0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #560 -: Юни 07, 2007, 10:18:18 am »
Момичета, вече 3 дни не пуша.
Стискайте палци този път да успея.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #561 -: Юни 07, 2007, 12:00:17 pm »
Момичета, вече 3 дни не пуша.
Стискайте палци този път да успея.

    Ще успееш!!!   :P  Не си пушила 3 дни,значи можеш и още.Не й се давай на отровата.Цигарите не са по-силни от теб!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #562 -: Юни 07, 2007, 12:04:21 pm »
Момичета, вече 3 дни не пуша.
Стискайте палци този път да успея.

:balk_46: Браво ! Продължавай в същия дух  :balk_103:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #563 -: Юни 07, 2007, 12:13:35 pm »
аиде и аз ще се вклю4а нищо 4е до този момент изпуфтях половин кутия цигари. :oops: казах си стига. отивам да ги изхварля.
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #564 -: Юни 07, 2007, 18:30:50 pm »
Браво Петя74! Само така!
А аз да се оплача - от 2-3 дни паля по някоя цигара, а вчера направо си пуших. Това е следствие на случката от 01.06.
Абе, може би до 2-3 дни пак ще ги спра - все пак не съм палила въобще от 6 месеца. Не мисля само толкова да удържам. Мъжа ми все още не знае и няма да узнае, защото пак ще ги изхвърля. Само чакам някоя хубава дата - да си я харесам и ..... край!!!
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #565 -: Юни 07, 2007, 19:47:42 pm »
аааа без такива хварляи ги още сега.оставиш ли за след 2-3 дена отиде тя.изпуши една последна-ритуална и в коша :smokin2:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #566 -: Юни 07, 2007, 22:33:25 pm »
 Май със Pzenga  сме спряли цигарите по същото време, аз ги спрях точно във 00.00 часа на 05.06
  Найтрудното ми е че аз си обичах ритуала на пушенето ,кафенце със цигара , па клюкарстваш със цигара... па със алкохола във дискотеката.... ехехе
 Готино си беше чуствах се добре, а сега като че ли само за вкъшти сме си със мъжа ми, каде да ходиме нито пиеме нито пушиме, само за по сладкарници.
  Но всичко за бебето, виждате ли момичета те бебетата още не са ното зигот а ни уредиха животите( храна, витамини,.....)  :P
 Милото припалва по 1-2 но докато приеме факта че изопщо не трябва да пушил
Обичам ви всички непушачки и кандидат непушачки  :lol:
 :bighug:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #567 -: Юни 07, 2007, 23:24:16 pm »
в4ера ходих на генети4ни изследвания.доцентката като ме попита пушиш ли и мен ме досрамя да и кажа 4е пуша по кутя и половина -две и казах една.тя като ме по4на 8O направи ме на баз и коприва.пишман станах сто пати 4е си признах.и ето от днес непуша.апак ми се пуши като на стар циганин :oops:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #568 -: Юни 08, 2007, 06:43:53 am »
вече 4 месеца непуша ...трудно,но постижимо!!!
но за сметкана на цигарките,наблягам на хапките
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #569 -: Юни 08, 2007, 08:18:51 am »
аз и без това сам пални4ка :oops: при стимулацията за инвитрото ми лепнаха 10 килца после от бременноста до шестия, която изкарах оше осем и те станаха 87.такмо свалих 4.и сега като ги спрях се о4ертава да стана стотина килца 8O.а трябва да отслабна до следващото с около 20 за 3 месеца :Dкак ще стане ако някои има идея да каже как да не пуша а да свалям и то в рамките на 2 месеца 20 кила.предварително уто4нявам 4е сам много ама много скарана с фитнеса.за разходки време нямам-работя и там ти4ането ми е достата4но и изобщо сам в голям конфликт сас всякакви упражнения
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #570 -: Юни 08, 2007, 11:21:18 am »
Мила Petq 74
 Първо за да не напалнееш, като ти се допуши вместо да хапваш вафли, шоколади..... хапвй плодове,
 Мисля че като си спряла цигарите можеш да спреш и хапването, а освен фитнес друг здрав начин на сваляне на кг незнам,
 20 кг за 2 месеца са много и внимавай да не си отслабнеш организма.
Успех
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #571 -: Юни 08, 2007, 14:07:38 pm »
дано се справя :(
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #572 -: Юни 08, 2007, 14:37:53 pm »
как ще стане ако някои има идея да каже как да не пуша а да свалям и то в рамките на 2 месеца 20 кила.предварително уто4нявам 4е сам много ама много скарана с фитнеса.за разходки време нямам-работя и там ти4ането ми е достата4но и изобщо сам в голям конфликт сас всякакви упражнения

Петя, и на мен ми се вижда малко множко да свалиш 20 кг за 2 мес. Много е драстично. Пък и доколкото знам, преди инвитро не е много желателно човек да се подлага на драстични диети. Явно с идеята че се обърква метаболизма и хормоналния баланс, но не знам съвсем точно. Но все пак рязкото отслабване си е шок за организма.

Щом нямаш време и мераци за фитнес, явно ще трябва да пробваш само със смяна на хранителния режим.
Лесно е да се каже - яж много плодове. Ама не се живее 2 месеца само на марули и череши, нали.

Вече не помня кое момиче беше писало че е ходило при доц.Байкова (диетоложка)  и там тя и направила хранителен режим съобразен с нейните нужди, с това какъв й и метаболизма. Нещо от сорта - 1 седмица се ядат определени храни. После другата седмица други храни. Не знам подробности, но с 2 думи запомних че явно е направила някакъв балансиран режим, от който хем се отслабва, хем не умираш от глад, хем дава на организма необходимите вещества.
Май беше свалила около 5-7 кг за месец. Което е и здравословната норма.

Петя, много съжалявам за това което си преживяла. Стискам ти палци следващото инвитро да е успешно до края  :crossfingers: yahoo_17 и да гушнеш своето слънчице/слънчица.

Преди време, в един друг форум на отказващите цигарите бях прочела, че е много ефективно (и нискокалорично) -
като ти се допуши - да пиеш вода. Така хем по-лесно излизат токсините от организма, хем няма калории като във вафлите и солетите, пък и там споделяха че желанието за запалване на цигара отминавало.

Аз от 2 дена не съм пушила. Още не съм решила дали точно искам да ги отказвам или не. Гледам да не се самонавивам за да не се разочаровам после. Всъщност гледам на себе си не като на "отказваща цигарите", а като на "временно спряла да пуши". И дано това време да е по-дълго.
Аз пък трябва да кача някое и друго килце, че напоследък много съм отслабнала от нерви и притеснения. Пробвах с ядене  - ама не става. Нищо не ми се лепи и като че ли продължавм да отслабвам. И друго не ми остава освен да спра цигарите. Уж не пуша много- 7-10 цигари на ден. Така си знам че ще сложа поне 3-4 кг. пък ако ям и вафли когато ми се допуши ще е още по-добре. Ама за сега - за тези 2 дена - още не ми се е прияло сладко. Какъв човек съм - напрово си се чудя.
Май най-трудно е първата 1 седмица. Трябва да изкарам поне 1 месец без цигари. После ще му мисля за по-натам.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #573 -: Юни 08, 2007, 15:10:12 pm »
Цитат
Аз от 2 дена не съм пушила.  Още не съм решила дали точно искам да ги отказвам или не. Гледам да не се самонавивам за да не се разочаровам после. Всъщност гледам на себе си не като на "отказваща цигарите", а като на "временно спряла да пуши". И дано това време да е по-дълго.
Аз пък трябва да кача някое и друго килце, че напоследък много съм отслабнала от нерви и притеснения. Пробвах с ядене  - ама не става. Нищо не ми се лепи и като че ли продължавм да отслабвам. И друго не ми остава освен да спра цигарите. Уж не пуша много- 7-10 цигари на ден. Така си знам че ще сложа поне 3-4 кг. пък ако ям и вафли когато ми се допуши ще е още по-добре. Ама за сега - за тези 2 дена - още не ми се е прияло сладко. Какъв човек съм - напрово си се чудя.
Май най-трудно е първата 1 седмица. Трябва да изкарам поне 1 месец без цигари. После ще му мисля за по-натам.
   Аз пък направих точно обратното.Навих се предварително и като спрях да пуша казах на всички и те много ми се радваха и се гордееха,но се отнасяха и малко скиптично.Това ме мотивираше и често когато ми се припушваше си казвах,че ако запаля ,това ще е проява на слабия ми характер.Имаше ефект.Вече 6 месеца съм без гадните цигари!!!    :P
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #574 -: Юни 08, 2007, 15:47:20 pm »
Biljana, аз още не съм запалвала,а ти? :wink:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #575 -: Юни 08, 2007, 17:33:05 pm »
Браво, мацки, много ме радвате! Румка, целув!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #576 -: Юни 08, 2007, 21:56:24 pm »
 Не не pgzenga, нито една не съм запалила направо съм очарована от самата себеси  :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #577 -: Юни 08, 2007, 22:13:29 pm »


Аз от 2 дена не съм пушила. Още не съм решила дали точно искам да ги отказвам или не. Гледам да не се самонавивам за да не се разочаровам после. Всъщност гледам на себе си не като на "отказваща цигарите", а като на "временно спряла да пуши". И дано това време да е по-дълго.
Аз пък трябва да кача някое и друго килце, че напоследък много съм отслабнала от нерви и притеснения. Пробвах с ядене  - ама не става. Нищо не ми се лепи и като че ли продължавм да отслабвам. И друго не ми остава освен да спра цигарите. Уж не пуша много- 7-10 цигари на ден. Така си знам че ще сложа поне 3-4 кг. пък ако ям и вафли когато ми се допуши ще е още по-добре. Ама за сега - за тези 2 дена - още не ми се е прияло сладко. Какъв човек съм - напрово си се чудя.
Май най-трудно е първата 1 седмица. Трябва да изкарам поне 1 месец без цигари. После ще му мисля за по-натам.
Мила Ромми,щи изкараш!!! :DЗора е няколко дена,после пак ти се припушва ,но се търпи.Само неправи моята грешка,аз преди 8 месеца непуших и след второ неуспешно инсе си наваксах като счупена печка.
Иначе много е важно да се успокоиш,лично на мен много ми помага жълт кантарион.Само че отвара доста апетит. :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #578 -: Юни 08, 2007, 22:42:57 pm »
Аз пак разказах на всичките че вече не пуша и нали не искам да ме мислят за слаб характер , не смея да пуша !!!
 А много ми се иска да мога да пуша веднъж седмично или със приятели, обаче не,  понеже все си мисля припаля ли една пак ще я докарам до кутия и половина.
 
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #579 -: Юни 09, 2007, 07:26:39 am »
Аз пак разказах на всичките че вече не пуша и нали не искам да ме мислят за слаб характер , не смея да пуша !!!
 А много ми се иска да мога да пуша веднъж седмично или със приятели, обаче не,  понеже все си мисля припаля ли една пак ще я докарам до кутия и половина.
 
ААА   недей,непали!!!!!Преди и аз така се подлъгах,и после по 1 кутийка! :oops: