0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #440 -: Февруари 11, 2010, 13:23:24 pm »
Аз също съм доволна и от Владимиров и от целия му екип. Никога не съм била в друга клиника по стерилитет и немога да преценя има ли разлика в качество на обслужване и персонал. В началото се колебаех между него и Стаменов, но с месеци по-ранния свободен час реши нещата в полза на Владимиров. На 40г. нямам време да експериментирам и не бих го сменила само заради 1000 лева по-евтина процедура. Надявам се да успеем при него.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #441 -: Февруари 11, 2010, 14:10:00 pm »
Аз също съм доволна и от Владимиров и от целия му екип. Никога не съм била в друга клиника по стерилитет и немога да преценя има ли разлика в качество на обслужване и персонал. В началото се колебаех между него и Стаменов, но с месеци по-ранния свободен час реши нещата в полза на Владимиров. На 40г. нямам време да експериментирам и не бих го сменила само заради 1000 лева по-евтина процедура. Надявам се да успеем при него.

Meme, дано не ти се налага никога да сменяш клиниката и колкото е възможно по-скоро да постигнете заедно с д-р Владимиров желания резултат  :D.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #442 -: Февруари 11, 2010, 17:54:31 pm »
Аз съм с висок пролактин и пия бромокриптин и предполагам,че докато не се нормализира пролактина доктора няма да позволи да започна стимулацията!Вие как мислите?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #443 -: Февруари 11, 2010, 20:17:14 pm »
javascript:void(0); :)
Владимиров го нарича спонтанен, а не стимулиран цикъл.  :lol: Заблуди ла си се.  :wink: Сподели, ако искаш как протече твоята процедура в дни, лекарства, изследвания, така хем ще си от полза за другите момичета, хем пък и ние ще можем да ти помогнем повече.
[/quote]


определено съм се объркала   :lol: извинете ме за недоразумението  :)
С удоволствие ще споделя - другия път като отида в клиниката ще взема резултатите от изследванията /не ги помня, а и не съм си искала копия/ .

От днес започнах нов опит на спонтанен цикъл. Ако някои се интересува с удоволствие ще давам информация как протича.
« Последна редакция: Февруари 11, 2010, 20:20:18 pm от Saiuri »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #444 -: Февруари 11, 2010, 21:28:26 pm »
От днес започнах нов опит на спонтанен цикъл. Ако някои се интересува с удоволствие ще давам информация как протича.

Успех, Saiuri  :D!
Мен ме интересува каква ще бъде стимулацията, т.е. с какви лекарства/дози и горе-долу колко ще излезе. Ще се радвам, ако споделиш. А също така и как върви самата стимулация  :D.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #445 -: Февруари 12, 2010, 08:27:53 am »
Saiuri, предполагам за всички в темата ще е интересно. От кой ден на цикъла започват прегледи, изследвания, инжекции, какви и колко. Ще чакаме да пишеш и естествено ще стискаме палци за положителния резултат накрая :wink:. Успех!  osi_9
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #446 -: Февруари 12, 2010, 11:01:00 am »
Saiuri, и аз ще те помоля да споделиш как протичат нещата, следващия месец и аз започвам опит на естествен цикъл. Успех на теб! :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #447 -: Февруари 12, 2010, 14:34:04 pm »
Здравейте отново :)
Ние имаме вече някакво решение какво ще правим. След прегледи, изследване на хормони, спермограми, днк фрагментация, антитела (имам правена при друг лекар една инсеминация и съответно имам тест за проходимост на тръбите, имунологични и генетични, хламидии) се установи, че всичко е в норма, не е намален ЯРезерв, нямаме патология. Д-р Владимиров предложи най-добре в нашият случай отново инсеминация, а след това ще видим.
И така, ако има друга тема за инсеминациите при д-р Владимиров ще се включа там, ако няма ще ви питам тук, за да съм подготвена за "тежката артилерия" :) Чакам да дойде М и започваме.

Момичета, желая ви успех, хайде да напълним тази темичка с усмивки :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #448 -: Февруари 12, 2010, 15:25:07 pm »
titkata, пожелавам ти успех с инсеминацията!

Можеш и в текущата тема за инсеминации да пишеш, може и тука, важното е да са само хубави новини. Тук вече отрицателни резултати не се приемат  :lol:.

Днес мъжът ми даде материал за спермограма, МБ и вирусология. Дал е 140 лв., това така информативно го споменавам  :wink:. Ако и фоликулчето в понеделник си е на мястото, към сряда ще е нашето инсе.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #449 -: Февруари 12, 2010, 16:20:06 pm »
yahoo_17 :rainbow: :sunshine: titkata, нашата цялата банда ти стиска палци!
Късмет на всички в процедура!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #450 -: Февруари 12, 2010, 18:52:24 pm »
Roxy   , без малко да те пропусна- избягала си от контрола ми ,ама нали не чета много в темата за инсетата  :oops:

Имаш най-силно стиснатите ми палци и най-сърдечните пожелания за  късмет!Дано бъдем приятно изненадани от теб! :bighug:


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #451 -: Февруари 12, 2010, 19:04:38 pm »
Roxy  , без малко да те пропусна- избягала си от контрола ми ,ама нали не чета много в темата за инсетата  :oops:

Имаш най-силно стиснатите ми палци и най-сърдечните пожелания за  късмет!Дано бъдем приятно изненадани от теб! :bighug:

 :lol: Ами ето ме, давам отчети  :lol:. Благодаря ти! Наистина ще е голяма изненада, ако нещо стане... Пак нещо съм се объркала днес като съм писала, 153,70 лв. е дал мъжът ми за спермограма, МБ и вирусология, а не 140 лв.

А за теб палците са си постоянно стиснати тези дни! Имам добро предчувствие, да знаеш падам си малко врачка  :D.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #452 -: Февруари 12, 2010, 19:11:44 pm »
ти сега  подробности -за 13,70   и се оправдаваш ,че си се объркала :lol: Шегувам се  естествено .

И да не стане  по-бързо ,поне сте с една идея по-близо до Фонда.

Аз   доста врачки съм разочаровала  вече  ,така че  дано не наредя и теб в списъка на непозналите  :wink:


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #453 -: Февруари 12, 2010, 21:09:56 pm »
Здравейте,
ето какво мога да споделя за сега  :)
Първа процедура на спонтанен цикъл - януари 2010

Започване на стимулация на 8-ми ден - Gonal 150
9-ти и 10-ти ден - Gonal 150 и Cetrotide 0.25
11 ден - Cetrotide 0.25 и Прегнил
12 ден - почивка
13 ден беше предвидена пункцията, но се оказа, че фоликулът вече го няма

Цена 1353.67 лв.
Разбивката е
Гонал - 339.96
Цетротайд - 177.42
Прегнил - 16.99
Изследвания - 294.30
Процедура 525


Втора процедура на спонтанен цикъл - тя е в момента, така че ще кажа как е досега
Този път стимулацията започна по - рано - на 5-ти ден
Лекарствата за сега са същите
5-ти ден - Gonal 150
6-ти, 7-ти ден и 8-ми ден - Gonal 150 и Cetrotide 0.25
На 9-ти ден имам Cetrotide 0.25 + преглед и изследвания.

За сега толкова. Като ми дадат новите назначения ще пиша пак
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 21:32:54 pm от Saiuri »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #454 -: Февруари 13, 2010, 16:51:15 pm »
Saiuri , стискам палци !

Когато правих  такъв опит при д-р Владимиров ,нещата бяха сходни - преглед на 1-3 ден  ,стимулация от 6ти - 7ми ден за  около 7 дни ,преглед и хормони през ден/два -абе същото като при класически опит ,само че  с по-малки дози за стимулация,включени  не от 3 ден ,а малко по-късно.


Утре  -13  ден от ЕТ  ,вече се чудя дали да не препишкам едно тестче ,ама май ще изчакам   до понеделник ,ако не  вземе да ми дойде до тогава .
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 17:00:33 pm от nimika »


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #455 -: Февруари 13, 2010, 17:04:12 pm »
Утре  -13  ден от ЕТ  ,вече се чудя дали да не препишкам едно тестче ,ама май ще изчакам   до понеделник ,ако не  вземе да ми дойде до тогава .
Айде изтрай още мъничко  :D. Така или иначе няма да ти дойде  :wink:.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #456 -: Февруари 13, 2010, 18:16:42 pm »
Утре  -13  ден от ЕТ  ,вече се чудя дали да не препишкам едно тестче ,ама май ще изчакам   до понеделник ,ако не  вземе да ми дойде до тогава .
Айде изтрай още мъничко  :D. Така или иначе няма да ти дойде  :wink:.

Ще стискам палци - мнооого силно. И в понеделник очакваме добри новини  :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #457 -: Февруари 13, 2010, 18:22:17 pm »
Nimika стискам палци! Успех миличка! :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #458 -: Февруари 15, 2010, 11:59:24 am »

 :bighug: nimika, Roxy, Saiuri стииииискам палциииите :)

 mishanta, mishanta дай Боже всеки му такава банда  :bighug:

Roxy ще те следя и теб и Saiuri да имам представа какво ще ми предстои :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #459 -: Февруари 15, 2010, 15:25:59 pm »
Искам да попитам момичетата който са в процедури как е в момента натоварването във клиниката, понеже лятото когато бях в процедура беше лудница, а ми се иска да посетя клиниката тази или другата седмица. Очаквали се док Владимиров да отсъства и дали работи като преди в събота и неделя.