0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Zdravei te , nqkoi mojeli da mi kaje koi isledvaniq i proceduri ne se poemat ot fonda i kolko pla6tame nie.
Първи опит от фонда в клиника Щерев при д-р Юнакова успешен , имам близнаци. Благодаря на целия екип за търпението и професионализма. :bori_007: :bori_004:

оо колко ме зарадва ако знаеш с този пост  :ballons:и аз ще съм при щерев,дай боже и аз близнаци или едно какво такова,само да те питам ти икси ли беше като процедура...
« Последна редакция: Януари 12, 2012, 22:22:14 pm от tanyalv »
Процедурата беше ИКСИ. Успех!
zdr , predstoi da mi se obadqt za parvi opit , no tei kato vaob6te ne sam naqsno ,nito lekarkata mi obqsni kak se procedira moje li nqkoi po podrobno da mi kaje kak to4no proti4a procesa i ako e neuspe6en- naistina li se podavat dokumenti kakto parviq pat i se 4aka na novo tolkova vreme ? za tova obajdane 4akam ot 1 godna !
 
zdr , predstoi da mi se obadqt za parvi opit , no tei kato vaob6te ne sam naqsno ,nito lekarkata mi obqsni kak se procedira moje li nqkoi po podrobno da mi kaje kak to4no proti4a procesa i ako e neuspe6en- naistina li se podavat dokumenti kakto parviq pat i se 4aka na novo tolkova vreme ? za tova obajdane 4akam ot 1 godna !
 
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43933.900
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
zdr , predstoi da mi se obadqt za parvi opit , no tei kato vaob6te ne sam naqsno ,nito lekarkata mi obqsni kak se procedira moje li nqkoi po podrobno da mi kaje kak to4no proti4a procesa i ako e neuspe6en- naistina li se podavat dokumenti kakto parviq pat i se 4aka na novo tolkova vreme ? za tova obajdane 4akam ot 1 godna !
:) взимаш заповедта и отиваш при докторката. как точно протича - според състоянието ти, според протокола и т.н. ако е неуспешен - да, отново се подават, а колко се чака е друга тема  :? успех

*
И моля, спазвайте правилата на форума и пишете на кирилица, а ако нямате такава, ползвайте Кредор (горе вляво)! Благодаря!

*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Здравейте!Моето инвитро по фонда приключи,вчера разбрах !резултата :bfn: :balk_145: :balk_145: :balk_144:,наплаках се едно хубаво и сега с нови сили ще се ориентирам към нов ЗЕТ.
 От все сърце желая на всички успех и да гушкате здрави и слънчеви бебчета
Здравейте и за мен приключи моя първи опит ин витро ,които беше по фонда при док.Владмиров.До ЕТ не стигнах , доплатих 56 лв. т.к. ми изследваха 3 пъти прогестерона явно касата не го поема. Успех на всички :) ,аз събирам сили за следващия път :)
*
Здравейте и за мен приключи моя първи опит ин витро ,които беше по фонда при док.Владмиров.До ЕТ не стигнах , доплатих 56 лв. т.к. ми изследваха 3 пъти прогестерона явно касата не го поема. Успех на всички :) ,аз събирам сили за следващия път :)
Успех на следващия опит  osi_9
 И при мен, неуспешен първи опит по ФАР , трансвер на 2 ембриона на 3-ти ден от пункцията , но забременяване няма
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
В клиника Селена при д-р Матев: първи опит ИКСИ успешен, след трансфер на 3 ембриона /на 2ри ден/, се хвана едничко ! Късмет на всички!
И при мен - първи опит - НЕУСПЕШЕН!  :( 14яйцеклетки - 7оплодени, първоначално ...
3ембриона - 3ти ден ... не останаха за замразяване и ще подаваме документи за 2ри опит.
здравейте, чакам заповед и ще ми предстои първи опит ИКСИ (надявам се тази година). Изкажете мнения за клиника Малинов. Някой правил ли е ИКСИ тази година там и предстои ли му на някой скоро точно в тази клиника