0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #740 -: Декември 04, 2007, 09:53:23 am »
Петя,Осиана,как сте ?Нали не сте пропушили.Няма да се давате ,аз ви подкрепям да знаете :bighug:

За сега държа фронта, :lol:  но за малко да му изпусна края. :?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #741 -: Декември 04, 2007, 10:51:01 am »
Цитат
За сега държа фронта,   но за малко да му изпусна края.


Браво,само така!Няма да им се даваш на гадните цигари! :wink:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #742 -: Декември 04, 2007, 20:01:20 pm »
Цитат
Петя,Осиана,как сте ?Нали не сте пропушили.Няма да се давате ,аз ви подкрепям да знаете
неееееееее несам.даржа се :P
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #743 -: Декември 04, 2007, 20:09:05 pm »
Браво момичета .Гордея с е с вас.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #744 -: Декември 04, 2007, 22:46:25 pm »
:balk_47:   :balk_47:  браво, сладурани!
Стискам ви палци и занапред да удържате фронта  :crossfingers:   :crossfingers:   :crossfingers:   :crossfingers:   
Супер сте!  :balk_602: :balk_602:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #745 -: Декември 05, 2007, 23:16:45 pm »
Ето да се похваля.Днеска станаха 6 месеца откакто ги отказах наистина гадните цигари.
Благодарение на зачатие, на всички момичета тук  и наймногу на темата на Мели къде подробно описва колко точно вредят цигарите, реших тогава и ето до ден днешен не пропуших. Иска ми се понякога но .... силна съм.
 Отказвайте ги момичета, това е първата и единствена крачка която зависи само от Вас. Всички тук искаме дете и нали ще се бориме !!!!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #746 -: Декември 05, 2007, 23:20:46 pm »
Момичета, видяхте ли инициативата, в която Зачатие ще участва :balk_68:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=840&Itemid=31


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #747 -: Декември 06, 2007, 15:38:21 pm »
:balk_47:дано тази инициатива помогне на много бъдещи и настоящи мами да се откажат от този порок.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #748 -: Декември 09, 2007, 15:18:06 pm »
Момичета, видяхте ли инициативата, в която Зачатие ще участва :balk_68:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=840&Itemid=31

Хайде, момичета, включете се!  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #749 -: Декември 09, 2007, 17:55:20 pm »
 И аз да се похваля 4е не пуша ве4е месец-хванах се на бас с милото 4е мога да ги откажа и ги отказах...и след това пък разбрах 4е съм бременна и още по лесно,сега като ми замирише на цигарен дим и ме дразни много.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #750 -: Декември 09, 2007, 20:08:50 pm »
Вики :balk_47: :balk_602:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #751 -: Декември 09, 2007, 22:05:59 pm »
Роузи благодаря :bighug:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #752 -: Декември 11, 2007, 22:33:49 pm »
От месеци съм във форума, но тази вечер за пръв път се зачетох  в тази тема, и аз си пуша доста и от 6 месеца насам чакам бебчето, направо плача за бой да си призная :BangHead:,  искам да ги откажа и почвам от тази седмица  :) до къде ще стигна времето ще покаже,  вярвам че ще успея.


Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #753 -: Декември 12, 2007, 10:07:28 am »
Мели,давай смело,откажи този лош порок.Ние сме тук и ще те подкрепяме. :crossfingers:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #754 -: Декември 16, 2007, 02:28:27 am »
Здравейте и то мен  :D

Аз съм отказвала цигарите два пъти. Първия път просто реших, намалявах ги в продължение на една седмица и през втората не запалих. После пропуших от глупост :balk_149: - след 2 години. Спрях ги отново преди 3 години - имах желание, но нямах достатъчно воля.  Тогава ми дойде на помощ TABEX. Купих си една кутия, но го пих само седмица и 1/2. Сега дори ми се гади от миризмата на цигари. Дори по улицата, кокато някой пуши пред мен, се налага да го ипреваря, за да не идва дима в мен. Пожелавам успех на всички които искат да откажат тази гадост. Знам че е трудно, но когато посегнете към кутията се замислете, колко много вредите НА ВАС, НА ДЕЦАТА СИ И НА ВСИЧКИ ОКОЛО ВАС, КОИТО НЕ ПУШАТ !!!

 Стискам ви палци да се справите с този проблем :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ако имате нужда от подкепа, аз съм насрща   :D

*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #755 -: Декември 16, 2007, 10:09:46 am »
Виктория,Biby21, :balk_46: :cheerleader: :cheerleader:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #756 -: Декември 16, 2007, 15:24:52 pm »
здравейте и от мен.като 4ета вси4ко това и на мен ми се иска да ги откажа,още пове4е,4е правим бебе,но колкото си мисля,4е трябва да ги спра,толкова пове4е ми се пуши. 
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #757 -: Декември 16, 2007, 17:13:16 pm »
Мели 81,започна ли борбата с цигарите?Чакаме резултати :lol:
Тина ,нужна е воля и мъничкооо инат.Давай смело ,откажи ги ,не се трови повече.Ние сме тук за да те подкрепяме.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #758 -: Декември 16, 2007, 18:05:20 pm »
Да си кажа 4е откакто отказах цигарите се 4увствам мнго добре!!!
Така 4е давай те моми4ета откажете ги и плюс това от нова година стават доста скъпо удоволствие!!! :wink:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #759 -: Декември 16, 2007, 20:02:29 pm »
Мели 81,започна ли борбата с цигарите?Чакаме резултати :lol:
Тина ,нужна е воля и мъничкооо инат.Давай смело ,откажи ги ,не се трови повече.Ние сме тук за да те подкрепяме.

Роузи мила благодаря ти за подкрепата, и на всички във форума за сега ги намалих на ден по 5 - 6 :( но знам, че така не се отказват цигарите, но вярвам че ще успея :) и ще пиша