0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #780 -: Януари 09, 2008, 18:04:49 pm »
ето ме и мен :D от днес гълтам табекс.Бях стигнала почти до две кутии на ден :oops:,а днес вече е 18ч.,а в моята кутия има още цели 6 цигари 8O.Реших днес да пуша по една на час,е с кафето малко се поувлякох,утре през час и половина и се надявам до няколко дена да не съм цигароманка.Много ме е срам,но ще си призная-срах ме 8O
<a
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #781 -: Януари 09, 2008, 18:09:51 pm »
Браво за доброто начало vladyhka.
Ние сме с теб и ти  :crossfingers: по - бързо да се оттървеш от цигарите.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #782 -: Януари 09, 2008, 18:15:05 pm »
благодаря,благодаря и с това ще се преборим :D,само не мога да разбера защо се пият 6 таблетки дневно табекс,сега ми беше последната за днес,а до 12ч.какво да правя,да пуша :lol:
<a
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #783 -: Януари 09, 2008, 18:25:16 pm »
ето ме и мен :D от днес гълтам табекс.Бях стигнала почти до две кутии на ден :oops:,а днес вече е 18ч.,а в моята кутия има още цели 6 цигари 8O.Реших днес да пуша по една на час,е с кафето малко се поувлякох,утре през час и половина и се надявам до няколко дена да не съм цигароманка.Много ме е срам,но ще си призная-срах ме 8O

Между другото Табекса е много хубаво нещо и наистина действа.За съжаление аз си го купих и разбрах че ми е противопоказан да го пия заради рефлукса който имам. Преди години бях отказала цигарите благодарение на него.Ефекта е сто пъти по-добър от всякакви там лепенки,дъвки и прочие.
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #784 -: Януари 09, 2008, 18:30:59 pm »
Аз не пуша почти вече 3 години, като повода беше една настинка, съпроводна от толкова силна кашлица и болки в гърлото, че и на ум не ми идваше да пуша(дотогава бях пушила 9 години по 1 кутия и повече на ден).Сега цигареният дим ме дразни и с удоволствие се възползвам от зали за непушачи в заведенията.Съпруга ми обаче пуши и до 2 кутии(не пуши вътре естествено).Дано успеем да преодолем този лош навик и при него.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #785 -: Януари 09, 2008, 21:00:23 pm »
благодаря,благодаря и с това ще се преборим :D,само не мога да разбера защо се пият 6 таблетки дневно табекс,сега ми беше последната за днес,а до 12ч.какво да правя,да пуша :lol:

VLADYHKA,поздравления ,давай смело и хич да не ти пука :lol:Аз също с Табех ги отказах ,е и малко инат де :wink:.Ами може сутрин да ги почваш по късно ,и така последното хапче .ще го глътнеш по късно,ако това те притеснява.Сега постепенно ще ги намаляш както го и пише в листовката.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #787 -: Януари 10, 2008, 10:21:09 am »
Тази статия ако още някой я сложи някъде,наистина ще спра цигарите. :lol: :lol: :lol: То нещо като се набива дълго в канчето,нали знаете,няма как да не влезе нещо. :lol: Давайте Ултра,давай Мели.Откажете ни от цигарите и ще сме ви признателни цял живот.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #788 -: Януари 10, 2008, 15:58:35 pm »
Аз пак да припомня, че моите хормони се нормализираха и забременях след спирането на цигарите :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #789 -: Януари 10, 2008, 17:12:39 pm »
Много жалко ,че бременните продължават да пушат въпреки че са наясно с вредите .Дано броят им намалее.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #790 -: Януари 10, 2008, 19:52:55 pm »
Здравейте,аз да ви кажа от събота 05.01.2008 не съм палила цигарка.Не го бях решила не го бях мислила и не се бях заричала просто в събота ме болеше зверски глава и при мисълта за цигара ми се повдигаше и реших че щом мога да искарам един ден значи мога и повече стискайте ми палци да устоя. Преди време бях за малко бременна и чесно да си призная си купувах цигари и си ги криех в шкафа с бельото но сега съм се зарекла че няма да правя така. Хайде успех на всички с хапчета без хапчета трябва воля.


Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #791 -: Януари 10, 2008, 20:14:06 pm »
Здравейте и от мен, аз да се похваля след 10 години по почти 2 кутии цигари на ден  от понеделник не съм палила нито една. :lol:

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #792 -: Януари 10, 2008, 21:39:16 pm »
Нерони,Стейси,подкрепям ви. :bighug:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #793 -: Януари 10, 2008, 22:30:52 pm »
Благодаря за подкрепата,всички във форума имате голяма заслуга за моите резултати, дано повече бъдещи мами да вземат същото решение.

П.П: Дано да издържиме де!!!  :D

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #794 -: Януари 10, 2008, 23:16:56 pm »
А ще издържите и още как.Ние сме тук ,ще ви подкрепяме ,и естествено стриктно ще следим за изпълнението на мисията :lol:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #795 -: Януари 10, 2008, 23:31:37 pm »
Благодаря Роузи благодаря ви момичета няма да се даваме я


*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #796 -: Януари 10, 2008, 23:58:31 pm »
Момичета, сигурни ли сте че разните таблетки, лепенки и други подобни не представляват риск за бъдещите ви бебета? Аз откакто спрях да се пазя не смея никакви лекарства да пия. Винаги съм била привърженик на натуралните методиа - аз лично ги отказах отведнъж цигарите. Снаха ми ги отказа постепенно, подкрепяха се един друг морално с мъжа си. Все ми се струва, че тези химии са вредни почти колкото и цигарите. Може и да не съм права, но се замислете, дори сега да твърдят че не са вредни просто защото не е доказано, не означава че не представляват риск.

Never say "Never"
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #797 -: Януари 11, 2008, 00:18:42 am »
Момичета, сигурни ли сте че разните таблетки, лепенки и други подобни не представляват риск за бъдещите ви бебета? Аз откакто спрях да се пазя не смея никакви лекарства да пия. Винаги съм била привърженик на натуралните методиа - аз лично ги отказах отведнъж цигарите. Снаха ми ги отказа постепенно, подкрепяха се един друг морално с мъжа си. Все ми се струва, че тези химии са вредни почти колкото и цигарите. Може и да не съм права, но се замислете, дори сега да твърдят че не са вредни просто защото не е доказано, не означава че не представляват риск.

О, вредни са и още как.Та те съдържат никотин в пъти повече от самите цигари,от друга страна пък вече написах общо колко вредни съставки има в цигарите а с лепенките и хапчетата не е така.Но понеже целта им е да се премахне навика да се държи точно цигара,се оказват много полезни.И когато вкарваш никотин чрез тях се получава следното поне при мене: Вземам табекс и два часа не ми се пуши.По някое време обаче почва да ми липсва но като навик, запалвам и се оказва че на второто дърпане я хвърлям и ми става гадно от цигарата. Така изкарах три дена и от 2-3 кутии стигнах до 5 цигари без да проявявам даже воля. Но понеже имам рефлукс на стомаха,табекса се оказа вреден и опасен за мене.Затова ще трябва да тренирам  волята си вече.Лепенките от друга страна не вредят на рефлукса ми от тях не видях и грам полза.Дъвки по принцип не дъвча, не съм опитвала и незнам как действат електронните цигари.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #798 -: Януари 11, 2008, 09:10:54 am »
Табекс не съдържа никотин.
http://tabex.sopharma.bg/tabex.html


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #799 -: Януари 11, 2008, 11:11:02 am »
При мен се получи точно обратното с Табекс , пиех си го и си пушех както обикновенно.
Сега си лепя Никотинел 30, в упътването пише един пластир за 24 часа но аз го махам през ноща,и същия го слагам на другия ден пак.До момента има ефект, отделя по 14мг(мисля че толкова беше) никотин за 24 часа.Ако го сметнем в цигари май е по добрия вариант пък и не гълташ останалите отрови.
П.П:
Пуки, ти Никотинел пробва ли?