0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, колко дни след  като сте звъннали на телефона за резултати ви се обадиха?!? Аз чакам вече 6-ти ден....
Не съм разчитала при тази заетост на докторите някой да ми се обади. Винаги съм си записвала час за коментар :wink:
Няма ли да ми откажат такъв час, нали уж звънят?!?!
Колкото пъти звъннах и се опитах да ги подсетя, все ми казваха - изчакайте, докторите са доста заети, но ще ви се обадят!!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Аз също си записах час за коментар още в деня на биопсията. Опитай и ти да го направиш, ако си от София, в противен случай може да си почакаш...


Най-накрая уредих въпроса. Записах си час. :)
Дано и новините са добри.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Тъй като съм на 4 часа път от Софиа, винаги съм се обаждала на секретарките и когато ми кажат, че резултатът е готов пращам sms и на д-р Стаменов и на д-р Персенска и най-късно на следващия ден получавам отговор.

[/url]
*
Най-накрая уредих въпроса. Записах си час. :)
Дано и новините са добри.
osi_9

Тъй като съм на 4 часа път от Софиа, винаги съм се обаждала на секретарките и когато ми кажат, че резултатът е готов пращам sms и на д-р Стаменов и на д-р Персенска и най-късно на следващия ден получавам отговор.
Късметлийка  :wink:
здравейте има ли някой номера на доктор персенска :P
*
здравейте има ли някой номера на доктор персенска :P
Попитай в тази тема, по-активна е http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44577.0
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Момичета здравейте, днес ходих в клинката за да ми правят третата промивка след биопсия, но се оказа, че има някакво недоразомение и не е трябвало да идвам защото времето за промивки вече било минало в смисъл като ден от цикъла ми, и сега трябва за други ден да идвам за нова биопсия да се види какви са резултатите след двете промивки, днес ми беше 15 ден, в четвъртък когато трябав да е биопсията е 17 ден, обаче проблема е, че аз си изгърмях патроните тази седмица да отсъствам от работа да не говорим, че имам ангажимент сеиозен в четвъртък и немога да отсъствам, питах една от сестрите и звънах на доторката да питам дали неможе на друт ден от цикъла, но засега удрям на камък сестрата ми каза, че правят изчисление за заради инплантациянта и трябвало да бъде точно на някакъв ден след доказана овулация, но пък аз съм на фемистон и мисля, че нямам овулация, та въпроса ми дали някой се е сблъскал с подобна делема и дали е излизал от ситуацията като например да отида вместо на 17 ден на 19 ден за биопсията разибра се, аз ще питам и докторите, но за сега немога да се свържа!!!!????
*
anajens,
сама си отговорила, че напразно си ходила :(

Промивките са преди овулация. /това което са правили на теб/
Лекарството /"помпа"/ 2 дни след О.
Биопсия 5 дни след О.

Пиши ако си се свързала, какво ти казаха докторите.

п.п. недоразумението се е получило, че ти си отишла за 3-та промивка, която е трябвало много по-рано, не непосредствено преди биопсия.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 09:26:58 am от Тара »
Мисля, че човек трябва да подреди преоритетите си при започване на процедури и лечения.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
anajens,
сама си отговорила, че напразно си ходила :(

Промивките са преди овулация. /това което са правили на теб/
Лекарството /"помпа"/ 2 дни след О.
Биопсия 5 дни след О.

Пиши ако си се свързала, какво ти казаха докторите.

п.п. недоразумението се е получило, че ти си отишла за 3-та промивка, която е трябвало много по-рано, не непосредствено преди биопсия.
Благодаря Тара, наистина се получи някакво недоразомение, защото едната промивка я прави д-р Персенска , другата д-р Шефкетова едната ми каза да си запиша час за следващата, а другата за третата, но се оказа, че трета изобщо няма да има :(, но както и да е сега няма да мога да отида на биопсията, ще говоря с докторите и ще се разбера какво да правя!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Мисля, че човек трябва да подреди преоритетите си при започване на процедури и лечения.
Знам Къди аз хода в клиниката не от вчера(вече две години и половина) имам две процедури инвитро и сега чакама да ме одобрят за втори път от фонда, но сега момента е такъв, че започнах нова работа и затова малко ми е напрагнато въпреки, че аз съм предупредила шефовете си за моите проблеми и, че ще ми се налага да отсъствам!Криво ми е, че така се получи, но това е положението! :balk_146: :balk_146:
Знам Къди аз хода в клиниката не от вчера(вече две години и половина) имам две процедури инвитро и сега чакама да ме одобрят за втори път от фонда, но сега момента е такъв, че започнах нова работа и затова малко ми е напрагнато въпреки, че аз съм предупредила шефовете си за моите проблеми и, че ще ми се налага да отсъствам!Криво ми е, че така се получи, но това е положението! :balk_146: :balk_146:

Не страдай, мила, просто се е получило недоразумение. В краен случай ще продължите следващия цикъл.
 :bighug:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Знам Къди аз хода в клиниката не от вчера(вече две години и половина) имам две процедури инвитро и сега чакама да ме одобрят за втори път от фонда, но сега момента е такъв, че започнах нова работа и затова малко ми е напрагнато въпреки, че аз съм предупредила шефовете си за моите проблеми и, че ще ми се налага да отсъствам!Криво ми е, че така се получи, но това е положението! :balk_146: :balk_146:

Не страдай, мила, просто се е получило недоразумение. В краен случай ще продължите следващия цикъл.
 :bighug:
:thankyousign: :bighug:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Успях да се свържа с д-р Персенска и се разбрахме другия цикъл да продължим и ми каза, че това не е проблем защото тези промивки не са напразно направени!Така че ще си запиша час за другия месец за 8 ден и така! :DНо за събота каза, че е късно за бипсията, явно трябва да е няколко дена след последната промивка!
Браво! Сега една усмивка и продължаваме с борбата  :D
здравейте момичета резултатът от биопсията ми е хубав така ми каза доктор персенска чаках този момент всеки ден притеснявах се че все немога да стигна до инвитро все нещто изниква остава да си взема заповедта  март и да си запиша час за да видим кога ще стартираме пожелавам на себе си и на всички смели момичета успешни процедури  :lol:
*
Цитат
здравейте момичета резултатът от биопсията ми е хубав

Късмет нататък :D

Аз тази сутрин съм на "помпа", работата се "закучи" :lol:,
сега  им паднах :D
благодаря тара пожелавам ти това да е последната помпа и след това хубав резултат успех :P