0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #160 -: Декември 05, 2009, 22:15:20 pm »
Nimika,
Д-р Гаранина на мен ми я препоръча докторката гинеколожка, която е от същото място, в чийто частен кабинет ходя на профилактика и ми прави цитонамазки. Нищо не мога да кажа и не мога да преценя колко трябва да е добър подобен тип лекари. Нямаше записване, а само изискване да съм втора седмица от цикъла.
По-подробно, ще ти драсна лично.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #161 -: Декември 06, 2009, 16:13:44 pm »
Момичета,
А как ще работи клиниката по празниците, знае ли някой?
Благодаря за информацията.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #162 -: Декември 08, 2009, 20:22:35 pm »
Момичета,може ли да попитам нещо! Ако искам да направя следващото си икси при д-р Владимиров , зощото разбрах, че той е специалист за по-напреднала възраст, колко време трябва да чакам ? Аз съм на 37 и правих едно икси на друго място, но отговорих зле на стимулацията.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #163 -: Декември 08, 2009, 20:58:16 pm »
Момичета,може ли да попитам нещо! Ако искам да направя следващото си икси при д-р Владимиров , зощото разбрах, че той е специалист за по-напреднала възраст, колко време трябва да чакам ? Аз съм на 37 и правих едно икси на друго място, но отговорих зле на стимулацията.

За първичен преглед при д-р Владимиров се чака около 3 месеца.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #164 -: Декември 08, 2009, 21:00:23 pm »
Момичета,може ли да попитам нещо! Ако искам да направя следващото си икси при д-р Владимиров , зощото разбрах, че той е специалист за по-напреднала възраст, колко време трябва да чакам ? Аз съм на 37 и правих едно икси на друго място, но отговорих зле на стимулацията.
Здравей,
за първоначален преглед при Владимиров се чака около 3 месеца. А за започването на процедурата ще го уточните с него - зависи дали ще подаваш документи и чакаш фонда, трябва ли да се прави някаква подготовка и т.н.
Аз за моята процедура чаках одобрение от фонда. След като взех заповедта всичко стана много бързо - 1 месец подготовка и после стимулацията.
Успех!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #165 -: Декември 10, 2009, 22:02:43 pm »
Ех, форумчето нещо позамря. Няма ли кой да се похвали с положителен тест  :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #166 -: Декември 11, 2009, 09:53:57 am »
След няколко дни ще има  :wink: Не съм спряла да стискам палци  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #167 -: Декември 11, 2009, 19:05:50 pm »
Да, наистина, позамря. Но като, че ли е просто защото в момента не приемат за нови процедури. Предполагам, че Клиниката ще почива по празниците.

Дано с настъпването на Новата година тук завалят положителни резултати!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #168 -: Декември 13, 2009, 15:24:38 pm »
Здравейте :)чета ви непрекъснато :) в процедура икси сме и утре ми е пункцията :) стискайте палци, че малко се притеснявам от упойката и всичко останало :) много ми беше полезна темата за да се образовам, чета и старата тема и новата, благодаря ви момичета
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #169 -: Декември 13, 2009, 18:04:40 pm »
Дани, не се безпокой за пункцията. Минава много бързо, все едно се събуждаш от сън. Стискам палци!  :balk_602:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #170 -: Декември 13, 2009, 21:22:41 pm »
Здравейте :)чета ви непрекъснато :) в процедура икси сме и утре ми е пункцията :) стискайте палци, че малко се притеснявам от упойката и всичко останало :) много ми беше полезна темата за да се образовам, чета и старата тема и новата, благодаря ви момичета
Здравей, няма нищо страшно. Стискам палци! Успех!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #171 -: Декември 13, 2009, 22:00:38 pm »
Здравейте :)чета ви непрекъснато :) в процедура икси сме и утре ми е пункцията :) стискайте палци, че малко се притеснявам от упойката и всичко останало :) много ми беше полезна темата за да се образовам, чета и старата тема и новата, благодаря ви момичета
Стискам палци, не се притеснявай. Събуждаш се като след хубав сън. :-)

Знаеш ли как ще работят по празниците в Клиниката? Тук напоследък малко се пише, явно са поотложили процедурите за Януари.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #172 -: Декември 13, 2009, 22:45:25 pm »
Утре ще питам, но от разговорите със сестрите и на тях не им беше ясно миналата седмица :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #173 -: Декември 14, 2009, 11:53:03 am »
Здравейте момичета!
Искам да разведря малко темата с добра за мен новина.
Приключи втория ми опит ИКСИ. Пункцията ми беше на 02.12.2009, Бластоцист трансфер на 07.12.2009, а днес осми ден hCG е 24. Владимиров каза, че няма нужда от проверка как се покачва, освен ако не получа някакви оплаквания и на 23.12.2009 да отида на ултразвук, защото тогава е последния работен ден.
Стискайте палци всичко да е наред!
Пожелавам и на вас, да изпитате това прекрасно чувство от положителния тест!
 :bighug:

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #174 -: Декември 14, 2009, 12:34:03 pm »
glezenka, тихичко честито!!!
Дано всичко се развива нормално :crossfingers:  yahoo_17
Спокойни 9 месеца! :cloud9:
Ще чакаме да кажеш как е минал прегледа  :)
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #175 -: Декември 14, 2009, 12:46:23 pm »
Здравейте момичета!
Искам да разведря малко темата с добра за мен новина.
Приключи втория ми опит ИКСИ. Пункцията ми беше на 02.12.2009, Бластоцист трансфер на 07.12.2009, а днес осми ден hCG е 24. Владимиров каза, че няма нужда от проверка как се покачва, освен ако не получа някакви оплаквания и на 23.12.2009 да отида на ултразвук, защото тогава е последния работен ден.
Стискайте палци всичко да е наред!
Пожелавам и на вас, да изпитате това прекрасно чувство от положителния тест!
 :bighug:

Еййй, страхотно! И това, ако не е коледен подарък! Стискам палци и тихичко честито!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #176 -: Декември 14, 2009, 12:58:45 pm »
Здравейте момичета!
Искам да разведря малко темата с добра за мен новина.
Приключи втория ми опит ИКСИ. Пункцията ми беше на 02.12.2009, Бластоцист трансфер на 07.12.2009, а днес осми ден hCG е 24. Владимиров каза, че няма нужда от проверка как се покачва, освен ако не получа някакви оплаквания и на 23.12.2009 да отида на ултразвук, защото тогава е последния работен ден.
Стискайте палци всичко да е наред!
Пожелавам и на вас, да изпитате това прекрасно чувство от положителния тест!
 :bighug:

Ех, че хубаво!От сутринта те дебна  :lol: :lol: :lol: Еми то се знаеше! Едно ГОЛЯМО ЧЕСТИТО!  :balk_47: :balk_47: :balk_47:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #177 -: Декември 14, 2009, 13:30:19 pm »
Mileto6, ти нещо се спотайваш, няма ли да ни зарадваш!?
Благодаря на всички, че се радвате заедно с мен!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #178 -: Декември 14, 2009, 13:33:16 pm »
Утре е ДЕНЯТ ! Просто нямам търпение!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #179 -: Декември 14, 2009, 13:40:46 pm »
Глезанка, от сърце Честито!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."