0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #40 -: Октомври 21, 2009, 13:09:24 pm »
Синьо кокиче, в коя седмица ти се е родила Михаела, че ми стана интересно? Моята Дара се роди в 37-ма г.с. и все си вървеше мъничка. Захряних я на 5 месеца и 5 дни, нещо такова..по схемата на д-р Бърди с каша и плод. Противно на очакванията ми детето много бързо схвана какво аджеба се прави с лъжицата и сега си хапва много добре..Пу-пу, да не са й уроки. Иначе и аз имам същия проблем с ранното захранване с брат ми и племенницата. Е може ли такова нещо - на месец и половина почнаха да й дават сокчета, на 2,5 - плодово пюре, в момента е на 3,5 и пак тяхната "умна" периатърка ги е "посъветвала" да почват и със зеленчуковите. Чак сега ги праща на ортопед, моля ви се, тази компетенция, нямам думи!!! :x Ама и те така я слушат, Господ да беше...Ох..много се ядосвам и все гледам да не "размахвам пръст" и все се карам на брат ми тайничко, а той после казва на снахата - Пък сестра ми каза, че пюретата на Ганчев са боклуци..или нещо от тоя сорт. :? Абе..както и да е, ама много се ядосвам. Може ли поне малко да не прочетеш в интернет?! Има толкова информация, големи хора са, не казвам, че всичко трябва да спазват, ама все си мисля, че могат да отсеят кое е полезно и кое не чак толкова...Извинявам се, ако съм ви досадила!
Р.S. Отивам да готвя на съпруга, че днес имам рожден ден и ще има празнична вечеря :lol:
Имате виртуална почерпка от мен! :balk_14:
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #41 -: Октомври 21, 2009, 13:19:18 pm »
Нуну,
твоето дете си е съвсем износено, щом е родено след 36-та. :)
Моето дете е родено в 35-та с тегло 1650. Но по мнението на двамата доктори, които ме оперираха, плодът е спрял развитието си две седмици по-рано. Все едно, че съм я родила в 33-та, нещо такова. Аз бях със силна вътреутробна инфекция, ... но това е друга дълга тема....

Да ти е жив и здрав мъжа и да те дарява с щастие! :D

Да, и аз като теб се възмущавам на такива изцепки с ранно захранване!!! :x

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #42 -: Октомври 21, 2009, 13:38:37 pm »

Да ти е жив и здрав мъжа и да те дарява с щастие! :D

Да, и аз като теб се възмущавам на такива изцепки с ранно захранване!!! :x
Мерси, ама не мъжа ми, а аз имам рожден ден :D Нищо, че аз ще готвя :( Преди празнувахме предимно навън, но откакто сме трима малко нещата се промениха! Но искам да ви кажа, че това е първият ми рожден ден с малкото съкровище /е, миналиа беше в корема ми/ и може би най-щастливия досега! :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #43 -: Октомври 21, 2009, 15:01:14 pm »
Нуну,честит празник,много здраве и щастие ти желая.
Много се радвам за Мишето,хайде и другите момичета скоро да ни зарадват с живи и здрави бебенца.
Днес роди своето второ детенце и мама Диана,беба се казва Божидара.

Джами,на пазарчето на Младост 3 - има 3 магазинчета с детски неща и във всяко има по нещо хубаво.Днес пак посетихме едното - купих много хубава пижама за 10лв. на Жоро.За яслата взехме една ,хареса ми и днес купих и за у нас.Има анцузи за по 16-20 лв.,само долнища по 6.50,блузки по 8-9лв.Няма кой знае какво,но за такъв тип дрехи е екстра.Миналата година от едното купих зимно яке с гащеризон - дебели,много хубави за 40 и нещо лева(Каси имат същите).
<br />
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #44 -: Октомври 21, 2009, 15:54:47 pm »
Специално за Джам, ако има и други ентусиасти - да заповядат.

Пускам инфото по-рано, понеже 6-ти е Никулден и може да се плануват семейни тържества. По-натам ще напомня за желаещите.


http://www.iwc-sofia.com/

ANNUAL CHARITY BAZAAR

Sunday 6 December 2009

from 11.30 until 17.00
Inter Expo Center

147, Tzarigradsko Chaussee
*
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #45 -: Октомври 21, 2009, 18:35:34 pm »
И аз много се радвам за Мишанта и Диана - хубава дата са избрали слънчицата да се появят на бял свят :wink: Още повече, че едната девойка /Божидара/ ни е и именничка!
*
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #46 -: Октомври 23, 2009, 22:17:01 pm »
Здравейте и от нас!Първо да поздравя всички празнуващи тази седмица:
nunu, много здраве и късмет!
StefiZ, да ви е жива и здрава адашката, безгрижно детство и желая!

Понеже виждам, че сте разисквали темата за броя на децата в една група и аз да  се включа по темата. В момента съм в родителския актив на яслената група на Алекс и тъй като съм касиер ми дадоха списъка на групата, който се състои от 27 деца. Сестрата на групата обаче ми каза, че реално яслата посещават 18 деца и от останалите пари няма как да събера. Знаех, че има "мъртви души", ама честно казано не очаквах, че са толкова много! Може би са деца, които в момента има кой да ги гледа и си пазят местата за градината и в градината всички, които са записани си ходят. Ама честно казано се съмнявам. Така че мешко а злично не бих и се връзвала много на тази  директорка. Пък ако наистина няма креватче и се наложи да си купите, то то едва ли ще струва повече 1/2 месечна такса за частната.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #47 -: Октомври 24, 2009, 23:37:02 pm »
Nina, сърдечно благодаря!

моля те, напомни като наближи пак датата. ако ще ходиш, можем да се видим там.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Трета октомврийска - все по-слънчева! 19-25.10.2009
« Отговор #48 -: Октомври 24, 2009, 23:39:32 pm »
Nina, сърдечно благодаря!

моля те, напомни като наближи пак датата. ако ще ходиш, можем да се видим там.

Да, непременно. Ако сме здрави и съм свободна ще намина задължително.