-накрая видим и ние    :bfp:


*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #674 -: Март 18, 2014, 13:57:49 pm »
Здравейте,момичета.Утре е моят ЗЕТ на 1 ембрионче,замразено на 5ден в Селена.Знаете ли дали асистирания хетчинг се прилага при всички или само при някои.Плаща ли се отделно или влиза в цената от 1500лв.? Дано най-накрая видим и ние    :bfp:
Не се прилага при всички. Прилага се когато ембриона не може сам да се излюпи. В някои случаи обивката става по-ригидна от замразяването и тогава пак се прилага.
Процедурата се препоръчва при следните групи пациенти:
Жени на възраст над 37 години
Повишено ниво на FSH /фоликулстимулиращия хормон/ преди лечението
При пациенти с лошо качество на ембрионите
Ембриони с дебела зона пелуцида
Предишно неуспешно ин витро лечение
Жени с ендометриоза
За цената в Селена незнам-в моята клиника се плаща отделно.


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #675 -: Март 22, 2014, 23:07:21 pm »
Здравейте,и аз да се включа в темата за снежковците! Предстои ми 6-ти трансфер на ЗЕТ.За първи път направих скречинг, или т.н."надраскване"на ендометриума,и честно казано този път възлагам големи надежди!Пожелавам на всички в групата успех! :D
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #676 -: Март 23, 2014, 08:02:28 am »
Здравейте,момичета.Утре е моят ЗЕТ на 1 ембрионче,замразено на 5ден в Селена.Знаете ли дали асистирания хетчинг се прилага при всички или само при някои.Плаща ли се отделно или влиза в цената от 1500лв.? Дано най-накрая видим и ние    :bfp:
Оказа се,че док. е объркал деня и трансфера ми беше на 19.03 Сега вече ми е 4ти ден след трансфер на 1 петдневно ембрионче.Датата за теста ми на 31.03.,но мисля,че към 29ти март би трябвало да ми отчете кръвния.Може би ще изчакам до тогава за по-сигурно.Сега предстои най-трудното---чакането.Успех на всички момичета!


*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #677 -: Март 23, 2014, 12:16:33 pm »
greisi, дано това да е успешният ти трансфер  :D! Наистина, трудни са тези дни в очакване .... но пък изпълнени с надежда, от сърце ти желая положителен тест! Най- добре кръвен пусни, на 29-ти със сигурност ще отчете. Успех   :D!

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #678 -: Март 23, 2014, 14:53:35 pm »
Благодаря ти  :thankyousign: marsi. Може би ще направя теста на 31.03. за по-сигурно.Направо не знам как ще издържа до тогава. osi_13


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #679 -: Март 24, 2014, 09:51:19 am »
Greisi,можеш да пуснеш кръвен тест на 29.03.Моят ЗЕТ на две ембриончета беше на 18.03 ,а теста ми е за 28.03.Ще ти отчете,а и ще си спестиш напрежението през почивните дни.Много късмет ти желая :bighug:
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]