0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #460 -: Февруари 15, 2010, 15:33:02 pm »
Pepi, докторът ми каза, че нама да го има известно време от 21 Април нататък. Успех


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #461 -: Февруари 15, 2010, 17:23:24 pm »
Раши от 21-ви Април няма да го има така ли? Знаеш ли за колко време?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #462 -: Февруари 15, 2010, 20:12:53 pm »
Искам да попитам момичетата който са в процедури как е в момента натоварването във клиниката, понеже лятото когато бях в процедура беше лудница, а ми се иска да посетя клиниката тази или другата седмица. Очаквали се док Владимиров да отсъства и дали работи като преди в събота и неделя.

Лудницата си е все същата  :)
В събота работи. Мисля че в неделя почива.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #463 -: Февруари 16, 2010, 11:45:20 am »
Раши от 21-ви Април няма да го има така ли? Знаеш ли за колко време?

Крис, не зная за колко време. Той ми каза, че на 23 Април заминава на конференция. Обади се най-добр епо телефона и питай момичетата там. Успех


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #464 -: Февруари 16, 2010, 21:02:18 pm »
Здравейте момичета, доста време не писах , но то нямаше и какво. Днес получих резултатите от имунология пуснати в Плевен. Както бях писала имам една неуспешна процедура ИКСИ, без имплантация, но при разговора с др. Владимиров, той каза че няма нужда от имунологични и генетични изследвания- е май е имало-ето резултатите
Общи Т-лимфоцити -64%-норма 67-76%
Субпопулация  NK-клетки   CD3-CD16+56+   12.76%   2 - 11, а сега накъде? Да ходя ли при Владимиров с резултата или не са чак толкова извън норма. Като се има в предвид, че сама си ги назначих-кой знае каква ще е реакцията му :?. То до следващия опит имам много време, но все пак не спирам да го мисля.
Успех на всички :goodluck:
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #465 -: Февруари 16, 2010, 21:40:38 pm »
elis, здравей! И аз бях така. След първото неуспешно икси, си самоназначих имунологични и генетични. Оказаха се малки проблеми, НК-клетките ми са завишени, повече от твоите. Занесох резултатите на д-р Владимиров, той ги разгледа, пресне ги, сложи ги в досието ми, но не  предприе нищо преди второто икси.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #466 -: Февруари 16, 2010, 22:01:02 pm »
du6ka , благодаря за бързия отговор, но това което писа ме :x. Поне за наше успокоение може да ни назначи среща с имунолог-явно има някакъв проблем с доц. Конова, но ако не се предприеме нищо, то какъв е смисъла от следващ опит. Не искам да се блъскам с хормони, да се чувствам като идиот психически и да знам , че всичко е напразно :(. Има доста време докато ни одобрят от фонда,но ако наистина е така може би трябва да търся някакво друго решение. Странно е ,че доктора така се отнася към тези проблеми- все пак си ги плащаме изследванията , не са ни подарък та да има някакво основание да ги спестява. Вече не знам  кой път да хванем, където и да отида никой не признава нищо на друг лекар и така се започва отначало всеки път. Парите свършват, търпението е изчерпано, а надеждата- май вече я няма...
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #467 -: Февруари 16, 2010, 22:21:48 pm »
Парите свършват, търпението е изчерпано, а надеждата- май вече я няма...
Това на мен ли го казваш?  :wink: :( :(

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #468 -: Февруари 16, 2010, 22:48:35 pm »
elis, ами то решението е ясно. И на мен ми каза, че няма нужда от тези изследвания, и че се правят след второ неуспешно ИКСИ. Но нали разбираш, че и второто ще е неуспешно, тогава ще се предприеме нещо по въпроса. Но дотогава ще си му платила доста парички!!! Аз си взех решението за себе си и също си пуснах изследвания и сега се насочвам към друг лекар, които като ги видя, реши първо да се справим с проблема, а после да започвам втори опит. Ние също чакаме втората заповед и действаме! Късмет и не се отчайвай, аз бях се предала емоционално и финансово след опита в тази клиника, но разбрах, че има и други лекари, които мислят за нас!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #469 -: Февруари 16, 2010, 22:53:22 pm »
... но разбрах, че има и други лекари, които мислят за нас!
С тази част не съм много съгласна, но темата е друга...

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #470 -: Февруари 16, 2010, 22:55:08 pm »
Парите свършват, търпението е изчерпано, а надеждата- май вече я няма...
Това на мен ли го казваш?  :wink: :( :(

Абе ей, вие двечките май ще трябва да идвате на "обучение" в Бургас  :wink:

Парите се печелят,
Търпението - ние всички тук имаме по много от него /просто не си го признаваме  :wink:/ /
А Надеждата - тук е и още как  :wink: - тя просто не умира, а си е вътре в нас  :lol: Но не мисля, че причината беше в имунологичните - просто при мен става, ама в друга клиника забременяването  :wink:
Но пък и д-р Владимиров ми разгледа тогава имунологичните и не ги е пренебрегнал - споко!

Та по въпроса на Елис - ами аз при Владимиров правих имунологични, имах и консултация при неговия имунолог - д-р Викентиева, направих вливане на интралипид /за което не вярвах, че ще помогне/ преди замразения трансфер и накрая - отрицателен резултат!
Но пък при мен не мисля, че имунологичните бяха причината, просто при мен се получава, ама в друга клиника  :wink:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #471 -: Февруари 16, 2010, 23:01:15 pm »
Чудех се в коя тема да се отчета-нека да е тук.
Току що се прибирам от София ,ще  внеса и аз малко лошо настроение в темата :

-днес 15 ден  от ЕТ на снежковци - категорично отрицателен кръвен тест .

Бях търпелива и послушна -гледайте до кои ден чак изчаках ,но няма резултат.


В контекста на горните коментари ,аз вече  незнам къде  да търсим причините за неуспехите.Правила съм имунология преди опита  ми през есента  на 2009 / на своя глава и д-ра не се е разсърдил или поне да е показал,че е  обиден/ ,генетични -ок бяха.Ембрионите и тогава и сега уж  много добри.

Та след повече от две години в клиниката незнам какво още  ...
Ох,знам си и съм го "дъвкала" в други теми -прослувутатата цветна снимка-хидротубация ,която не ми е правена ,а последното лапро е от 2.2008,та мисълта за хидросалпингс  остава да ме тревожи.
« Последна редакция: Февруари 16, 2010, 23:04:16 pm от nimika »


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #472 -: Февруари 16, 2010, 23:02:38 pm »
Абе ей, вие двечките май ще трябва да идвате на "обучение" в Бургас  :wink:


Само те двечките, ами и аз не може ли, все пак какво са 35км. до Бурас?? :lol:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #473 -: Февруари 16, 2010, 23:06:53 pm »
Абе ей, вие двечките май ще трябва да идвате на "обучение" в Бургас  :wink:


Само те двечките, ами и аз не може ли, все пак какво са 35км. до Бурас?? :lol:


Може, разбира се  :wink:
Ама ти следи темичките ни за срещите и ще се видим - няма начин  :wink:  :lol:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #474 -: Февруари 16, 2010, 23:13:46 pm »
Аз си ги следя, но последният път беше такава снежана виелица, че наистина не знам как се събрахте :lol:
Хайде да не спамя!

nimika
!  не се тревожи за неща, които не си направила. На мене, едни момичета в този форум ми дадоха съвет - ако чуствам, че това не е моят доктор, да го сменя! Послушах ги и съм невероятно доволна! Ти ще си решиш, но не се отчавай мила! Все някога и на нашата улица ще изгрее слънце.  :babbycarrage: stork-girl
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #475 -: Февруари 16, 2010, 23:18:18 pm »
nimika, не си отлагай вече цветната снимка! Ще видиш, че няма да съжаляваш!
Просто финансово ще се утежниш с около 200лв, ама на фона на всичко друго ........
Успех ти желая, каквото и да предприемеш!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #476 -: Февруари 16, 2010, 23:26:52 pm »
Момичета ,благодаря ви !

Този път съвсем не съм се отчаяла .Емоционално много леко приех резултата ,половинката май  по -тежко от мен .Сигурно понеже аз не се разплаках както друг път и той да ме успокоява,сега той си позволи да е слабия ,милия ми.

За цветната снимка  -не е въпроса до 200 лева .Нали все пак лекаря трябва да ми я направи  и разчете резултата.
Може пък проблема да не е  и там ,а просто мал шанс.

stoeka71 ,  знам  случилото се  с вас и те разбирам  как се чустваш.

Ще видим какво ще каже д-ра   като отида на преглед .Днес направих теста в Кандиларов и до клиниката не съм ходила-няма смисъл.Сега спирам лекарствата и чакам цикъла.


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #477 -: Февруари 16, 2010, 23:32:45 pm »
Нимика, аз знам, че не е въпроса в 200лв. Но просто усещам от постовете ти, че все "клониш" към цветната снимка. И да - дано не е проблема в тръбите, а да е малшанс и следващия опит да е успешен и то до края! Послушай вътрешното си усещане - то не греши  :wink:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #478 -: Февруари 16, 2010, 23:42:22 pm »
barbaron0708 , навярно съм досадила "да дъвча" проблема с ненаправената цветна снимка ,но това е  единственото ,за което ми остава да се  хвана.
Иначе, както писах ,не виждам къде  да търсим проблема.

То мал шанс,мал шанс ,ама хайде да ме оставя вече  и дано  наистина следващия опит да е успешен!

А иначе разбрах ,че не съм единствената с направена процедура ,без скорошна  цветната  снимка.Писах и питах   множко по въпроса  ,именно с цел да получа информация ,за да реша  как да процедирам.


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #479 -: Февруари 16, 2010, 23:46:53 pm »
nimika, аз също нямам скорошна цветна снимка, моята е от 2007год. - напълно в норма, нормална проходимост и т.н, но и никой не ми поиска нова, не знам, може би защото проблема е в мъжката половина? :wink: