0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Утрогестана е прогестеронов препарат, който се изписва за поддържане на лутералната фаза.
http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=17&id=525&option=com_content&task=view
прочетете.
Ами така ми каза Перенска
Или може би аз така съм я разбрала.
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 15:08:10 pm от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Здравейте момичета. Аз съм с поликистоза и нямам овулация. За да ми направят биопсия започнах да пия от 2-ри ден на цикъла естрофем и от 14-ти добавиха и утрогестан. В понеделник ще ми е биопсията. Дано резултата е добър.
И аз вчера ходих, фукито не се е спукало -23 мм. Изписаха ми утрогестан сутрин и вечер по 2. Ще трябва да ги слагам в продължение на 7 дни - 2 дни след биопсията.
...В противен случай трябваше да отложим биопсията...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Биопсията ми мина. Резултата е ок. Пожелавам на всички добри резултати:)
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Здравейте, момичета аз на 08,02, съм на промивка след биопсия, доктора ми се обади и каза, че резултата бил добър, но ще ми направят въпреки това промивка заради някакви клетки, някой знае ли колко струват тези промивки, в клиника Малинов съм?
Правих една такава декември месец - беше 20 лв.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Здравейте, вчера ми се обадиха да ми кажат, че резултата от биопсията е добър и че не се налагат никакви промивки или лекарства. Сега незнам какво следва.

Успех на всички момичета, които чакат резултата си  :D


*
Цитат
Публикувана от: luce 
Здравейте, вчера ми се обадиха да ми кажат, че резултата от биопсията е добър и че не се налагат никакви промивки или лекарства. Сега незнам какво следва.

Успех на всички момичета, които чакат резултата си   
Следва процедура. Както сте се договорили с доктора, преди биопсията. Ако нямате уговорка, записвай час и действай. Успех!


*
благодаря mgstra, аз те следя "изкъсо" в темите и много ти стискам палци  :D Имам записан час за утре. Първоначалния план беше проследяване на ЕЦ и замразяване и затова съм си записала час.

Много успех и на теб, и надявам се, скоро да се похвалиш с хубави резултати  :D :D :D


*
Супер Luce, ето видя ли, че има какво да се прави :P
И аз ти стискам палци всичко да е наред утре и да не забравиш да кажеш какво се случва :D


*
здравейте момичета  :D,

Да споделя резултата от прегледа днес. Продължаваме със замразяване - дай боже. И сигурно ще се прави хистеро отново  :( - някаква сянка се виждала на лигавицата. Относно биопсията - нищо не е необходима да се прави. В неделя съм на преглед отново. За сега  - това е.  :) :) :)



!!?!?!?! каква сянка?!?!?!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
не знам точно, така ми казаха. Сигурно затова трябва да се направи хистерото


*
Може би е полипче, което трябва да махнат за по-сигурно.


*
mgstra, честно казано и аз се надявам да е това, че миналата година когато правих хистероскопия ми откриха аденомиоза. Половинката вчера ме "похвали", че съм добра носачка  :lol: с тези фоликули в момента. А пък аз отговорих, че сигурно от зор съм направила повече от един, но часът на истината ще настъпи скоро. Дано поне едно стане  :)

Да знаеш, че много те мисля и си стискам палци за теб  :D :D :D


*
Знам, знам :P, luce  ,
Аз нали трябва да повлека крак, та да ме следвате :lol:
А при мен също я имаше тая сянка и се усъмниха за полип, което си и излезе така. Направих хистероскопия, след нея биопсия и трансфер. Всичко това от м. декември до сега.
Продължавай да замразяваш и после един сполучлив трансфер.


*
mgstra  :bighug: :bighug: :bighug:, точно така, чакаме да повлечеш краче и ние след теб  :D На мен сигурно ще ми кажат за хистеро за другия месец. Явно искат да видят докторите дали ще излезе още едно ембрионче. Дано  :D  И аз като теб съм решила, когато ми ги върнат - връщам се бързо на работа. Този път, когато и да е той, няма да се търкалям по леглата вкъщи. Ако трябва да стане, ще стане. Аз все повече вярвам, че това е твоят опит  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:   


Момичета не спамете темата плс.
Момичета, колко дни след  като сте звъннали на телефона за резултати ви се обадиха?!? Аз чакам вече 6-ти ден....

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."