0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted

Наредихте ли подаръците под елхата  :lol:
Весела седмица, здрави майки и деца и много много сбъднати коледни желания- сега му е времето.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #1 -: Декември 21, 2009, 09:23:39 am »
Добро утро!
Пожелавам на всички много празнично настроение и весело изкарване на Коледа! Нека Добрият стареце донесе на семействата и децата ви много здраве и късмет :) Ние от 19.12 сме в СЗ и от днес може да се наслаждаваме на коледна снежна атмосфера и тук, тъй като има малко снежец.

Към темата със снимките от Фотобокс-а, преди поръчката ми изникнаха няколко въпроса. При покана чрез и-мейл към друг човек и 50-те снимки бонус които се активират след като той се регистрира (или поръча снимки?) те имат ли валидност 30 дена или мога да си ги трупам за неопределено време? Интересува ме също така, как си получавате снимките, след като процепите на пощенските кутии са много тесни и не влизат вътре, а пратраката е пощенска, не колетна и не се получава известие?

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #2 -: Декември 21, 2009, 09:35:05 am »
Весела и изпълнена с много прекрасни мигове седмица за всички!

Коледа е най-прекрасният и любим празник за мен и го чакам цяла година с нетърпение. :DПодаръците са налични,тези дни ще ги опаковам.Днес ще правя и сладките.
Нямам търпение вече.

Жорето днес ще имат театър в яслата и дядо Коледа ще им раздава подаръци,много весел отиде.
Вчера имахме парти коледно с много други дечица и пак имаше дядо Коледа ,зарадва му се много и после цял ден не изпусна подаръка .

Аничка, ето тук е много добре обяснено всичко за тези снимки :http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=445545.0.
<br />
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #3 -: Декември 21, 2009, 10:07:41 am »
Весело изкарване на най-прекрасния празник и от нас.Много здравиви мами и дечица.Ние с малкия ми чопърчо сме болни вече цяла седмица,но не се притеснявам за мен колкото са Веси.Немоше да диша от тоя запушен нос а и тая наща пед. ми писна да вика НИЩО МУ НЯМА ОТ ЗЪБИТЕ Е.Тои почна и хрипове да има.Даде ни някакъв сироп Хустагил и правени капки и това е.Днес пак ще и се обадя,да я видя какво ще каже(пак ли е от зъбите).
Целувки!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #4 -: Декември 21, 2009, 10:22:05 am »
Весело изкарване на най-прекрасния празник и от нас.Много здравиви мами и дечица.Ние с малкия ми чопърчо сме болни вече цяла седмица,но не се притеснявам за мен колкото са Веси.Немоше да диша от тоя запушен нос а и тая наща пед. ми писна да вика НИЩО МУ НЯМА ОТ ЗЪБИТЕ Е.Тои почна и хрипове да има.Даде ни някакъв сироп Хустагил и правени капки и това е.Днес пак ще и се обадя,да я видя какво ще каже(пак ли е от зъбите).
Целувки!!!
Първо доколкото ми е известно Хустагил не се прилага при деца под годинка. Второ - правените капки ако са Коларгол или Капки "Улевинов" също не са препоръчителни - разрушават лигавицата на носа, прекалено са агресивни.

Ние с Вики бяхме снощи на коледно парти. Само Коледа повтаря, а майка му беше май по впечатлена от детето.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #5 -: Декември 21, 2009, 10:29:32 am »
Като стана дума за подаръците, нали Дядо Коледа ги слага под елхата в коледната нощ. Как обяснявате появата им по-рано? :?

Бъдете много здрави, за да посрещнете с усмивки и настроение Дядо Коледа! И дано да сте слушали, за да имате много подаръци! :D
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #6 -: Декември 21, 2009, 10:33:09 am »
sia, за послушните деца дядо Коледа се грижи от рано  :wink: и им носи извънредни.

Лейди, аз също все още се впечатлявам.

Мисля сега около празниците да пробвам Кристина на куклен театър, пък дано да и е интересно.

Здраве на всички!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #7 -: Декември 21, 2009, 10:47:58 am »
Весела, слънчева и здрава предколедна седмица и от нас! :)

Сия, у дома Дядо Коледа дойде снощи ;). Казах на Ели, че ще ида да проверя дали е донесъл подаръци и донесох торбата. Дадохме ги по-рано защото на 24-ти заминаваме при бабите и ще се върнем чак на 2 януари и ми се искаше да им се порадват няколко дена преди да заминем, а и май аз нямах търпение да видя как ще реагират :) Радостта на Ели беше голяма, пъзела беше нареден за отрицателно време, на кубчетата не им схваща още смисъла, но си ги реди едно върху друго... и на Стефан на играчките обърна внимания, а самия Стефан най си се радваше на кутиите и си ги гризеше с удоволствие ;)

sweet_baby, дано се оправи детенце по-бързо. Иначе на Стефан са му изписвали Проспан, когато беше двумесечен, а за капки ни изписват хомеопатични -  Еуформбиум. Все пак, ако трябва го заведи на друг педиатър и да е "от зъби" пак трябва да се лекува!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #8 -: Декември 21, 2009, 12:30:10 pm »
Здравейте и от нас! Вече сме здрави и на ясла - да видим колко време...
Аничка, безплатни снимки получаваш след като поканения си поръча, и да те също са валидни 30дни. А от пощата се получава бележка и си ги взимаш от гишето за препоръчани писма.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #9 -: Декември 21, 2009, 12:40:37 pm »
Здравейте в Коледната седмица, дано болните да оздравяват по бързо. Ние все още удържаме фронта, дано и така да продължаваме.
Хи хи, Мими, аз пък съм връзкарка и ми ги носят.
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #10 -: Декември 21, 2009, 13:07:12 pm »
Весела седмица и от нас !  :wink:
Вчера украсихме елхата ,мислехме да не я правим тази година но заради малкия, украсих я докато спеше,като се събуди и като я видя полудя  8O започна да пипа играчките , лампичките голяма радост беше не се отдели цала вечер от нея.
Бързо оздравяване на всички болни дечица и весели празници!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #11 -: Декември 21, 2009, 14:42:20 pm »
Сия, баш подаръците мисля да ги изкарам вечерта преди Коледа, след като заспи :lol: Просто няма начин иначе да не бъдат отворени. Иначе снощи получи поощрителен малък подарък, защото много е слушкала и Дядо й Коледа като е видял е решил да я зарадва предварително :lol:  :lol: :lol: Подаръка беше плюшен чук, с който като удари някъде и се чува звук на трошене на прозорец. Е, няма такава радост! Цяла вечер падна гонене в къщи.
Всички болни да оздравяват бързо, бързо!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #12 -: Декември 21, 2009, 15:28:12 pm »
yahoo_17Здрава, здрава и пак здрава седмица!

Нещо не ми е баш коледно, ходих за болничен до поликлиниката края на миналата седмица
и донесох предпразнично на всички без Калина чудна хрема.
Личната беше болна, но на вахта после и ние с нея, и те така.
Почти е сигурно, че Митака пропуска утрешното тържеството в яслата още подсмъча!
Не успях да сколасам с подаръците на 100%, но да ме извини Дядо Коледа няма да му върша работата аз.
И без тва го улесних като обясних на детето, че жив слон е сложен подарък.



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #13 -: Декември 21, 2009, 15:58:30 pm »
Ааа мишанке, не те е срам, да не купиш на детето жив слон :lol: :lol: :lol:

Нашето коледно парти е днес в ДГ, ще чуя след малко впечатленията какви са :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #14 -: Декември 21, 2009, 16:04:58 pm »
Нека всички за здрави и щастливи за празниците и да има много усмивки.
И нашата коледна украса е готова и децата определено й се радват. Засега толкова. ДОгодина ще бъдат истинските коледни емоции.  :D Иначе вече започнахме да се захранваме и засега нещата вървят добре.  :D

Мише, бива ли барем един слон да не осигурите на детето..  :lol: Ми не му разваляйте представата за Коледа на миличкия.

Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #15 -: Декември 21, 2009, 16:07:46 pm »
... но да ме извини Дядо Коледа няма да му върша работата аз.
И без тва го улесних като обясних на детето, че жив слон е сложен подарък.

Ама да не се отметнеш и от живия кон. Щото има свидетели, че го обеща. Не мо'е на Пипи Дългото чорапче да има кон, а на Миташа - само обещания :wink:

На Дими партито минало много хубаво в петък, тя само коледни песни пее и танцува с "червените ботушки". На Дани в детската пък имаше списък в молбите до Дядо Коледа. И сред "кукла", "кола", "мече", срщу неговото име се мъдреше "жълт опел корса". Баща му намери един рекламен макет, ама бежов; и го боядиса с жълт лак за нокти. Дано да го е оценил, ще разберем след малко.

Всички болни да оздравяват! Другите да си стоят здрави и весели!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #16 -: Декември 21, 2009, 16:47:13 pm »
Весела коледна седмица на всички:)
Дано има много блясък в очите на децата по Коледа:)

Мише, ако бари може да мине за слон...изпращам ти го?:))))))))
Дано оздравявате по-скоро.

Ние днес бяхме на първата си консултация:) Децата са добре:) Дани е изпреварил Алекс на тегло и е наддал 600 гр. за 2 седмици и вече тежи 2700, Алекс е наддал 500 гр. и е 2650. Никол е наддала само 350 гр. но докторката каза, че няма от какво да се притеснявам и ме посъветва да я храня през 2,5 часа а не през 3. Тя се сабужда но аз като незнам и оставям детето да си рита 30 мин:))На нея и се доспива и като започна да я храня едва изяжда 30 гр. Всички са порастнали с по 3 см. Чак не ми се вярва, че наистина така бързо растат:)
Биха им ваксини.

Пожелавам здраве в семействата ви и чудесни празници:)

Мими, на теб лично. тази седмица ще мина да си взема календарите и още нещо:))но ще се обадя предварително:) радвам се, че Криси и Дани вече са добре.
« Последна редакция: Декември 21, 2009, 17:24:21 pm от Lisko »
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #17 -: Декември 21, 2009, 16:48:34 pm »
Зори, хубаво си ми дала линк, ама аз ако имах време да прочета 41 страници, нямаше да ви досаждам с въпроси ;)
Мими26, една приятелка си е поръчала снимки и каза, че не е получавала известие, но покрай вземането на редутска пратка съсем случайно разбрала, че я чакат снимки в пощата...

Мише, без да омаловажавам здравните ти кахъри, да те успокоя,  че винаги може и по-зле :( Баща ми например, е отново в болница предколедно, след рецидив на инсулт. Не питай как се разбираме, говорът хич го няма, дано обаче това е най-лошото!

Затова на всички ви-здраве! Другото е малко по-маловажно...
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #18 -: Декември 21, 2009, 16:58:23 pm »
Аничка, дано скоро татко ти да се възстанови и да изкарате без притеснения празниците!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #19 -: Декември 21, 2009, 18:29:29 pm »
Пожелавам на всички весело изкарване на Коледа и Нова година и на всички желая много, много здраве!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #20 -: Декември 21, 2009, 19:07:49 pm »
Весела седмица и от нас!!!

Снимки си вадя от този сайт:

http://uk.foto.com/

Много бързо, евтино, отлично качество, а при доставката снимките са много добре опаковани и  не се повреждат! Преди това пробвах и други адреси, но все нещо им имаше на снимките. Лятото на този адрес струваха 4 местни стотинки, сега гледам, че са 5, но и коледните ще ги вадя от там. Опитайте!

Лека вечер!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #21 -: Декември 21, 2009, 19:09:36 pm »
Прекрасна коледна седмица и от нас!!!! :D
Мише, пожелавам ви скоростно оздравяване и да посрещнете здрави Коледа и Нова година!
Аничка, дано състоянието на баща ти се подобри бързо!
И в нашето семейство вече дойде дядо Коледа. Просто с баща й взехме подаръка в събота вечер, сглобихме го и й го подарихме в неделя сутринта /уолкър на Чико, както бях намислила :D/. Засега малко странно го гледа, още не може да си пуска фигурките сама, но й е интересно, определено. За празниците сигурно ще пътувме при родителите и затова решихме да дадем нашия подарък по-рано. Майка ми каза, че няма да се впуска в избор на подаръци и ще даде парички като я "суровакаме", което мене лично много добре ме устройва! Съответно свекито пак е купила някаква глупост, предполагам - съпруга ми каза, че било пееща кукла или играчка, не разбрах точно, само да не се уплаши детето много...Те винаги купуват без да питат и вече съм събрала една торба с дрехи, дето се чудя какво да ги правя :x
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #22 -: Декември 21, 2009, 22:01:10 pm »
Хайде и аз да се запиша в късна доба :).Ние засега сме здрави да чукна на дърво и дано така да си останем,зашото от няколко години все по празниците някой ще се тръшне.Аз за Митко се отказах от бънджи в крайна сметка.Вместо това харесах една проходилка-люлка на Кангаро.Вижда ми се по добрия избор,тъй като и без това нямаме проходилка.Всички болни да оздравяват за да посрещнат коледните празници със спокойни сърца :).Спокойна нощ!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #23 -: Декември 21, 2009, 22:58:36 pm »
ех ,да се оправят бързо болничките,че няма да са на легло на празниците я !

Аничка,съжалявам за баща ти ,дано скоро има подобрение.
И в нашето семейство не беше леко напоследък = свекъра направи инфаркт (точно на рожденият ми ден)и после на няколко пъти му беше много зле и припадаше(от няколко дни е по-добре пу пу),а чичото и бабата на мъжът ми направиха инсулт.За 1 седмица се случиха всички тези гадостои.

А за снимките - то инфото всичко е събрано на първата страница бе ,не ти трябва цялата тема да четеш.

Жорето е много доволен от Коледното парти в яслата.Дядо коледа му донесе автобус там и цяла вечер игра с него ,не го изпусна и за миг ,в резултат вече има потрошени неща. :lol:
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs004.snc3/11169_1289628330401_1521004132_30785232_6485180_n.jpgей ни с подаръка.
<br />
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #24 -: Декември 21, 2009, 23:47:21 pm »
Ани4ко, това са тежки моменти, сила и кураж за всички ви!

Слона е осигурен на пъзел книжка, а коня лятото на село  :lol:!

Ей, това бащите са, кат го поглене с ония маслинки Митака
и каже - "Жив С'он, Тате Кодедата" и виждам как куджа ми ти мъж
е готов да иде до Африка и да докара и слона, и слоницата! :lol:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #25 -: Декември 22, 2009, 07:03:42 am »
Ани4ко, това са тежки моменти, сила и кураж за всички ви!

Ей, това бащите са, кат го поглене с ония маслинки Митака
и каже - "Жив С'он, Тате Кодедата" и виждам как куджа ми ти мъж
е готов да иде до Африка и да докара и слона, и слоницата! :lol:


Ох, Мише, разсмя ме рано сутринта :D
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #26 -: Декември 22, 2009, 08:23:05 am »
Момичета, да оздравяват всички и да посрещнат една приказна, изпълнена с приятни емоции Коледа и след това незабравима Нова Година.
И ние тия дни имахме малко премеждия , но поне не бяха свързани с малкия. Добре , че е той и връща усмивката ми и куража. Сега се зареждам празнично. С подаръците още не съм сколасала, но то и не остана време. Надявам се днес да е последния тур.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #27 -: Декември 22, 2009, 10:59:17 am »
Аничка, дано баща ти се подобри бързо!  :crossfingers:

Мише, разсмя ме от сърце  :D

Аз нямам търпение да мине и утре и да се изнасяме от София, само не ми се мисли колко багаж трябва да стегна, предвид че няма да ни има 10 дена...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #28 -: Декември 22, 2009, 12:41:34 pm »
Мили момичета, преди да сте се разбягали за празниците, искам да ви пожелая много здраве,  светлина и топлина в душата и семейно благополучие през новата година!!!

Иска ми се и да ви благодаря за чудесната компания, за уюта на полезната темичка, а и за това, че винаги така всеотдайно и великодушно откликвате на чуждия проблем!
Не съм и предполагала, че когато преди няколко години за първи път открих за себе си чара от общуването по женски, но в такава форма, че ще се стигне до някаква степен на пристрастяване!
Не съм и предполагала, че ще успея да си намеря местенце сред толкова разнородна компания, но това нямаше да се случи, ако отсреща нямаше толкова  добронамери, мили, любопитни и просто добри хора! И за това ви благодаря!

Иска ми се и да се извиня, ако случайно някой се е почувствал засегнат от мои думи или мисли! Никога нищо лично не е стояло зад тях - единствено гимнастика за мозъка!

Дано всичките ви близки и вие самите да сте здрави за празниците! Защото от първата ни Коледа миналата година с Емма си спомням единствено една диагноза  (толкова несправедлива тогава ми се видя за едно тримесечно бебе), много сълзи, един голям шоколадов селекшън бокс, който ни дадоха в детското отделение, но даже и след като послушно изядохме с мъжа ми всичките шоколади, пак не спряхме да плачем. Не си спомням елха и други красиви атрибути от празника. Но пък тази година съм твърдо решена, че нищо няма да ме спре да си изпеем песнопойката, даже и с риска да остана съвсем сама в това си начинание!


  Весела Коледа и Щастлива Нова Година!!!  И до нови срещи!!!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #29 -: Декември 22, 2009, 12:58:43 pm »
Ех, Рози  :bighug:
Обещавам ти, че няма да пееш сама на Коледа, аз ще ти пригласям от тук, ако ще всички да избягат на снега  :lol:
Лис, пак ме прекара, аз си мислех, че като се уредя с почиващ татко и баба ще дойда да намачкам лисетата покрай календарите  :lol: :lol: :lol: Браво на децата, все така да растат. Батковците им пак се погрижиха за тях - имат още омалели дрешки  :lol: .
Аничка, дано бързо се съвземе баща ти. За снимките, явно всеки град си процедира по различен начин, но аз получих известия за всички снимки.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #30 -: Декември 22, 2009, 12:59:09 pm »
Аничка, дано татко ти се възстанови бързо и без лоши последствия!



Тя се сабужда но аз като незнам и оставям детето да си рита 30 мин:))

Гладен стои ли се, бе Петенце :lol: Я да храниш детето! При  нас, ако закъснея малко с храната, става страаашно - засмуква гърдата със страшна сила, с едната ръка я хваща да не би да му я вземе някой, а другата свива в юмруче и почва здраво да я налага, като едновременно си суче. Сериозен бой си отнасям, ако забавя манджата :lol:

На всички искам да пожелая весело посрещане на празниците! Бъдете здрави вие и близките ви хора!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #31 -: Декември 22, 2009, 13:04:15 pm »
хехе, сладкиш Тони, нали е мъж, тропа с юмрук по масата  :lol: :lol: :lol:

Аничка, дано бързо се съвземете от случващото се и дано баща ти се възстанови  :(

Рози   :D тази Коледа ще прекрасна

Питате си вие за подаръците и аз вчера се замислих, че ако не беше тръгнала Стефания на ясла никога нямаше да научи, че има "дядо Кодеда", или "с чилените ботушки потопва дядо Маз ... паляляци ще има за сички холце"
бих пропуснала най-вече елемента с подаръците, че да не се научават да си искат
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #32 -: Декември 22, 2009, 13:39:17 pm »
Весело посрещане на празниците на всички и много здраве на децата и техните родители!

Ние продължихме серията - бяхме с болно уше и хрема, а Тодор два дена вдига температура незнайно от какво. Биха му и третата хепатитна.  8) От вчера сме на градина, довечера очаквам рев за подаръка, който трябва да остане там...

Две пратки получих вече от Фотобокса, снимките наистина са доста качествени. :) Щяхме иначе да оставим дребния без никакви спомени от изписването. 8)
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #33 -: Декември 22, 2009, 14:02:12 pm »
хи хи, ти за едната убус за малко да останеш и без втората пратка :wink:
Рози, пожелавам ти най, най, най-прекрасната Коледа, в което не се съмнявам де, целувки на Еммче-кремче.
Аз си чакам коледния подарък да доде, ама явно няма да е днес, а утре. Много тежи явно и на елените им е трудничко. :lol: :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #34 -: Декември 22, 2009, 14:14:29 pm »
Мише, ако бари може да мине за слон...изпращам ти го?:))))

Лисо, как е минало това предложение без да го видя, направо се чудя!
Ще ти откажа обаче с три гневни лисета застъпници за Бари не мога да се боря!

Розита :P, удоволствието от общуването е взаимно!
Ние всички тук сме доказателство, че след тъжните и самотни празници години наред
идват по-добри времена и с обич, търпение и толеранс можем и постигаме мечтите си!
Щастлива съм да бъда част от тази шеметна компания!
А за песнопойката и аз съм насреща!
Кажи кои песни са вътре да се поготвя?! :music22:


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #35 -: Декември 23, 2009, 11:46:55 am »
На всички болнички пожелавам бързо оздравяване, а на останали те си прекарат едни незабравими празници в добро здраве и бодър дух. Хохохо!  :lol:
Ние си продължаваме със захранването с променлив успех, но все пак върви някак.. Искам да ви питам дали някое дете се е запичало от ябълка. Аз бях много изненадана да установя този факт при моите дребосъци, но се повтори вече два дни.  8O

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #36 -: Декември 23, 2009, 15:14:55 pm »
Zlatulka, по принцип ябълката я водят, че затяга. Може да пробваш да я смесваш с круша /ако вече си я въвела/.
На всички пожелавам весели коледни и новогоишни празници!!! Ние утре ще пътуваме и известно време няма да влизам във форума та да ви пожелая отсега всичко най-прекрасно през следващата 2010 - та. Нека бъде по-здрава, по-успешна, по-плодородна, по - мъдра, по-финансово стабилна и още мнооооооого други, които не се сещам! mc101
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #37 -: Декември 23, 2009, 16:20:01 pm »
Кажи кои песни са вътре да се поготвя?! :music22:

...хихи, Мимо, ... със зеле....


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #38 -: Декември 23, 2009, 17:46:57 pm »
И ние да ви пожелаем весело изкарване на празниците и понеже може и да не се "видим" до Нова Година много здраве, щастие късмет, нови попълнения в тази тема и всичко най-най хубаво!  :bighug:   mc101 tree2a

Картичката ще ви я постна в другата тема ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #39 -: Декември 23, 2009, 18:27:23 pm »
Здравейте и от мен и весело посрещане на празниците!
Аз се изгубих покрай проблемите ни с Ани. Не съм предполагала, когато се роди и беше слабичка и кльощава, че ще стигнем до другата крайност. До миналата седмица беше само на кърма и пак качи много кг. Ходим на рехабилитация заради тортиколис, там ме упрекнаха, че твърде много съм я хранила и нямала достатъчно движение, а аз не спирам да я занимавам с какви ли не гимнастики. Храним се 5 пъти на ден, отново на кърма, като от седмица съм заместила едното хранене със 130 гр зеленчуково пюре - тиква. Запече се и го спряхме и 3 дни отново е на кърма. И пак си е дебеличка. Най-много ме притеснява обаче фактът, че не използва ръцете си за опора. Плаче като я обръщам по корем, като въобще не може сама да се обръща. Като е по корем се подпира за минутка на ръце, после заравя глава и отказва да се опитва отново. Иначе обича да седи, вече дори успява да се задържи на краката си като я придържам права. Казаха ми, че трябвало да я види детски невролог и да съм я била ограничила в храненето, ама не виждам колко още - 5 пъти на ден по 10 минути кърмене ми се струва минимално количество храна, която да поема. Можете ли да ми дадете идея с кого да се консултирам, за да разбера какво става с детето ми, в нормите ли е или има някакъв проблем?
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #40 -: Декември 23, 2009, 18:37:56 pm »
Весели празници и от мен!
Пожелавам ви вълшебна Коледа и много щастлива Нова Година!
Аз ще се загубя за известно време и за това бързам с пожеланията  :?

Смайл, колко тежи детето? Къде се намира на кривите на растеж?
За обръщането и мен ме бяха наплашили. Боян се обърна и седна много късно и също много мразеше да го слагам по корем. Водих го на невролог, де, но само ме притесниха повече.

А, аз още не съм купила подарък на детето  :(, а той иска Мики Маус и ръчен часовник  :lol:
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #41 -: Декември 23, 2009, 19:28:04 pm »
Вчера бяхме на консултация - тежи 7950 гр. и е висока 67 см. Роди се 49 см и 3150 гр.
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #42 -: Декември 23, 2009, 19:42:41 pm »
Вчера бяхме на консултация - тежи 7950 гр. и е висока 67 см. Роди се 49 см и 3150 гр.
Според мен, няма нищо притеснително в мерките на детето. Храни си я толкова, колкото тя пожелае. Дори и по - пълничка да е, като започне да пълзи и ходи ще се ''изтъни''. Няма да я държиш на диета, я!

[/url]
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #43 -: Декември 23, 2009, 19:46:56 pm »
Вчера бяхме на консултация - тежи 7950 гр. и е висока 67 см. Роди се 49 см и 3150 гр.

И аз не мисля, че е дебела. Андрея на 6 месеца и половина беше 8100гр и 70см, с тази ралика, че е родена  малко по-голяма от Ани 4 кг и 51см. До края на 6м също беше на кърма.
След това доста се издължи, а от както е проходила забелязвам, че все слаба ми изглежда. Дори педиатърът ме предупреди да не очаквам да наддава както досега.

« Последна редакция: Декември 23, 2009, 19:51:35 pm от Малина »


*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #44 -: Декември 23, 2009, 20:46:44 pm »
детето си е със съвсем нормално тегло,Жорето беше повече на тази възраст и никой не ми е казвал,че е дебел.
Той също много късно се обърна - на 8м.Не обичаше да е по корем ,за това и не лазеше.Децата се развиват различно,с едно закъсняват с друго избързват.Моето седна на 7м. ,на 8 се обърна,на 10м. проходи на 11м започна да лази.
<br />
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #45 -: Декември 23, 2009, 22:18:06 pm »
Смайл,ако твойто дете е дебело...мойто е още по :D.Митко е 8200 при 70см.Не се притеснявам,защото се храни нормално.Не се тревожи в нормите сте си :wink:

*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #46 -: Декември 23, 2009, 22:23:44 pm »
Много ви благодаря! z22, ако знаеш как ме успокои! На рехабилитацията така ме притесниха със заключенията си, че ми се дорева. От друга страна, същото педи казва за детето на една приятелка, което е 8500 гр и 70 см, че е много добре и вече се хранят с каши и предлага жълтък, а на мен ми забрани всякакви каши засега и само зеленчукови и плодови пюрета заради това, че е пълничка. Но и детето на приятелката е много живо, непрестанно се обръща, а Ани иска само да седи, да стои права, но не и по корем и да се обръща. Рехабилитаторката я притеснява фактът, че Ани не използва ръчичките си за опора, дори като я бутнем напред или назад, няма рефлекса да се опитва да запази равновесие с тях.
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #47 -: Декември 23, 2009, 22:24:27 pm »
Весели празници и от нас :D!Днес бяхме на първата си консултация,прибавили сме 400 грамчета,от както са ни изписали и вече сме цели 3,400 кг.На ръст май още не сме дръпнали,но и това ще стане.Док каза,че си имаме едно хубаво розово бебе :D!
 Пожелаваме весели и вълнуващи празници на всички!

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #48 -: Декември 24, 2009, 00:45:09 am »
 
Весели коледни празници и от нас!!!

Пожелавам ви една незабравима Коледа с най-скъпите ви същества!
Много здраве и късмет!

И не забравяйте на Бъдни вечер да си пожелаете нещо - нали на Коледа стават чудеса!!!




*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #49 -: Декември 24, 2009, 10:37:59 am »
smile76, същото беше и при нас.Даже като проходи Жоро и не знаеше и как да пада.Падаше направо с главата напред,защото не се сещаше по дупе,а с ръце изобщо не се предпазваше и в началото като не беше стабилен само по него ходех,че иначе главата щепе да си счупи.После сам си се научи да се пази ,също така взе и да лази и даже да спи по корем-  вече основно така спи,а преди и за 1 минута не можех по корем да го сложа.Живеехме в Белгия тогва,никой не е казал,че това е проблем.
Освен това на 5м и 10 дни,той беше 8040гр.(сега си видях картона) и изобщо не мисля,че е бил дебел-педиатъра също.На 5м. и 13 дни го захраних с каша и от тогва всеки ден на закуска ядеше каша по 1 купичка.
Той също имаше тортиколис(поне така мисля,защото си дуржеше главичката само на една страна и имаше топченце от другата страна на вратлето -нали това е тортиколис).Не сме ходили на рехабилитация ,казаха ни само масаж да му правим,но аз много не смеех там да пипам .Купихме му и една възглавница,за да спи на неудобната за него страна.Главичката му се оправи,а беше станало много крива от едната страна.
Топчето обаче остана и даже сега ми изглежда по-голямо и се чудя къде да го заведа да го видят,може би на хирург.Според педиатъра не е притеснително,но понеже е пораснало ,ме хвана шубето.

Весели празници на всички!
<br />
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #50 -: Декември 24, 2009, 10:56:52 am »
smile76,и аз съм на мнение че няма за какво да се притесняваш.Моето дете е 8500 и е 72см.(той се роди 4400 и 52см) и педиатърът казва че сичко е ок.
Ние вече сме по-добре.От време на време като кихне с сополчето ни стига до земята но док. казва че сме здрави и да караме на физиологичен разтвор(пак вика че било от зъбите).
Пожелавам ви много щастливи моменти да изживеете на тези прекрасни празнични дни.Целувки.
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #51 -: Декември 24, 2009, 12:53:49 pm »
Момичета, Весела Коледа!
Нека Бог е с нас!
Нека сме здрави и силни!
Нека всички сбъднем мечтите си!

 :pink_dust_1: mc101 :pink_dust_1:

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #52 -: Декември 24, 2009, 12:56:34 pm »
Весело посрещане на празниците и много здраве на всички пожелаваме с Кристина!
Нека Коледата донесе на вас и семействата ви най-желаните и мечтани неща!
 :)
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #53 -: Декември 24, 2009, 13:58:34 pm »
Весело посрещане на Коледа!
Мнооого и голееми "подаъци" от дядо КолИда!!! Това е пожеланието на Вики за всички деца!
Благодаря Ви за всичко момичета!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #54 -: Декември 24, 2009, 14:03:06 pm »
Весела Коледа:)
Пожелавам много здраве на близките ви хора и усмивките да не слизат от лицата ви не само по празниците:)

Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #55 -: Декември 24, 2009, 14:30:12 pm »

В навечерието на тези празници
моят поздрав приемете !
И нека радости големи
да носят бъдещите дни !
Желая ви здраве, щастие, късмет
за много години напред !
В домът ви да пристигат
само новини добри !
Нека любовта не ви напуска
чак до старини !
Когато старата година си отива,
и новата към вас лети,
пожелавам всичко, за което мечтаете
с лекота да се осъществи !
Вълшебна Kоледа и Щастлива Нова Година !
Здрави деца, усмихнати майки и спокойни татковци :)
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #56 -: Декември 24, 2009, 14:56:55 pm »
Весело посрещане на Коледа!Пожелавам ви тя да ви донесе много здраве и сбъднати желания!
« Последна редакция: Декември 24, 2009, 15:09:40 pm от parsi »

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #57 -: Декември 24, 2009, 15:13:48 pm »
Весели празници и от нас!
Ние ще посрещнем коледа болни, така че за догодина си пожелавам здраве за всички!
Жалко само, че ще пропуснем едно много чакано коледно парти с много дечица и приятели. Аз го чаках с голямо нетърпение, но само здраве да има, игри ще има и догодина.
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #58 -: Декември 24, 2009, 15:42:39 pm »
Весело посрещане на Коледа и от нас !
Нека всички бъдат здрави ,засмяни и много щастливи!
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #59 -: Декември 24, 2009, 16:03:21 pm »
Весела Коледа на всички!
Много здраве, сбъднати мечти и  щастливи моменти!!!


 mc101 mc101 mc101
 tree2a tree2a ornaico1
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #60 -: Декември 24, 2009, 16:26:49 pm »
И от нас Весела Коледа на всички!!! Много здраве и усмивки на всички!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #61 -: Декември 24, 2009, 19:58:03 pm »
Весела Коледа и щастлива нова година!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #62 -: Декември 24, 2009, 20:13:33 pm »
Весело посрещане на Коледа, момичета!
Бъдет здрави и обичани  :bighug:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #63 -: Декември 24, 2009, 20:26:41 pm »
Весело посрещане и от нашата банда, много здраве и усмивки пожелаваме :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #64 -: Декември 24, 2009, 21:39:22 pm »
Весели празници на всички с пожеляние за много, здраве, щастие, късмет и любов!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #65 -: Декември 24, 2009, 23:26:08 pm »
<br />
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #66 -: Декември 25, 2009, 08:24:52 am »
santa2Честита Коледа!
Нека всяко желание изречено в Коледната нощ се сбъдне!

Когато украсяваяхме елхата намерих една играчка която като дете съм правила
малка кибритена кутийка опакована в целофан от тогавашния шоколад и завързан с панделка!
А между панделката и кутийката отктих едно послание
което съм писала на последната самотна коледа 2006 година -

"Дядо Коледа, моля те, не ни забравяй и този път!"

Заляха ме толкова чувства и си пожелах тази година Дядо Коледа
да не забрави всички онези които още не са срещнали своя малък Бог!
Нека той ги навести и изпълни дните им с обич!

ornaico1Коледна песен!- :music22:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #67 -: Декември 25, 2009, 11:30:54 am »
Честита Коледа и от нас!Бъдете здрави!


Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #68 -: Декември 25, 2009, 11:39:28 am »
Весела Коледа от нас !
 http://www.dancingsantacard.com/bg/?santa=1611896
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #69 -: Декември 25, 2009, 12:13:59 pm »
Честита Коледа на всички!
Нека ви донесе много здраве, късмет и сбъдване на най-съкровените мечти! :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #70 -: Декември 25, 2009, 12:55:17 pm »
ние голям празник ще изкараме.Жорето от снощи е с Т ,а сутринта и повръща 2 пъти.Сега е с 39.2 . :(

<br />
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #71 -: Декември 25, 2009, 13:12:15 pm »
Весела Коледа и от нашето семейство! Бъдете здрави!!! Всичко друго е .... както се казва суета.
Зори, Сия дано е моментно неразположение и бързо се оправят децата ви! Прегръщам ви.
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #72 -: Декември 25, 2009, 13:14:16 pm »
Честита Коледа!
Бъдете здрави, много щастливи и да се сбъднат мечтите ви!!!
Всички болни бързо да оздравяват!

 :grouphug2:

Нека Коледната звезда
да огрява вашия път в живота,
Нека здравето и късмета
бъдат ваши спътници,
а сърцето и умът -
ваши съветници!
И не забравяйте
да оставите едно
отворено прозорче
в сърцата си
за хората, които ви обичат!
Весела Коледа и Щастлива 2010-та година!

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #73 -: Декември 25, 2009, 13:40:51 pm »
Честита Коледа!!!
Много здраве и късмет за всички от Зачатие!
Всяко коледно желание може да се сбъдне ако истински повярваме в него!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #74 -: Декември 25, 2009, 14:26:10 pm »
Зори, дано само с това да се отървете.
И при Алекс почна с еднодневно повръщане, после два дни температури над 39 градуса, след това запушен нос и кашлица. педиатърът каза - ларингит. Нощем е най-тежко - боли я гърлото, кашля, плаче, опитва се да изкара храчките. Заразно е, та сега и ние с баща й сме болни. А днес щяхме да имаме гости - цялото семейство да се съберем. Ама само здраве да е. Друго не искам от новата година за себе си и семейството ми.
А на всички, които още се борят, да им се случи чудото! И на другата коледа да са повече край елхата!
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #75 -: Декември 25, 2009, 15:36:15 pm »
Честито Рождество Христово с пожелания за ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ и пак ЗДРАВЕ!

Ние сме с 40 градуса вчера цял ден, започна от нощта на 23-24, оказа се ангина. Трудно се повлиява и от Хексалгина, та сме едно мазало с оцети у дома. Днес вече след два према на АБ, малко играхме и дори се радвахме на Снежанкиният подарък, че нали дядо Коледа донесе в ДГ.

Пазете се и не давайте лекарства без нужда.От Тайлол хот детски предписано ни преди време от двама лекари тук, сега се чудя как да опазя стомаха на детето, което с болки вече месец.

Весело посрещане на Новата Година!
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #76 -: Декември 25, 2009, 15:57:20 pm »
Честита Коледа и весело посрещане на Новата Година.Желая ви от все сърце много здраве,щастие и любов и нека всичките ви мечти се сбъднат и най вече през новата година да бъдем по добри.

Желая ви весели празници и нека наближаващата
Нова Година е по-щастлива, пълна с положителни емоции,
приятни изживявания, незабравими моменти, много
поводи за усмивки и сълзи от щастие !
Нека започнатите процедури завършат  успешно !
Постигнете целите си, сбъднете мечтите си ... обичайте се !
Бъдете здрави !
Вълшебна Коледа и Щастлива Нова Година
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #77 -: Декември 25, 2009, 20:26:32 pm »
Честита Коледа и от нас!
Нека Коледните чудеса ви се случват цял живот!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #78 -: Декември 25, 2009, 21:42:12 pm »
и ние сме с червено гърло и прави спазми .Пие Вентолин,Проспан,Оспексин и редуваме хексалгин,ефералган свещики и нурофен ,но нещо никаква промяна.Давам хексалгин и след 40 мин. вместо да поспадне ,тя е по-висока.С 39.9 е в повечето време и с триста зора я сваляме до 38.5 и после пак се катери.Редуваме се с мъжът ми да лежим до него.Така ми се е свила душата ,че ни празник усетих ,нито нищо.
Да се оправят бързо децата ,че е ужасно да ти страта детенцето и да не можеш да му помогнеш. :(
<br />
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #79 -: Декември 25, 2009, 23:25:36 pm »
Зори  :(, съжалявам да прочета, че Жорко е зле!
И на него, и на Алексчето на Сия много им се събра,
едно след друго :?... прегръщам ви...

Много болни дечица има около нас как да му е празнично на човек!
Ние забавихме питката на Калина заради боледуването на Митака
и сега в неделя сме решили, дано не се появи препъни камък!
То ще сме наличните баби и кръсницата им, но все пак!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #80 -: Декември 26, 2009, 00:33:09 am »
Зори, Перденце- дано минава
и ние сме на нокти ...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #81 -: Декември 26, 2009, 06:56:26 am »
Перденце, Мини да минава бързо и при вас! :(

Наде, Тайлол хот по какъв повод предписаха на Тонито?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #82 -: Декември 26, 2009, 11:01:30 am »
Ха и ние да се наредим от тази сутрин сме със сополки и кихане за сега температура няма сега ще видя какво да му давам че вече не знам и аз ...... :?
Бързо оздравяване на всички болнички!  :(
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12
« Отговор #83 -: Декември 26, 2009, 11:15:50 am »
Тайлол хота го изписаха при съмнения за грип, беше ужасно отпаднал, субфебрилен и червено гърло с хрема. Температурата не се повиши над 37.1, но се чувстваше много зле детето. Бързо се оправи от изопринозина и Тайлол хота, обаче пък месец вече го боли стомаха. Та сега ми е зор с тоз АБ, отделно му се гади и нищо не иска да яде и въобще съм не на нокти ми не знам на какво. Днес вече е втори ден от началото на АБ и е по добре, поне вече с Хексалгина успяваме да свалим до 37.4-37.7 температурата и поиграва по  малко, но пък още му се гади и не яде. Като започне да се видга температурата го втриса и го боли кръст, корем и стави, иначе като цяло и парманентно го боли корем.
Та това при нас на Коледа, подаръци много, но още не сме си играли с играчките.
« Последна редакция: Декември 26, 2009, 11:28:50 am от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #84 -: Декември 26, 2009, 11:29:38 am »
Eх, Перденце, измъчи се Тони, а вас с таткото изобщо не мога да ви мисля! :bighug: Моето детенце само два пъти е боледувало сериозно (вярно, че в рамките на последния месец) и ми иде да си разбия главата в стената от безсилие, а теб не те знам откъде черпиш сили!
Зори, Мини, дано бързо да се оправят децата! Много сили и на вас, празници много ще има занапред, здрави да сме само!
Аз тихо ще се похваля, че тази нощ Александра не е плакала и не екашляла много. Пупу ...

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #85 -: Декември 26, 2009, 18:36:34 pm »
Vesela Koleda i ot nas!
Zdravi deca i zdravi roditeli!



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #86 -: Декември 26, 2009, 20:30:22 pm »
Честита Коледа и от нас! Мир и любов за вас и семействата ви!
Всичко, което си пожелахте в Коледната нощ стане реалност!
Бъдете здрави!!!


*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #87 -: Декември 27, 2009, 09:46:58 am »
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!

ДА СА ЗАСИПАНИ СЪС ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕТО И КЪСМЕТЪТ ДА СА НАВСЯКЪДЕ С ТЯХ!!!

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!



И ние сме в отбора на непразнувалите! Нито яли, нито спали! На 23 я прибрах с температура! От вчера е с хрема, която я побърква, само плаче и денем и нощем! Гласа и вече се губи от рев! Нямам право на болнични повече за тази година! Дори последния трябва да го мина през ЛКК, че педи е объркала бройките! :(
Бързо оздравяване на малките бонбони!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #88 -: Декември 27, 2009, 10:41:12 am »
да се похваля,че от снощи Жорето не е вдигал температура,весел е ,спахме добре и яде. :D
Дано и другите болонички се оправят вече!
<br />
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #89 -: Декември 27, 2009, 12:24:45 pm »
Зори радвам се че че малкия е вече по добре !Дано всички оздравяват бързо!  :wink:
Ние сме все още с хрема нощес не сме спали няма Т. обаче хремата го мъчи много дърпахме сополки ,пръсках Стери мар тази сутрин е малко по добре от вчера ама вечер направо много му е задънено нослето ....
Какви капки за нос използвате да имат ефект?
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12
« Отговор #90 -: Декември 27, 2009, 13:17:09 pm »
Мда си кажа и аз болката, че вече не се трае. Слава богу Тони от снощи не е вдигал повече от 37.4 и днес почти няма температура, обаче все още няма апетит, макар че все пак похапва по малко каша. Отделно пък дядо ми почина сутринта и съм повече от съсипана. Това определено е най ужасната Коледа до момента в моят живот. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #91 -: Декември 27, 2009, 13:19:22 pm »
аз слагам физиологичен разтвор и сребърна вода ,а преди сън пръскам Олинт за деца ,за да спи спокойно.


еее , Перденце ,много съжалявам ,много ви се събра.... :(
<br />
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #92 -: Декември 27, 2009, 13:20:33 pm »
Наде, моите съболезнования :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #93 -: Декември 27, 2009, 13:26:31 pm »
Наде, моите съболезнования!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #94 -: Декември 27, 2009, 13:52:19 pm »
Съжалявам, Наде :( Бъди силна!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #95 -: Декември 27, 2009, 14:39:55 pm »
Мда си кажа и аз болката, че вече не се трае. Слава богу Тони от снощи не е вдигал повече от 37.4 и днес почти няма температура, обаче все още няма апетит, макар че все пак похапва по малко каша. Отделно пък дядо ми почина сутринта и съм повече от съсипана. Това определено е най ужасната Коледа до момента в моят живот. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Мила много съжалявам . Моите съболезнования  :(
Що се отнася до "Ужасната Коледа" напълно те разбирам тъй като и при нас е така  :( ,бъди силна само това мога да кажа ....прегръщам те ! 
*
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #96 -: Декември 27, 2009, 16:30:16 pm »
Перденце, моите съболезнования. Лошо е така празниците да са съпроводени с такава мъка...
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #97 -: Декември 27, 2009, 17:05:35 pm »
Виктория, Наде ... моите съболезнования  :(
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #98 -: Декември 27, 2009, 18:55:19 pm »
Перденце, Вики приемете и моите съболезнования.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #99 -: Декември 27, 2009, 19:53:47 pm »
наде, моите съболезнования ...  :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Коледна тема, на крачка от новата година 21.12- 27.12.2009!
« Отговор #100 -: Декември 27, 2009, 20:41:20 pm »
Благодаря ви на всички момичета!
Много е лошо когато се случват толкова неприятни неща и то точно по тези вълшебни празници  когато си мислиш че вече наистина вярваш в чудесата на Коледа :( ....но просто това  е живота за голямо съжаление  , "нужна е сила и време" - така казват всички дори и аз ,но просто по някога на човек му идва в повечко  :?
Желая на всички ви здраве ,здраве и пак здраве!  :bighug: