0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпрос ?
« -: Септември 25, 2009, 10:34:05 am »
Незнам дали има такава тема,ако има ме извинете.
 Въпросът ми е как да спра известяването на отговор в пощата си,ама да ми остане в сайта,уж махам отметките а пощата се пълни, моля помогнете ми  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #1 -: Септември 25, 2009, 10:46:44 am »
Исе, като си отвориш профила, от ляво има промени профила. Под него - известия на имейл, та от там си промени настройките. Успех!
Re: Въпрос ?
« Отговор #2 -: Септември 25, 2009, 11:02:39 am »
Ами нестава от там  :( :( :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #3 -: Септември 25, 2009, 11:10:04 am »
Ами нестава от там  :( :( :(
От там става.
Спрях ти ги.

Поздрави
Re: Въпрос ?
« Отговор #4 -: Септември 25, 2009, 11:27:55 am »
Благодаря  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос ?
« Отговор #5 -: Септември 26, 2009, 22:34:05 pm »
beast  - Ами аз продължавам да получавам известия на мейла  :( :oops:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #6 -: Септември 26, 2009, 23:06:31 pm »
beast  - Ами аз продължавам да получавам известия на мейла  :( :oops:
Вече трябва да нямаш никакви - бях забравил за тези които ти си започнала да махна.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #7 -: Септември 26, 2009, 23:07:14 pm »
Добри понеже си тука гледам, няма фтп-та :(
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос ?
« Отговор #8 -: Септември 26, 2009, 23:08:23 pm »
И аз имам същия проблем като Искра.

Айде наскачахме те
:lol:
Re: Въпрос ?
« Отговор #9 -: Септември 27, 2009, 07:49:47 am »
Хихихихи благодаря още веднъж  :D,тея дни ще видя дали ще получавам  :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #10 -: Септември 27, 2009, 08:10:23 am »
И аз имам същия проблем като Искра.

Айде наскачахме те
:lol:
Пеше, над 600 абонамента за форуми  8O - заболя ме бутона на на мишката докато ти ги изключа всичките :-)
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #11 -: Септември 27, 2009, 08:11:10 am »
Добри понеже си тука гледам, няма фтп-та :(
фтп-тата пуснати, паролите са старите, само едната дето ти я пратих по скайпа е сменена.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос ?
« Отговор #12 -: Септември 27, 2009, 09:43:16 am »
Добри, благодаря!
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 10:34:26 am от Pesheck »
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #13 -: Септември 27, 2009, 10:33:37 am »
ами и аз имам същия проблем уж изключих всичко и пак продължавам да получавам
[/url]
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #14 -: Септември 27, 2009, 18:28:38 pm »
Мерси и тук :)
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #15 -: Септември 28, 2009, 20:15:34 pm »
ами и аз имам същия проблем уж изключих всичко и пак продължавам да получавам
И ти беше с около 50 абонамента, спрях ти всички известия.
Re: Въпрос ?
« Отговор #16 -: Септември 28, 2009, 20:21:18 pm »
Ох сигорно ме мразиш вече,ама продължавам да получавам известия в пощата си  :oops:,сори ама е на мъжа ми той мранка  :x,ако има варянт сега да си смена пощата ще е супер  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #17 -: Септември 28, 2009, 20:24:05 pm »
Ох, сигурно ме мразиш вече,ама продължавам да получавам известия в пощата си  :oops:,сори ама е на мъжа ми той мрънка  :x,ако има вариант сега да си сменя пощата ще е супер  :D
В момента всичко е спряно!
Прати ми на лични новия си емейл.

Поздрави
Re: Въпрос ?
« Отговор #18 -: Септември 28, 2009, 22:45:18 pm »
Здравейте! Нека се включа и аз с друг вид помощ, за да не занимаваме модернаторите с излишна работа. Ако не можете да се оправите, по начина, които е обяснила petqst, ви предлагам като получите e-mail отваряте го и първата препратка е към новия отговор, а втората към изключване на известието. Така постепенно ще прекарате всички нежелани теми. И не забравяйте, че когато пишете в нова тема, автоматично се включва известяването! :)

Re: Въпрос ?
« Отговор #19 -: Октомври 29, 2009, 10:33:56 am »
You already submitted this post! You might have accidently double clicked, or tried to refresh - защо толкова често ми дава този надпис,ама мн често  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос ?
« Отговор #20 -: Ноември 08, 2009, 08:44:55 am »
Здравейте имам следния проблем.
 Значи до вчера бях с една снимка от нета на профила си,и изведнъж тя стана много голяма.Пак копирах линка и го сложих но същата работа.Как да намаля размера на снимката бе да я изрязвам или нещо такова?
 Ако може някой да помогне  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #21 -: Ноември 08, 2009, 16:25:04 pm »
Първо, я по сериозно с пушенето - кви са тия само 8 дни без цигара?
Я дай линк към снимката - ако е в някой онлайн албум - дай и към албума. Те обикновенно имат превюта и може да се сложи линк към превюто.
Поздрави
Re: Въпрос ?
« Отговор #22 -: Ноември 08, 2009, 16:42:41 pm »
Първо, я по сериозно с пушенето - кви са тия само 8 дни без цигара?
хааххаахаха ами аз сега започвам де,имай търпение ще станат месеци,после години  :wink: :D
 Ето линк към снимката http://brookstonbeerbulletin.com/wp-content/art/Black_Velvet-monkey_beer.jpg
 Само този имам дано стане ако ли не ще си търся друга,ама за маймунки с бира не се намират лесно  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос ?
« Отговор #23 -: Ноември 08, 2009, 23:57:10 pm »
Бийсте, едно въпросче - мейл сървъра работи ли? Защото до скоро получавах известия, а от два дни няма никой :? Не че нещо, ама пропускам теми, като не получавам известия и да знам - повредата при мен ли е или е нейде другаде :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #24 -: Ноември 09, 2009, 12:41:48 pm »
Бийсте, едно въпросче - мейл сървъра работи ли? Защото до скоро получавах известия, а от два дни няма никой :? Не че нещо, ама пропускам теми, като не получавам известия и да знам - повредата при мен ли е или е нейде другаде :(
Работи си, аз поне получавам мейл като ми пратят лично съобщение.

Поздрави
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #25 -: Ноември 09, 2009, 12:44:08 pm »
...
 Ето линк към снимката http://brookstonbeerbulletin.com/wp-content/art/Black_Velvet-monkey_beer.jpg
...
Аз бих те посъветвал да качиш снимката в пикаса, или в бгфото и да използваш адреса на изгенерираното превю тука.
Макар че и така не е прекалено голяма и може така да остане.

Поздрави
Re: Въпрос ?
« Отговор #26 -: Ноември 09, 2009, 12:58:48 pm »
Ами да ще я оставя така,и аз мисля че става.Благодаря ти за отделеното време и внимание  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос ?
« Отговор #27 -: Ноември 09, 2009, 23:00:54 pm »
Бийсте, едно въпросче - мейл сървъра работи ли? Защото до скоро получавах известия, а от два дни няма никой :? Не че нещо, ама пропускам теми, като не получавам известия и да знам - повредата при мен ли е или е нейде другаде :(
Работи си, аз поне получавам мейл като ми пратят лично съобщение.

Поздрави
Ти си с връзки явно :lol: Аз продължавам да не получавам, нищо, че съм абонирана :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #28 -: Ноември 10, 2009, 09:01:53 am »
Ти си с връзки явно :lol: Аз продължавам да не получавам, нищо, че съм абонирана :?
Ами не - не съм с връзки, писах си и не получих нотификация - последната която съм получил и аз е на 6-ти (и от тогава нямам други лични, а аз съм се разабонирал от всякакви други нотификации).

Свързах се с ICN да погледнат какъв е проблема.

Поздрави
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #29 -: Ноември 10, 2009, 11:31:22 am »
Готово - повче инфо тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33332.msg640903#msg640903

Поздрави
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос ?
« Отговор #30 -: Ноември 10, 2009, 13:13:41 pm »
Благодаря, лека полека започнаха да изгряват известията :lol:
Лека работа!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #31 -: Март 23, 2010, 11:56:20 am »
Не исках да отварям нова тема, затова се надявам да пиша на правилното място:
Не ми работи подменю "Профил" в главно меню "Профил"
Малко странно се изразих, но се надявам да става ясно  :P
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #32 -: Март 23, 2010, 12:18:00 pm »
Не исках да отварям нова тема, затова се надявам да пиша на правилното място:
Не ми работи подменю "Профил" в главно меню "Профил"
Малко странно се изразих, но се надявам да става ясно  :P
Работи си - сега ти го отворих.
Някаква грешка ли ти дава или тайм-аутваш (тва не знам как да го напиша на български)?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #33 -: Март 23, 2010, 12:22:41 pm »
Ами все не ми отваря страницата:
The website cannot display the page
...
всичко друго се зарежда ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #34 -: Март 23, 2010, 12:31:51 pm »
Ами все не ми отваря страницата:
The website cannot display the page
...
всичко друго се зарежда ..
С какъв браузър вади тази грешка?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #35 -: Март 23, 2010, 13:23:30 pm »
Ами все не ми отваря страницата:
The website cannot display the page
...
всичко друго се зарежда ..
С какъв браузър вади тази грешка?
Интернет експлорер
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #36 -: Март 23, 2010, 13:41:58 pm »
Изтрих ти данните от профила, опитай сега и ми кажи дали се отваря?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #37 -: Март 23, 2010, 14:23:15 pm »
Изтрих ти данните от профила, опитай сега и ми кажи дали се отваря?
Положението е същото  :?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #38 -: Март 23, 2010, 14:48:32 pm »
Изтрих ти данните от профила, опитай сега и ми кажи дали се отваря?
Положението е същото  :?
Моля те да опиташ и от друг браузър - както виждаш аз го отварям, трия, слагам, отделно си направих един обикновен потребител за да съм сигурен че не е проблем с привилегиите.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #39 -: Март 23, 2010, 14:58:30 pm »
О.К. по-късно ще отида на друг компютър и от там ще си оправя настройките :) На моят имам само Експлорер :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Въпрос ?
« Отговор #40 -: Април 06, 2010, 19:35:00 pm »
Помощщщщ не ми се виждат сърчицата в календарчетоо,всичко съм си отбелязала а нейскатттт  :( :( :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #41 -: Април 06, 2010, 20:12:22 pm »
Помощщщщ не ми се виждат сърчицата в календарчетоо,всичко съм си отбелязала а нейскатттт  :( :( :(

Когато забраниш да се четат бележките, не се виждат и сърчицата :)
Всъщност по-скоро не ги виждаме ние, а ти трябва да си ги виждаш ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Въпрос ?
« Отговор #42 -: Април 06, 2010, 20:43:09 pm »
Помощщщщ не ми се виждат сърчицата в календарчетоо,всичко съм си отбелязала а нейскатттт  :( :( :(

Когато забраниш да се четат бележките, не се виждат и сърчицата :)
Всъщност по-скоро не ги виждаме ние, а ти трябва да си ги виждаш ...
Пууууу мерсии  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #43 -: Април 06, 2010, 20:59:24 pm »
Виждат сеееее :D :D :D
я из России...
« Отговор #44 -: Април 10, 2010, 13:57:35 pm »
Добрый день!!!

Помогите, пожал., есть ли на форуме девочки, кто понимает и может писать по-русски???
У меня 17 недель беременности, хочу в 20 недель сделать узи и всё остальное, что полагается на этом сроке. Подскажите пожал. хороших врачей (желательно, кто понимает русский язык) в Бургасе или Варне, не важно. Я буду очень признательна Вам!!!!  :D
Форум очень хороший, но я абсолютно не понимаю язык... :(
Моя почта на всякий случай talena@mail.ru
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #45 -: Април 10, 2010, 15:27:53 pm »
Привет,я понимаю и могу писать по руски.Не пугайся что не понимаеш болгарски,я уверена что каждьй врач сможет понят тебе по руски и сделат все за тебе е ребенок . Будеть следит твоя беременност и все изследвания которьх нужни делат.
« Последна редакция: Април 10, 2010, 15:41:18 pm от nikid »


*
Re: Въпрос ?
« Отговор #46 -: Април 17, 2010, 10:48:44 am »
Beast, имам отдавна регистрация в календара, но като вляза в името си и се зареди страничката нищо не мога да отбележа, веднага излиза-възникнала грешка, потребителя не е логнат и така до безкрай
Re: Въпрос ?
« Отговор #47 -: Април 26, 2010, 17:21:32 pm »
Beast, искам да попитам как да направя така, че да не споделям графиката ми с останалите потребители? Или поне бележките към нея?
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #48 -: Април 26, 2010, 17:40:19 pm »
Beast, искам да попитам как да направя така, че да не споделям графиката ми с останалите потребители? Или поне бележките към нея?
В "моят профил" има чек боксове за споделяне на всичко и само на част от информацията.
Re: Въпрос ?
« Отговор #49 -: Май 26, 2010, 02:24:59 am »
Здравейте!
Не знам дали е точното място тук, но не ми се отваря нова тема, а и питането ми сигурно вече е обсъждано...
Бих искала профилът ми да бъде изтрит. Знам, че не е честа практика, но в случая би било морално-правилно. Аз не страдам от стерилитет, нямам репродуктивни никакви проблеми и не ми е мястото в този форум.
Влязох, за да прочета мненията на определен потребител, само с тази цел.
Много моля съдържателите на портала да се съобразят!
Предварително се извинявам, в случай, че досадя, или издразня някого, но бих била благодарна, ако наред с профила ми, бъде заличено и това ми единствено мнение.
Благодаря на всички Ви за вниманието, както и успех в сбъдването на мечтите Ви!