0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Вчера си купих списание Уикенд за жената, не знам от къде им е статистиката, но ето какво пише:
"9800 заявления към Фонда
6421 от тях са вече одобрени
Благодарение на Фонда има вече 707 бременни - 363 родени бебета
Успеваемостта на инвитро порцедурите у нас е 27,7% на сто или колкото и в ЕС."
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Това го каза Лалев.
до сега само Ви четях.Днес приключи първия ми опит финансиран от фонда - неуспешен.Бях в Олимед - Варна.
Разбрах,че ще доплащам много случайно - тогава започнах и усилено да се информирам от форума - не е ли редно да бъда предупредена поне за стандартните доплащания?Доплатих си 60лв-за вливане на имуновенин плюс покупката му;260лв-за анестезия и 91лв.- за лекарствата за стимулацията. Знам,че не съм единствената пациентка в клиниката и че отрицателния резултат не е в полза на никого,но  неочаквах като вляза в кабинета и си покажа резултата да се чувствам безкрайно излишна - изпаднала от конвейрна.
Самата аз съм медицински кадър и до 01.10 работех по специалността си докато уважаван в страната лекар не ме помоли учтиво да напусна,защотото ми предстои инвитро процедура, а тя накрая и неуспешна.
Веднага ми дадоха документи да се кандидатирам за втори опит.
Здравейте,момичета.Моят първи опит приключи успешно в клиника Щерев при д-р Тимева.Сега съм в осми месец чакаме бебчо януари.Стимулацията ми беше с Гонал Ф900 и нищо не сам доплащала.Много сме доволни и щастливи и го пожелавам от сърце на всички ви.  :youwoman: :bori_007: :bori_004:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Приключи и моя трети опит, втори по фонда в клиника Малинов, с ЧХГ 0.00  :( на 12 ден от трансфера.
По дълъг протокол, поставиха ми блокажа на 02.11.10. на 24 ден, на 16.11. започна същинската стимулация, на 29.11. пункцията на 13 яйцеклетки, почти всички от десния яйчник, левия беше заспал, от които 8 ембриончета, някои не толкова хубави, на 02.12.10. трансфер на 3 перфектни ембриончета, и едно голямо нищо накрая.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
първи опит по фонда (общо два), успешен. вече гушкам един двумесечен юнак. опитът ,и е в малинов
Първи опит, успешен. В момента съм в 8-ми месец и чакаме принцесата януари.

Здравейте.Процедурата ми беше направена в "Олимед" гр.Варна.Приключи с отрицателен тест.Много съм доволна от екипа бяха много внимателни и любезни и знаят имената на пациентките си.В никакъв случай не са работили рутинно.Затова и второто ин витро ще направя при тях.
Моляви момичета кажете ми как ви направиха трансфера със или без видиозон. Ако има мом ичета приключили първия си опит във клиника Олимед моля да пише
да,аз,днес и то с отрицателен кръвен тест на 10 ден от ЕТ.
Тази сутрин ми прокърви,веднага отидох в клиниката и теста се оказа отрицателен.
Сега ще подам документи за второ инвитро,но не знам колко се чака,защото съм почти на 41год.
Момичета кога трябва да ми представят такъв протокол? Вече съм 3 ден след трансфер и доплатих 51.90 за декапептил, но никой не ми даде такъв протокол какво съм използвала :(По принцип задължително трябва да ми го представят нали?Аз съм в Олимед-Варна.
Предварително Ви благодаря за отговорите! :D

На мен ми го направиха на следващия ден след трансфера, аз съм в клиниката на д-р Щерев, попитай в твоята клиника би трябвало да ти дадат такъв протокол, ако си поискаш.

Аз приключих днес с неуспех в Олимед при 1-ви опит ин витро,имах да доплащам 13лв,но не ми ги взеха,много мили9 от тяхна страна,не са много,но им прави чест6 че не са дребнави.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Здравейте, момичета!
Първи опит по Фонда - Успешен
клиника Щерев, Др.Ганева :lol: :bighug:

Пожелавам от сърце успешни опити на всички  :goodluck: :bighug:

Момичета кога трябва да ми представят такъв протокол? Вече съм 3 ден след трансфер и доплатих 51.90 за декапептил, но никой не ми даде такъв протокол какво съм използвала :(По принцип задължително трябва да ми го представят нали?Аз съм в Олимед-Варна.
Предварително Ви благодаря за отговорите! :D

На мен ми го направиха на следващия ден след трансфера, аз съм в клиниката на д-р Щерев, попитай в твоята клиника би трябвало да ти дадат такъв протокол, ако си поискаш.

Аз приключих днес с неуспех в Олимед при 1-ви опит ин витро,имах да доплащам 13лв,но не ми ги взеха,много мили9 от тяхна страна,не са много,но им прави чест6 че не са дребнави.

здравей,попитай някоя сестра,имаш протокол,не може да нямаш,той ти е в клиниката,на мен ми го дадоха веднага след трансфера.
Първи опит по фонда/иначе втори/ - неуспешен :(. Опитът беше в клиника "Щерев" при д-р Андреева.
Толкова ли е труден пътя към щастието?!?
Приключих първи опит по фонда неуспешен,в клиника Щерев при Д-р Юнакова.Доплащала съм си допълнителни изследвания които ми бяха назначени от нея,за инжекцйи и лекарства не съм давала никакви пари.Общо усвоени пари от фонда се разписах на 3950лв.Сега ще чакаме втори и надявам се успешен,успех на всички!
*
Завърших първият си опит с отрицателен тест за съжаление в "Майчин дом"Варна.Подписах се на 4226лв стимулацията ми беше по къс протокол 8 дни.На 15.10 ми беше пункцията на 18.10 ЕТ и на 31.10 бях на тест който показа 0.10.Сега чакам да ми свърши цикъла и минавам на преглед и оформяме документите за нов опит.Положителни тестове ви пожелавам
Да се запиша и аз тук.Приключихме и ние с нашия първи опит,финансиран от фонда с отрицателен тест за голямо съжаление.И започваме подготовката на документите за втори опит.Успех на всички и само положителни тестове!
Да се запиша и аз тук.Моят първи опит,финансиран от фонда завърши неуспешно.Но борбата продължава .Желая на всички "мъжки"момичета само  :bfp: :bfp: :bfp:
Zdr na vsi4ki.Iskam da popitam kakvi lekarstva piqt tezi  koito sled invitro sa zabremenqli i do koga gi piqt.Blagodarq predvaritelno.
*
Моят първи опит от фонда е неуспешен.Сега ще пусна документите за втори опит и се надявам да получа по бързичко заповедта,да не чакам пак 11 месеца.
Няма начин да няма начин!
Първи опит от фонда в клиника Щерев при д-р Юнакова успешен , имам близнаци. Благодаря на целия екип за търпението и професионализма. :bori_007: :bori_004: