0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос ?
« Отговор #20 -: Ноември 08, 2009, 08:44:55 am »
Здравейте имам следния проблем.
 Значи до вчера бях с една снимка от нета на профила си,и изведнъж тя стана много голяма.Пак копирах линка и го сложих но същата работа.Как да намаля размера на снимката бе да я изрязвам или нещо такова?
 Ако може някой да помогне  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #21 -: Ноември 08, 2009, 16:25:04 pm »
Първо, я по сериозно с пушенето - кви са тия само 8 дни без цигара?
Я дай линк към снимката - ако е в някой онлайн албум - дай и към албума. Те обикновенно имат превюта и може да се сложи линк към превюто.
Поздрави
Re: Въпрос ?
« Отговор #22 -: Ноември 08, 2009, 16:42:41 pm »
Първо, я по сериозно с пушенето - кви са тия само 8 дни без цигара?
хааххаахаха ами аз сега започвам де,имай търпение ще станат месеци,после години  :wink: :D
 Ето линк към снимката http://brookstonbeerbulletin.com/wp-content/art/Black_Velvet-monkey_beer.jpg
 Само този имам дано стане ако ли не ще си търся друга,ама за маймунки с бира не се намират лесно  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос ?
« Отговор #23 -: Ноември 08, 2009, 23:57:10 pm »
Бийсте, едно въпросче - мейл сървъра работи ли? Защото до скоро получавах известия, а от два дни няма никой :? Не че нещо, ама пропускам теми, като не получавам известия и да знам - повредата при мен ли е или е нейде другаде :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #24 -: Ноември 09, 2009, 12:41:48 pm »
Бийсте, едно въпросче - мейл сървъра работи ли? Защото до скоро получавах известия, а от два дни няма никой :? Не че нещо, ама пропускам теми, като не получавам известия и да знам - повредата при мен ли е или е нейде другаде :(
Работи си, аз поне получавам мейл като ми пратят лично съобщение.

Поздрави
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #25 -: Ноември 09, 2009, 12:44:08 pm »
...
 Ето линк към снимката http://brookstonbeerbulletin.com/wp-content/art/Black_Velvet-monkey_beer.jpg
...
Аз бих те посъветвал да качиш снимката в пикаса, или в бгфото и да използваш адреса на изгенерираното превю тука.
Макар че и така не е прекалено голяма и може така да остане.

Поздрави
Re: Въпрос ?
« Отговор #26 -: Ноември 09, 2009, 12:58:48 pm »
Ами да ще я оставя така,и аз мисля че става.Благодаря ти за отделеното време и внимание  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос ?
« Отговор #27 -: Ноември 09, 2009, 23:00:54 pm »
Бийсте, едно въпросче - мейл сървъра работи ли? Защото до скоро получавах известия, а от два дни няма никой :? Не че нещо, ама пропускам теми, като не получавам известия и да знам - повредата при мен ли е или е нейде другаде :(
Работи си, аз поне получавам мейл като ми пратят лично съобщение.

Поздрави
Ти си с връзки явно :lol: Аз продължавам да не получавам, нищо, че съм абонирана :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #28 -: Ноември 10, 2009, 09:01:53 am »
Ти си с връзки явно :lol: Аз продължавам да не получавам, нищо, че съм абонирана :?
Ами не - не съм с връзки, писах си и не получих нотификация - последната която съм получил и аз е на 6-ти (и от тогава нямам други лични, а аз съм се разабонирал от всякакви други нотификации).

Свързах се с ICN да погледнат какъв е проблема.

Поздрави
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #29 -: Ноември 10, 2009, 11:31:22 am »
Готово - повче инфо тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33332.msg640903#msg640903

Поздрави
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос ?
« Отговор #30 -: Ноември 10, 2009, 13:13:41 pm »
Благодаря, лека полека започнаха да изгряват известията :lol:
Лека работа!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #31 -: Март 23, 2010, 11:56:20 am »
Не исках да отварям нова тема, затова се надявам да пиша на правилното място:
Не ми работи подменю "Профил" в главно меню "Профил"
Малко странно се изразих, но се надявам да става ясно  :P
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #32 -: Март 23, 2010, 12:18:00 pm »
Не исках да отварям нова тема, затова се надявам да пиша на правилното място:
Не ми работи подменю "Профил" в главно меню "Профил"
Малко странно се изразих, но се надявам да става ясно  :P
Работи си - сега ти го отворих.
Някаква грешка ли ти дава или тайм-аутваш (тва не знам как да го напиша на български)?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #33 -: Март 23, 2010, 12:22:41 pm »
Ами все не ми отваря страницата:
The website cannot display the page
...
всичко друго се зарежда ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #34 -: Март 23, 2010, 12:31:51 pm »
Ами все не ми отваря страницата:
The website cannot display the page
...
всичко друго се зарежда ..
С какъв браузър вади тази грешка?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #35 -: Март 23, 2010, 13:23:30 pm »
Ами все не ми отваря страницата:
The website cannot display the page
...
всичко друго се зарежда ..
С какъв браузър вади тази грешка?
Интернет експлорер
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #36 -: Март 23, 2010, 13:41:58 pm »
Изтрих ти данните от профила, опитай сега и ми кажи дали се отваря?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #37 -: Март 23, 2010, 14:23:15 pm »
Изтрих ти данните от профила, опитай сега и ми кажи дали се отваря?
Положението е същото  :?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпрос ?
« Отговор #38 -: Март 23, 2010, 14:48:32 pm »
Изтрих ти данните от профила, опитай сега и ми кажи дали се отваря?
Положението е същото  :?
Моля те да опиташ и от друг браузър - както виждаш аз го отварям, трия, слагам, отделно си направих един обикновен потребител за да съм сигурен че не е проблем с привилегиите.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпрос ?
« Отговор #39 -: Март 23, 2010, 14:58:30 pm »
О.К. по-късно ще отида на друг компютър и от там ще си оправя настройките :) На моят имам само Експлорер :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.