0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мира, и на мен ми се случи. Докато не ти протече ярка кръв, не се брои за мензис.
*
Мира, и при мен беше така.Някой път зацапването след биопсията спира след 2-3 дни,а друг път продължава до цикъл.
*
Благодаря за отговорите! Мече, зацапването след биопсията спря преди 2 дни. А сутринта си изкървих хубавичко - с ярка кръв.
Притесних се доста, защото никога при никакви обстоятелства не ми е идвало толкова рано.  Но ще трябва явно да минат няколко дни, за да се ориентирам в ситуацията.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



 Здравейте момичета! Ето че и аз се наредих на опашката за биопсия, без направен опит до сега.Имам един простичък въпрос, след евентуално възниквоне на нужда от промивки,"бомби" и прочие, те как се заплащат. Разбрах, че биопсията е 250, но за тях не намерих инфо. Благодаря ви предварително за разяснението. :)
*
Мирела,
Лекарството(помпа),което слагат 3 дни преди биопсията не се заплаща.За промивките нека другите да кажат,че аз съм имала само една и то беше през юни миналата година и не си спомням каква цена платих за нея.Върти ми се нещо около 30 лв за промивка,ама убий ме не мога да се сетя  :lol:
*
За промивките аз платих по 30 лв, но беше през лятото.
*
По 30 лева са - правих този месец. Само че понякога се налага да се правят промивки в 2-3 последователни дни.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Здравейте, много благодаря за бързите и компетенти отговори! Страхотни сте! Това което ме очаква ще разбера следващата седмица, но много ми помогнахте.Желая успех на всички нас! :D
*
По 30 лева са - правих този месец. Само че понякога се налага да се правят промивки в 2-3 последователни дни.
по какво определят дали се правят 2-3 промивки?
Питам тъй като не съм от СФ. Док каза след О. да му се обадя, ще правим промивка.След това кога се прави контрола на биобсията?
*
Роси,в зависимост от резултатът на предходната биопсия се определя лечението - дали ще са промивки и колко на брой или ще е лекарство,което се поставя 2 дни след овулацията.
Контролната биопсия се прави в същия цикъл след промивките или лекарството.
*
Да - точно така. Като се обадиш за резултата от биопсията на доктора -  той ще ти каже и какво ще правите. Резултатите от биопсиите вече излизат доста бързо - така че има време и за промивки и за всички процедури по-нататък. Контролната биопсия пак е на 5-ти ден след овулация.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
 Здравей Mira~mi66!Про4етох ти поста за притесненията ти относно по ранният цикъл след биопсия и ярката кръв. И при мене нещата протекоха то4но по същият на4ин. Питах док и той каза, 4е просто така се е полу4ило и няма нищо обезпокоително!
*
Благодаря, че споделяш това с мен. Наистина се притесних от този ранен цикъл, който отгоре на всичкото е страшно обилен. Според мен е в следствие на промивките и "помпата", но това си е лично мое мнение. При мен такива странни явления до сега е нямало.  :?
Но да се надяваме, че се отърваваме от неподходящите проблемни лигавици и ще се обзаведем с лигавица "S" класа.  :wink:
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Момичета, някоя да е правила хистероскопия и биопсия в един цикъл?... Притеснява ме факта, че трябвало да направя промивка, която ми отложиха от тази събота за следващата /хистерото ми беше на 16.02/ а ако се съди по фоликула.. то май биопсията ще изпревари промивката а.. трябвало първо промивка.. или аз нещо не съм разбрала...
*
Мирена,при мен след хистероскопия за премахване на септум имах назначени три промивки(1-та 6-7дни след хистерото),а биопсията в следващия цикъл.
Здравейте момичета!Аз имам три направени биопсии и ми предстои инвитро.Искам да попитам преди трансфер слагат ли "лепило"?
Здравейте момичета!Аз имам три направени биопсии и ми предстои инвитро.Искам да попитам преди трансфер слагат ли "лепило"?
не винаги - първия път ми сложиха, втория не
Здравейте и от мен.Имам един въпрос - как успяхте да се срещнете с док. за коментрар на биопсията, на мен ми се обадиха от клиниката и ми отказаха "предвидливо" записания час за коментар.Предлагат вариант за след две седмици....аз до тогава ще умра от притеснение, пък и пропускам цикъл. Как според вас трябва да постъпя? :(
*
Мирела,единият вариант е да приемеш часа за след 2 седмици,а другият е да се обадиш на д-р Стаменов или д-р Персенска и да коментирате резултатите по телефона.
Ако си от София най-добре отиди на място в клиниката.

 
Блягодря за бързия отговор, Мече. Така мисля да направя. Отивам в клиниката и се нареждам да чакам....за отговор  :BangHead: