0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #20 -: Ноември 13, 2009, 19:52:04 pm »
 :bighug:
*
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #21 -: Ноември 13, 2009, 19:55:19 pm »
Много съжалявам, миличка.  :( Много исках да успееш, много...  :(
Прегръщам те силно  :bighug:

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #22 -: Ноември 13, 2009, 20:37:52 pm »
Съжалявам, че разочаровах толкова хора около мен.

Надали си разочаровала някого!

Нямам какво да кажа, освен че силно те прегръщам и ми се иска да поема част от болката ти!

Бъди силна и не се отказвай!
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #23 -: Ноември 13, 2009, 23:00:34 pm »
 Изивнявай, ама ме вълнува какви ти бяха признаците? Имаше ли изобщо такива?
*
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #24 -: Ноември 13, 2009, 23:51:33 pm »
Плумерия, нямам думи, които да са удачни за този момент!  :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2009, 15:47:13 pm »
Мариета, а с теб какво става? Аз чакам поне ти да пишеш добри новини  :crossfingers:

Колкото до признаците... ниско ЧХГ, изоставане с 1 седмица на първия преглед и.. предчувствие... Това не са никакви категорични признаци, просто при мен така се получи :(  За известно време имах ясни симптоми на бременност, които после постепенно отшумяха.
Няма смисъл да търсиш признаци, винаги могат да те подведат. Само прегледът показва, как вървят нещата и дано при теб да вървят добре yahoo_17

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #26 -: Ноември 17, 2009, 14:18:09 pm »
Плумерия съжалявам , не се отказвай!!!
*
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #27 -: Ноември 17, 2009, 16:59:47 pm »
Миличка, толкова много съжалявам! Прегръщам те много, много силно!  :bighug:
Толкова много искам да ти вдъхна надежда и вяра... :balk_21:
Моля те не се отказвай!
 
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #28 -: Ноември 17, 2009, 17:50:20 pm »
При мен се получи същото-няма да има бебе. Въпреки признаците за бременност и липсата на кървене, бремеността не се развива и ще се наложи абразио. Жалко за трите месеца надежди и мечти.... Но да сме живи и здрави, догодина -пак  :D
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #29 -: Ноември 17, 2009, 17:51:35 pm »
Благодаря ви момичета, на всички!

Аз съм голямо магаре и не се отказвам лесно :)  Еее.. бях се оставила малко да се скапя, ама се взимам в ръце...

Сега имам 2-3 месеца време да мисля и да търся начини, да заобиколя наредбата. Ако някой случайно знае клиника в България, която да прави нелегално инвитро, може да ми пише на лични :wink:  :D




На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #30 -: Ноември 17, 2009, 18:01:30 pm »
О, Мариета, много, много съжалявам!   :(

аз не видях, че си писла, като публикувах предния пост, не знам къде съм гледала...

Знам как се чувстваш в момента и каквото и да се опитам да ти кажа, все не ми звучи достатъчно утешително.
Много силно те прегръщам. Бъди силна! Не оставяй болката да те събори сега, защото силите ще ти трябват за следващият опит, който ще е успешен. Желая ти го от цялото си сърце!

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #31 -: Ноември 17, 2009, 18:02:57 pm »
Сега имам 2-3 месеца време да мисля и да търся начини, да заобиколя наредбата.

Ако имаш сили, не търси начини да заобиколиш наредбата, поискай да я промениш. Сдружение Зачатие отдавна е заявило своята подкрепа - организационна, финансова, юридическа ... така че нашата колективна помощ е налице, остава да се намерят хора, които искат да се борят.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #32 -: Ноември 17, 2009, 18:19:38 pm »
Мели, това беше опит за шега... явно неудачен  :?  съжалявам!

Аз съм напълно съгласна, че трябва да се опитам да помогна за промяна на наредбата (и разбира се не бих тръгнала да правя инвитро в клиника, която ми го предлага "нелегално", просто ме избива на черен хумор... :( ).
В момента още има да изясня някои варианти със сегашната си лекарка и затова не мога да поискам документ за отказ. Затова и не съм писала още в другата тема. Щом изясня нещата, ще се обадя.

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #33 -: Ноември 17, 2009, 18:25:13 pm »
Разбирам те отлично, и за миг не съм си помислила, че си търсиш нелегална клиника.  :)
Написах го дори повече за другите хора, които четат твоята тема и не намират изход заради ограниченията в наредбата. За да знаят, че изход има.

Пожелавам успех на всички, независимо по кой път вървят.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Бавно нарастващо ЧХГ
« Отговор #34 -: Ноември 18, 2009, 09:28:39 am »
И аз съм съгласна да се боря за тази кауза (промяна в наредбата относно възрастовото ограничение).
Като начало станах член на Зачатие, честно казано не знам какви точно последващи стъпки да направя. Много благодаря на УС на Зачатие, Мели и лично на теб, тъй като се включи в темата, за всичко, за което се борите така всеотдайно. :balk_47: :balk_63:
стойности ЧХГ???
« Отговор #35 -: Януари 08, 2017, 19:41:36 pm »
Здравете.
Моля за мнение.
Днес, 10 ден след ЕТ на 2 ембриона (ИКСИ), на 4 дни, и  стойности на ЧХГ 9.53mU/ml при референтни стойности небрем. <1 пременопауза и <7 при постменопауза...... Какво за Бога означават тези стойности? При все таблици из нета....
Благодаря предварително.