0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос ?
« Отговор #40 -: Април 06, 2010, 19:35:00 pm »
Помощщщщ не ми се виждат сърчицата в календарчетоо,всичко съм си отбелязала а нейскатттт  :( :( :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #41 -: Април 06, 2010, 20:12:22 pm »
Помощщщщ не ми се виждат сърчицата в календарчетоо,всичко съм си отбелязала а нейскатттт  :( :( :(

Когато забраниш да се четат бележките, не се виждат и сърчицата :)
Всъщност по-скоро не ги виждаме ние, а ти трябва да си ги виждаш ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Въпрос ?
« Отговор #42 -: Април 06, 2010, 20:43:09 pm »
Помощщщщ не ми се виждат сърчицата в календарчетоо,всичко съм си отбелязала а нейскатттт  :( :( :(

Когато забраниш да се четат бележките, не се виждат и сърчицата :)
Всъщност по-скоро не ги виждаме ние, а ти трябва да си ги виждаш ...
Пууууу мерсии  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #43 -: Април 06, 2010, 20:59:24 pm »
Виждат сеееее :D :D :D
я из России...
« Отговор #44 -: Април 10, 2010, 13:57:35 pm »
Добрый день!!!

Помогите, пожал., есть ли на форуме девочки, кто понимает и может писать по-русски???
У меня 17 недель беременности, хочу в 20 недель сделать узи и всё остальное, что полагается на этом сроке. Подскажите пожал. хороших врачей (желательно, кто понимает русский язык) в Бургасе или Варне, не важно. Я буду очень признательна Вам!!!!  :D
Форум очень хороший, но я абсолютно не понимаю язык... :(
Моя почта на всякий случай talena@mail.ru
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #45 -: Април 10, 2010, 15:27:53 pm »
Привет,я понимаю и могу писать по руски.Не пугайся что не понимаеш болгарски,я уверена что каждьй врач сможет понят тебе по руски и сделат все за тебе е ребенок . Будеть следит твоя беременност и все изследвания которьх нужни делат.
« Последна редакция: Април 10, 2010, 15:41:18 pm от nikid »


*
Re: Въпрос ?
« Отговор #46 -: Април 17, 2010, 10:48:44 am »
Beast, имам отдавна регистрация в календара, но като вляза в името си и се зареди страничката нищо не мога да отбележа, веднага излиза-възникнала грешка, потребителя не е логнат и така до безкрай
Re: Въпрос ?
« Отговор #47 -: Април 26, 2010, 17:21:32 pm »
Beast, искам да попитам как да направя така, че да не споделям графиката ми с останалите потребители? Или поне бележките към нея?
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #48 -: Април 26, 2010, 17:40:19 pm »
Beast, искам да попитам как да направя така, че да не споделям графиката ми с останалите потребители? Или поне бележките към нея?
В "моят профил" има чек боксове за споделяне на всичко и само на част от информацията.
Re: Въпрос ?
« Отговор #49 -: Май 26, 2010, 02:24:59 am »
Здравейте!
Не знам дали е точното място тук, но не ми се отваря нова тема, а и питането ми сигурно вече е обсъждано...
Бих искала профилът ми да бъде изтрит. Знам, че не е честа практика, но в случая би било морално-правилно. Аз не страдам от стерилитет, нямам репродуктивни никакви проблеми и не ми е мястото в този форум.
Влязох, за да прочета мненията на определен потребител, само с тази цел.
Много моля съдържателите на портала да се съобразят!
Предварително се извинявам, в случай, че досадя, или издразня някого, но бих била благодарна, ако наред с профила ми, бъде заличено и това ми единствено мнение.
Благодаря на всички Ви за вниманието, както и успех в сбъдването на мечтите Ви!