0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #60 -: Юни 18, 2006, 16:58:03 pm »
Това, че си чула лоши неща за нея, не означава веднага че лечението, което ти е изписала, е неправилно. А лекарства за гъбички - бол. Тук има поне 10 теми за кандида, в тях е писано за всякакви лекарства: перорални, вагинални таблетки, народна медицина, гелове, просто пусни търсачка.  
Аз си мисля, че щом ти е направила микробилогия, нещата са под контрол. Обикновено гинеколозите го пропускат този момент и изиписван лечение само по симптоми /поне моят опит е такъв/. Ако нямаш доверие на лекаря, просто отиди при друг.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #61 -: Юни 18, 2006, 17:01:02 pm »
Според мен е добре  да потърсиш и друго мнение.  :roll: Помоли новата лекарка, при която отидеш да ти пусне микробиология и й дай да види резултатите от направената преди това цитонамазка. Няма как да ти дадем съвет с какво да се лекуваш, защото първо нямаме идея какво са ти открили и второ - знаеш сама, че лечението е строго индивидуално :)
Късмет
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #62 -: Юни 18, 2006, 17:02:52 pm »
Да щте отида при друг лекар .Мрси много за обърнатото внимание.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #63 -: Юни 18, 2006, 18:14:24 pm »
Мария при коя лекарка си ходила до сега????
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #64 -: Юни 20, 2006, 09:28:53 am »
Ами ходих при д-р Маринова.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #65 -: Юни 20, 2006, 21:24:38 pm »
Цитат на: mariq80
Ами ходих при д-р Маринова.




И аз преди ходих при нея!
Значи настояваш за микробиология!!!!!!(с антибиотикограма)
Ако правиш лечение без това изследване може да се оправиш от раз ,може и с месеци да се влачиш така!!!!Не се знае дали това лечение е подходящо за теб!Успех! :lol:
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #66 -: Юни 21, 2006, 14:14:29 pm »
Мерси за помоща.
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #67 -: Юни 21, 2006, 21:26:46 pm »
Дали за Здравка Маринова става дума, аз съм доволна от д-р кирчева за такива процедури.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #68 -: Юни 21, 2006, 22:45:10 pm »
Да за нея става въпрос.И аз мисля да отида при д-р Кирчева.
*
Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #69 -: Юни 22, 2006, 18:48:59 pm »
като си спомня що лекарства за гъбички съм изпила, че и мъжът ми горкият и той /без да е имал признаци и оплаквания/ , що мазила бяха - ужас, а в крайна сметка се оказва, че съм доста алергична и в повечето случай /защото не мога да твърдя за всички/ се оказа алергична реакция. Така, че сега като ми кажат мажи се, че май имаш гъбички аз си взимам пастичката алергозан :lol:
Re: Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #70 -: Септември 01, 2006, 16:59:45 pm »
Дали за Здравка Маринова става дума,
За мене това не е никаква докторка. Преди 4 години ходих при нея изкара ми проблеми ама много голееми които трябваше да лекувам като начало поне 6 месеца а после ще видим. Трябваше и противозачатъчни да пия защото съм имала поликистозни яйчници и после раничка щеше да гори и още хапове ми изписа да спре кървене което нямаше.Та усъмних се аз и отидох при друг лекар който не потвърди нищо от казаното то нея.
 Наскоро на приятелка щерката отишла при  д-р Маринова и въпросната докторка дори и продала и лекарствата , нещо което за мене е недопустимо.
Re: Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #71 -: Септември 06, 2006, 14:02:06 pm »
Мда тъй правят, въздържак де от мнение за д-рката, мога само да кажа:
Не ходете при д-р Здравка маринова.
тази схема е все  същата преди 8 години и аз бях с "много сериозен проблем" и лекарствата струваха 2 заплати в нейната аптека.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Вагинални гъбични инфекции
« Отговор #72 -: Март 11, 2010, 09:28:36 am »
чак пък прашките да ги предизвикват. Има един препарат ацидофилус, аз лично съм много доволна, не мога да каже че е лекарство. Но от както го пия не съм имала гъбички.