0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted

Наредихте ли подаръците под елхата  :lol:
Весела седмица, здрави майки и деца и много много сбъднати коледни желания- сега му е времето.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #1 -: Декември 21, 2009, 09:23:39 am »
Добро утро!
Пожелавам на всички много празнично настроение и весело изкарване на Коледа! Нека Добрият стареце донесе на семействата и децата ви много здраве и късмет :) Ние от 19.12 сме в СЗ и от днес може да се наслаждаваме на коледна снежна атмосфера и тук, тъй като има малко снежец.

Към темата със снимките от Фотобокс-а, преди поръчката ми изникнаха няколко въпроса. При покана чрез и-мейл към друг човек и 50-те снимки бонус които се активират след като той се регистрира (или поръча снимки?) те имат ли валидност 30 дена или мога да си ги трупам за неопределено време? Интересува ме също така, как си получавате снимките, след като процепите на пощенските кутии са много тесни и не влизат вътре, а пратраката е пощенска, не колетна и не се получава известие?

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #2 -: Декември 21, 2009, 09:35:05 am »
Весела и изпълнена с много прекрасни мигове седмица за всички!

Коледа е най-прекрасният и любим празник за мен и го чакам цяла година с нетърпение. :DПодаръците са налични,тези дни ще ги опаковам.Днес ще правя и сладките.
Нямам търпение вече.

Жорето днес ще имат театър в яслата и дядо Коледа ще им раздава подаръци,много весел отиде.
Вчера имахме парти коледно с много други дечица и пак имаше дядо Коледа ,зарадва му се много и после цял ден не изпусна подаръка .

Аничка, ето тук е много добре обяснено всичко за тези снимки :http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=445545.0.
<br />
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #3 -: Декември 21, 2009, 10:07:41 am »
Весело изкарване на най-прекрасния празник и от нас.Много здравиви мами и дечица.Ние с малкия ми чопърчо сме болни вече цяла седмица,но не се притеснявам за мен колкото са Веси.Немоше да диша от тоя запушен нос а и тая наща пед. ми писна да вика НИЩО МУ НЯМА ОТ ЗЪБИТЕ Е.Тои почна и хрипове да има.Даде ни някакъв сироп Хустагил и правени капки и това е.Днес пак ще и се обадя,да я видя какво ще каже(пак ли е от зъбите).
Целувки!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #4 -: Декември 21, 2009, 10:22:05 am »
Весело изкарване на най-прекрасния празник и от нас.Много здравиви мами и дечица.Ние с малкия ми чопърчо сме болни вече цяла седмица,но не се притеснявам за мен колкото са Веси.Немоше да диша от тоя запушен нос а и тая наща пед. ми писна да вика НИЩО МУ НЯМА ОТ ЗЪБИТЕ Е.Тои почна и хрипове да има.Даде ни някакъв сироп Хустагил и правени капки и това е.Днес пак ще и се обадя,да я видя какво ще каже(пак ли е от зъбите).
Целувки!!!
Първо доколкото ми е известно Хустагил не се прилага при деца под годинка. Второ - правените капки ако са Коларгол или Капки "Улевинов" също не са препоръчителни - разрушават лигавицата на носа, прекалено са агресивни.

Ние с Вики бяхме снощи на коледно парти. Само Коледа повтаря, а майка му беше май по впечатлена от детето.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #5 -: Декември 21, 2009, 10:29:32 am »
Като стана дума за подаръците, нали Дядо Коледа ги слага под елхата в коледната нощ. Как обяснявате появата им по-рано? :?

Бъдете много здрави, за да посрещнете с усмивки и настроение Дядо Коледа! И дано да сте слушали, за да имате много подаръци! :D
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #6 -: Декември 21, 2009, 10:33:09 am »
sia, за послушните деца дядо Коледа се грижи от рано  :wink: и им носи извънредни.

Лейди, аз също все още се впечатлявам.

Мисля сега около празниците да пробвам Кристина на куклен театър, пък дано да и е интересно.

Здраве на всички!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #7 -: Декември 21, 2009, 10:47:58 am »
Весела, слънчева и здрава предколедна седмица и от нас! :)

Сия, у дома Дядо Коледа дойде снощи ;). Казах на Ели, че ще ида да проверя дали е донесъл подаръци и донесох торбата. Дадохме ги по-рано защото на 24-ти заминаваме при бабите и ще се върнем чак на 2 януари и ми се искаше да им се порадват няколко дена преди да заминем, а и май аз нямах търпение да видя как ще реагират :) Радостта на Ели беше голяма, пъзела беше нареден за отрицателно време, на кубчетата не им схваща още смисъла, но си ги реди едно върху друго... и на Стефан на играчките обърна внимания, а самия Стефан най си се радваше на кутиите и си ги гризеше с удоволствие ;)

sweet_baby, дано се оправи детенце по-бързо. Иначе на Стефан са му изписвали Проспан, когато беше двумесечен, а за капки ни изписват хомеопатични -  Еуформбиум. Все пак, ако трябва го заведи на друг педиатър и да е "от зъби" пак трябва да се лекува!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #8 -: Декември 21, 2009, 12:30:10 pm »
Здравейте и от нас! Вече сме здрави и на ясла - да видим колко време...
Аничка, безплатни снимки получаваш след като поканения си поръча, и да те също са валидни 30дни. А от пощата се получава бележка и си ги взимаш от гишето за препоръчани писма.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #9 -: Декември 21, 2009, 12:40:37 pm »
Здравейте в Коледната седмица, дано болните да оздравяват по бързо. Ние все още удържаме фронта, дано и така да продължаваме.
Хи хи, Мими, аз пък съм връзкарка и ми ги носят.
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #10 -: Декември 21, 2009, 13:07:12 pm »
Весела седмица и от нас !  :wink:
Вчера украсихме елхата ,мислехме да не я правим тази година но заради малкия, украсих я докато спеше,като се събуди и като я видя полудя  8O започна да пипа играчките , лампичките голяма радост беше не се отдели цала вечер от нея.
Бързо оздравяване на всички болни дечица и весели празници!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #11 -: Декември 21, 2009, 14:42:20 pm »
Сия, баш подаръците мисля да ги изкарам вечерта преди Коледа, след като заспи :lol: Просто няма начин иначе да не бъдат отворени. Иначе снощи получи поощрителен малък подарък, защото много е слушкала и Дядо й Коледа като е видял е решил да я зарадва предварително :lol:  :lol: :lol: Подаръка беше плюшен чук, с който като удари някъде и се чува звук на трошене на прозорец. Е, няма такава радост! Цяла вечер падна гонене в къщи.
Всички болни да оздравяват бързо, бързо!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #12 -: Декември 21, 2009, 15:28:12 pm »
yahoo_17Здрава, здрава и пак здрава седмица!

Нещо не ми е баш коледно, ходих за болничен до поликлиниката края на миналата седмица
и донесох предпразнично на всички без Калина чудна хрема.
Личната беше болна, но на вахта после и ние с нея, и те така.
Почти е сигурно, че Митака пропуска утрешното тържеството в яслата още подсмъча!
Не успях да сколасам с подаръците на 100%, но да ме извини Дядо Коледа няма да му върша работата аз.
И без тва го улесних като обясних на детето, че жив слон е сложен подарък.



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #13 -: Декември 21, 2009, 15:58:30 pm »
Ааа мишанке, не те е срам, да не купиш на детето жив слон :lol: :lol: :lol:

Нашето коледно парти е днес в ДГ, ще чуя след малко впечатленията какви са :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #14 -: Декември 21, 2009, 16:04:58 pm »
Нека всички за здрави и щастливи за празниците и да има много усмивки.
И нашата коледна украса е готова и децата определено й се радват. Засега толкова. ДОгодина ще бъдат истинските коледни емоции.  :D Иначе вече започнахме да се захранваме и засега нещата вървят добре.  :D

Мише, бива ли барем един слон да не осигурите на детето..  :lol: Ми не му разваляйте представата за Коледа на миличкия.

Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #15 -: Декември 21, 2009, 16:07:46 pm »
... но да ме извини Дядо Коледа няма да му върша работата аз.
И без тва го улесних като обясних на детето, че жив слон е сложен подарък.

Ама да не се отметнеш и от живия кон. Щото има свидетели, че го обеща. Не мо'е на Пипи Дългото чорапче да има кон, а на Миташа - само обещания :wink:

На Дими партито минало много хубаво в петък, тя само коледни песни пее и танцува с "червените ботушки". На Дани в детската пък имаше списък в молбите до Дядо Коледа. И сред "кукла", "кола", "мече", срщу неговото име се мъдреше "жълт опел корса". Баща му намери един рекламен макет, ама бежов; и го боядиса с жълт лак за нокти. Дано да го е оценил, ще разберем след малко.

Всички болни да оздравяват! Другите да си стоят здрави и весели!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #16 -: Декември 21, 2009, 16:47:13 pm »
Весела коледна седмица на всички:)
Дано има много блясък в очите на децата по Коледа:)

Мише, ако бари може да мине за слон...изпращам ти го?:))))))))
Дано оздравявате по-скоро.

Ние днес бяхме на първата си консултация:) Децата са добре:) Дани е изпреварил Алекс на тегло и е наддал 600 гр. за 2 седмици и вече тежи 2700, Алекс е наддал 500 гр. и е 2650. Никол е наддала само 350 гр. но докторката каза, че няма от какво да се притеснявам и ме посъветва да я храня през 2,5 часа а не през 3. Тя се сабужда но аз като незнам и оставям детето да си рита 30 мин:))На нея и се доспива и като започна да я храня едва изяжда 30 гр. Всички са порастнали с по 3 см. Чак не ми се вярва, че наистина така бързо растат:)
Биха им ваксини.

Пожелавам здраве в семействата ви и чудесни празници:)

Мими, на теб лично. тази седмица ще мина да си взема календарите и още нещо:))но ще се обадя предварително:) радвам се, че Криси и Дани вече са добре.
« Последна редакция: Декември 21, 2009, 17:24:21 pm от Lisko »
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #17 -: Декември 21, 2009, 16:48:34 pm »
Зори, хубаво си ми дала линк, ама аз ако имах време да прочета 41 страници, нямаше да ви досаждам с въпроси ;)
Мими26, една приятелка си е поръчала снимки и каза, че не е получавала известие, но покрай вземането на редутска пратка съсем случайно разбрала, че я чакат снимки в пощата...

Мише, без да омаловажавам здравните ти кахъри, да те успокоя,  че винаги може и по-зле :( Баща ми например, е отново в болница предколедно, след рецидив на инсулт. Не питай как се разбираме, говорът хич го няма, дано обаче това е най-лошото!

Затова на всички ви-здраве! Другото е малко по-маловажно...
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #18 -: Декември 21, 2009, 16:58:23 pm »
Аничка, дано скоро татко ти да се възстанови и да изкарате без притеснения празниците!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #19 -: Декември 21, 2009, 18:29:29 pm »
Пожелавам на всички весело изкарване на Коледа и Нова година и на всички желая много, много здраве!