0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #20 -: Декември 21, 2009, 19:07:49 pm »
Весела седмица и от нас!!!

Снимки си вадя от този сайт:

http://uk.foto.com/

Много бързо, евтино, отлично качество, а при доставката снимките са много добре опаковани и  не се повреждат! Преди това пробвах и други адреси, но все нещо им имаше на снимките. Лятото на този адрес струваха 4 местни стотинки, сега гледам, че са 5, но и коледните ще ги вадя от там. Опитайте!

Лека вечер!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #21 -: Декември 21, 2009, 19:09:36 pm »
Прекрасна коледна седмица и от нас!!!! :D
Мише, пожелавам ви скоростно оздравяване и да посрещнете здрави Коледа и Нова година!
Аничка, дано състоянието на баща ти се подобри бързо!
И в нашето семейство вече дойде дядо Коледа. Просто с баща й взехме подаръка в събота вечер, сглобихме го и й го подарихме в неделя сутринта /уолкър на Чико, както бях намислила :D/. Засега малко странно го гледа, още не може да си пуска фигурките сама, но й е интересно, определено. За празниците сигурно ще пътувме при родителите и затова решихме да дадем нашия подарък по-рано. Майка ми каза, че няма да се впуска в избор на подаръци и ще даде парички като я "суровакаме", което мене лично много добре ме устройва! Съответно свекито пак е купила някаква глупост, предполагам - съпруга ми каза, че било пееща кукла или играчка, не разбрах точно, само да не се уплаши детето много...Те винаги купуват без да питат и вече съм събрала една торба с дрехи, дето се чудя какво да ги правя :x
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #22 -: Декември 21, 2009, 22:01:10 pm »
Хайде и аз да се запиша в късна доба :).Ние засега сме здрави да чукна на дърво и дано така да си останем,зашото от няколко години все по празниците някой ще се тръшне.Аз за Митко се отказах от бънджи в крайна сметка.Вместо това харесах една проходилка-люлка на Кангаро.Вижда ми се по добрия избор,тъй като и без това нямаме проходилка.Всички болни да оздравяват за да посрещнат коледните празници със спокойни сърца :).Спокойна нощ!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #23 -: Декември 21, 2009, 22:58:36 pm »
ех ,да се оправят бързо болничките,че няма да са на легло на празниците я !

Аничка,съжалявам за баща ти ,дано скоро има подобрение.
И в нашето семейство не беше леко напоследък = свекъра направи инфаркт (точно на рожденият ми ден)и после на няколко пъти му беше много зле и припадаше(от няколко дни е по-добре пу пу),а чичото и бабата на мъжът ми направиха инсулт.За 1 седмица се случиха всички тези гадостои.

А за снимките - то инфото всичко е събрано на първата страница бе ,не ти трябва цялата тема да четеш.

Жорето е много доволен от Коледното парти в яслата.Дядо коледа му донесе автобус там и цяла вечер игра с него ,не го изпусна и за миг ,в резултат вече има потрошени неща. :lol:
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs004.snc3/11169_1289628330401_1521004132_30785232_6485180_n.jpgей ни с подаръка.
<br />
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #24 -: Декември 21, 2009, 23:47:21 pm »
Ани4ко, това са тежки моменти, сила и кураж за всички ви!

Слона е осигурен на пъзел книжка, а коня лятото на село  :lol:!

Ей, това бащите са, кат го поглене с ония маслинки Митака
и каже - "Жив С'он, Тате Кодедата" и виждам как куджа ми ти мъж
е готов да иде до Африка и да докара и слона, и слоницата! :lol:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #25 -: Декември 22, 2009, 07:03:42 am »
Ани4ко, това са тежки моменти, сила и кураж за всички ви!

Ей, това бащите са, кат го поглене с ония маслинки Митака
и каже - "Жив С'он, Тате Кодедата" и виждам как куджа ми ти мъж
е готов да иде до Африка и да докара и слона, и слоницата! :lol:


Ох, Мише, разсмя ме рано сутринта :D
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #26 -: Декември 22, 2009, 08:23:05 am »
Момичета, да оздравяват всички и да посрещнат една приказна, изпълнена с приятни емоции Коледа и след това незабравима Нова Година.
И ние тия дни имахме малко премеждия , но поне не бяха свързани с малкия. Добре , че е той и връща усмивката ми и куража. Сега се зареждам празнично. С подаръците още не съм сколасала, но то и не остана време. Надявам се днес да е последния тур.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #27 -: Декември 22, 2009, 10:59:17 am »
Аничка, дано баща ти се подобри бързо!  :crossfingers:

Мише, разсмя ме от сърце  :D

Аз нямам търпение да мине и утре и да се изнасяме от София, само не ми се мисли колко багаж трябва да стегна, предвид че няма да ни има 10 дена...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #28 -: Декември 22, 2009, 12:41:34 pm »
Мили момичета, преди да сте се разбягали за празниците, искам да ви пожелая много здраве,  светлина и топлина в душата и семейно благополучие през новата година!!!

Иска ми се и да ви благодаря за чудесната компания, за уюта на полезната темичка, а и за това, че винаги така всеотдайно и великодушно откликвате на чуждия проблем!
Не съм и предполагала, че когато преди няколко години за първи път открих за себе си чара от общуването по женски, но в такава форма, че ще се стигне до някаква степен на пристрастяване!
Не съм и предполагала, че ще успея да си намеря местенце сред толкова разнородна компания, но това нямаше да се случи, ако отсреща нямаше толкова  добронамери, мили, любопитни и просто добри хора! И за това ви благодаря!

Иска ми се и да се извиня, ако случайно някой се е почувствал засегнат от мои думи или мисли! Никога нищо лично не е стояло зад тях - единствено гимнастика за мозъка!

Дано всичките ви близки и вие самите да сте здрави за празниците! Защото от първата ни Коледа миналата година с Емма си спомням единствено една диагноза  (толкова несправедлива тогава ми се видя за едно тримесечно бебе), много сълзи, един голям шоколадов селекшън бокс, който ни дадоха в детското отделение, но даже и след като послушно изядохме с мъжа ми всичките шоколади, пак не спряхме да плачем. Не си спомням елха и други красиви атрибути от празника. Но пък тази година съм твърдо решена, че нищо няма да ме спре да си изпеем песнопойката, даже и с риска да остана съвсем сама в това си начинание!


  Весела Коледа и Щастлива Нова Година!!!  И до нови срещи!!!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #29 -: Декември 22, 2009, 12:58:43 pm »
Ех, Рози  :bighug:
Обещавам ти, че няма да пееш сама на Коледа, аз ще ти пригласям от тук, ако ще всички да избягат на снега  :lol:
Лис, пак ме прекара, аз си мислех, че като се уредя с почиващ татко и баба ще дойда да намачкам лисетата покрай календарите  :lol: :lol: :lol: Браво на децата, все така да растат. Батковците им пак се погрижиха за тях - имат още омалели дрешки  :lol: .
Аничка, дано бързо се съвземе баща ти. За снимките, явно всеки град си процедира по различен начин, но аз получих известия за всички снимки.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #30 -: Декември 22, 2009, 12:59:09 pm »
Аничка, дано татко ти се възстанови бързо и без лоши последствия!



Тя се сабужда но аз като незнам и оставям детето да си рита 30 мин:))

Гладен стои ли се, бе Петенце :lol: Я да храниш детето! При  нас, ако закъснея малко с храната, става страаашно - засмуква гърдата със страшна сила, с едната ръка я хваща да не би да му я вземе някой, а другата свива в юмруче и почва здраво да я налага, като едновременно си суче. Сериозен бой си отнасям, ако забавя манджата :lol:

На всички искам да пожелая весело посрещане на празниците! Бъдете здрави вие и близките ви хора!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #31 -: Декември 22, 2009, 13:04:15 pm »
хехе, сладкиш Тони, нали е мъж, тропа с юмрук по масата  :lol: :lol: :lol:

Аничка, дано бързо се съвземете от случващото се и дано баща ти се възстанови  :(

Рози   :D тази Коледа ще прекрасна

Питате си вие за подаръците и аз вчера се замислих, че ако не беше тръгнала Стефания на ясла никога нямаше да научи, че има "дядо Кодеда", или "с чилените ботушки потопва дядо Маз ... паляляци ще има за сички холце"
бих пропуснала най-вече елемента с подаръците, че да не се научават да си искат
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #32 -: Декември 22, 2009, 13:39:17 pm »
Весело посрещане на празниците на всички и много здраве на децата и техните родители!

Ние продължихме серията - бяхме с болно уше и хрема, а Тодор два дена вдига температура незнайно от какво. Биха му и третата хепатитна.  8) От вчера сме на градина, довечера очаквам рев за подаръка, който трябва да остане там...

Две пратки получих вече от Фотобокса, снимките наистина са доста качествени. :) Щяхме иначе да оставим дребния без никакви спомени от изписването. 8)
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #33 -: Декември 22, 2009, 14:02:12 pm »
хи хи, ти за едната убус за малко да останеш и без втората пратка :wink:
Рози, пожелавам ти най, най, най-прекрасната Коледа, в което не се съмнявам де, целувки на Еммче-кремче.
Аз си чакам коледния подарък да доде, ама явно няма да е днес, а утре. Много тежи явно и на елените им е трудничко. :lol: :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #34 -: Декември 22, 2009, 14:14:29 pm »
Мише, ако бари може да мине за слон...изпращам ти го?:))))

Лисо, как е минало това предложение без да го видя, направо се чудя!
Ще ти откажа обаче с три гневни лисета застъпници за Бари не мога да се боря!

Розита :P, удоволствието от общуването е взаимно!
Ние всички тук сме доказателство, че след тъжните и самотни празници години наред
идват по-добри времена и с обич, търпение и толеранс можем и постигаме мечтите си!
Щастлива съм да бъда част от тази шеметна компания!
А за песнопойката и аз съм насреща!
Кажи кои песни са вътре да се поготвя?! :music22:


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #35 -: Декември 23, 2009, 11:46:55 am »
На всички болнички пожелавам бързо оздравяване, а на останали те си прекарат едни незабравими празници в добро здраве и бодър дух. Хохохо!  :lol:
Ние си продължаваме със захранването с променлив успех, но все пак върви някак.. Искам да ви питам дали някое дете се е запичало от ябълка. Аз бях много изненадана да установя този факт при моите дребосъци, но се повтори вече два дни.  8O

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #36 -: Декември 23, 2009, 15:14:55 pm »
Zlatulka, по принцип ябълката я водят, че затяга. Може да пробваш да я смесваш с круша /ако вече си я въвела/.
На всички пожелавам весели коледни и новогоишни празници!!! Ние утре ще пътуваме и известно време няма да влизам във форума та да ви пожелая отсега всичко най-прекрасно през следващата 2010 - та. Нека бъде по-здрава, по-успешна, по-плодородна, по - мъдра, по-финансово стабилна и още мнооооооого други, които не се сещам! mc101
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #37 -: Декември 23, 2009, 16:20:01 pm »
Кажи кои песни са вътре да се поготвя?! :music22:

...хихи, Мимо, ... със зеле....


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #38 -: Декември 23, 2009, 17:46:57 pm »
И ние да ви пожелаем весело изкарване на празниците и понеже може и да не се "видим" до Нова Година много здраве, щастие късмет, нови попълнения в тази тема и всичко най-най хубаво!  :bighug:   mc101 tree2a

Картичката ще ви я постна в другата тема ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #39 -: Декември 23, 2009, 18:27:23 pm »
Здравейте и от мен и весело посрещане на празниците!
Аз се изгубих покрай проблемите ни с Ани. Не съм предполагала, когато се роди и беше слабичка и кльощава, че ще стигнем до другата крайност. До миналата седмица беше само на кърма и пак качи много кг. Ходим на рехабилитация заради тортиколис, там ме упрекнаха, че твърде много съм я хранила и нямала достатъчно движение, а аз не спирам да я занимавам с какви ли не гимнастики. Храним се 5 пъти на ден, отново на кърма, като от седмица съм заместила едното хранене със 130 гр зеленчуково пюре - тиква. Запече се и го спряхме и 3 дни отново е на кърма. И пак си е дебеличка. Най-много ме притеснява обаче фактът, че не използва ръцете си за опора. Плаче като я обръщам по корем, като въобще не може сама да се обръща. Като е по корем се подпира за минутка на ръце, после заравя глава и отказва да се опитва отново. Иначе обича да седи, вече дори успява да се задържи на краката си като я придържам права. Казаха ми, че трябвало да я види детски невролог и да съм я била ограничила в храненето, ама не виждам колко още - 5 пъти на ден по 10 минути кърмене ми се струва минимално количество храна, която да поема. Можете ли да ми дадете идея с кого да се консултирам, за да разбера какво става с детето ми, в нормите ли е или има някакъв проблем?
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.