0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хламидия
« Отговор #200 -: Ноември 09, 2017, 09:27:00 am »
Здравей, teri_90!
Конкретно за хламидията не мога да споделя личен опит (други бяха проблемите при мен), но знам, че е възможно да протича дори напълно безсимптомно, а пораженията може да са големи. Така че единствено със специализираните изследвания може да се установи състоянието на тръбите: цветна снимка или лапароскопия, по преценка на лекаря. Добре е, че си се насочила към д-р Даскалов, можеш да се довериш напълно на неговото мнение и опит!
Успешно лечение и дано бързо да сбъднете мечтата си за детенце!
« Последна редакция: Ноември 09, 2017, 09:34:18 am от marsi »

*
Re: Хламидия
« Отговор #201 -: Ноември 09, 2017, 21:05:47 pm »
Благодаря за отговора. Знам, че само лекар може да ми даде адекватна информация.Но дори пожеланието да си имам детенце, така ме стопли. Този форум е страхотен, мило ми става да чета за толкова много жени, които се подкрепят една друга в общата кауза.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Хламидия
« Отговор #202 -: Януари 10, 2018, 16:07:01 pm »
Здравейте. Може ли да ми кажете от къде и как се хваща хламидия ?
*
Re: Хламидия
« Отговор #203 -: Януари 11, 2018, 09:56:43 am »
Здравейте. Може ли да ми кажете от къде и как се хваща хламидия ?

Здравей, flowergirl!
Прегледай тези статии от библиотеката на Зачатие:
Хламидии
Тазово-възпалителна болест (ТВБ)
Фромвулеви: Проблемът хламидия

Re: Хламидия
« Отговор #204 -: Април 23, 2019, 16:02:59 pm »
Здравейте, днес излязоха резултатите на моя приятел за инфекциозни болести, микробиология и хормони.   Предстои ни консултация, но чак на 13.05. Тези изследвания както и други които са в норма му ги назначи уролог. Нямаше никакви оплаквания, отиде на профилактичен преглед тъй като искаме бебче, а не се получват нещата. Резултатите които ни притесняват са на Хламидия трахоматис:
IgM резултат 0,32 -до 0.90(0.90-1.10 сива зона)
IgG резултат 3,25 - до 0.90(0.90-1.10 сива зона)
Ще съм много благодарна ако някой разчете резултатите. Има ли повод за притеснение?