0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #20 -: Юни 02, 2009, 00:44:23 am »
Нинка, така хубаво беше описала животинския свят в твоето село, че ти завидях искрено и от сърце!  :D  Имате ли хотел там и приемате ли гости срещу заплащане, естествено?!  :D

O, натюрлих, имаме къща там. Заповядайте :) без бецален разбира се!  :lol:
Детето ще бъде глюклих  :lol:
Разгледай за Шипково, де! Има и хотели, ако доведеш цяла сюрия иностранци :), изобщо тази част на троянския балкан е фантастична, а колко много развлечения има - ехйееееей, не ти трябва море. Има курорти с басейни, музеи, манастира, минерални извори и свеж планински въздух!
Има прекрасни села за разглеждане и Троян е много красиво и китно градче!

Вилкомен, бите  :wink:

Пожелавам здраве на всички.

*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #21 -: Юни 02, 2009, 01:35:15 am »
Честит празник на всички деца!! Да са  много здрави.

Ние имахме лек инцидент.Момичета внимавайте ако някое от децата има навика да скача по леглата.Моята дъщеря скачайки така преди няколко дена се приземи върху рамката на леглото.Съответно последва кървене от влагалището и неистов рев.Как сме стигнали до моята АГ не помня почти.Прегледаха я на стола.Има кръвонасядания,но нищо друго.Удара е паднал повечето върху вътрешната част на крака и това е спасило от по голяма беля.Сега правя промивки с лайка.Та внимавайте със скачането по леглата.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #22 -: Юни 02, 2009, 02:13:18 am »
Лека и спорна седмица на всички!

Честит празник на децата в края на деня :).
Да са ни здрави и щастливи.

Ния, много неприятен инцедент, милото детенце и майка му. Пожелавам ви бързо да забравите за него и да не се повтарят подобни неща.

Момичета, по повод заформилата се идея за ДГ Зачатие, В кръга на майтапа, не се заяждам. :D :D :D. Ама както е тръгнало, давайте като няма достатъчно добри заведения достойни  за нашите  деца, да продължим начинанието и с осигуряване на понататъчното образувание на отрочетата / да им направим училище и университет. Щото и дотам като стигнат, пак ще има забележки и няма да са на нивото на децата ни съотвтните учреждения :D :D :DИмах такъв случай. Навремето в София работех в една семейна фирма. Щерката изкарала 1ви клас в държавното училище, не му харесало на детето нещо и мама и беше направила частно училище. Свети Иван Рилски се казва, някой може и да го е чувал.
Та така де.... и ние, да се погрижим за спесиалното образувание и изисквания на нашите деца :)

Поздрави

Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #23 -: Юни 02, 2009, 02:16:04 am »
еи че съм патка заспала :D написала съм образУвание вместо образОвание, ама нали спя и пиша :D

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #24 -: Юни 02, 2009, 02:21:45 am »
Честит празник на всички малки, големи и още по-големи деца!
Бъдете здрави и само хубави моменти!

Ния, ужасно е това, миналата седмица комшийчето идва у нас да играе със Стеф и я научи да скача по леглото, та сега й е любимо занимание. Ох, никак не върви да не я събирам с деца, но пък тя постоянно повтаря онова, което по-големите правят. Малките деца бута и не иска да си играе с тях, нали е кака. Ако стои вкъщи пък не мога да я овардя от компютъра, или "каля мотолята" или в ютуб гледа клипчета. Абе почват се големите терзания при нас.  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #25 -: Юни 02, 2009, 10:56:18 am »
Ния, сърцето ми се сви като прочето написаното. Представям си какъв шок си изживяла, добре че ви е сполетяло по-малкото зло!
Албена, идеята за детска градина е повече плод на невъзможността да додрапаме до място в такова заведение, не на недоволство. Виж, университета може да го смениш когато и както си поискаш. Всичко зависи от знания и желание, а не от някакви съмнителни критерии. Желание има, ама шанс нулев!
Мише, пожелавам и вие да си изкарате стрхотно на Ставрос, щом има много ентусиасти забавачи, дори и да им омръзва, ще се редуват и ти ще си починеш поне малко ;)
*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #26 -: Юни 02, 2009, 12:55:09 pm »
Стефи, не се връзвай, винаги ще има доволни и недоволни. Важното е че всичко е за по-добро развитие на децата.
Нийче, съжалявам за малката, добре че е излезнал малкия дявол и не е нещо по-сериозно, милото  :(
Ние вчера пък бяхме на Бейби крос - състезание по пълзене. Голям купон беше. Една тълпа щъкащи бебешоци, изпълни ми се сърцето.
*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #27 -: Юни 02, 2009, 13:34:39 pm »
Успешен ДРЗ!
На всички които го правят реален  :balk_81:

На подготвящите се за летуване пожелавам весела почивка!
Мими, вие нямате ли красиран участник в бейбикроса? :lol:

*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #28 -: Юни 02, 2009, 13:39:11 pm »
Дани стигна до финала, ама му хареса повече да тропа по оземята с ръце и да пълзи към рекламното платно, не към мен  :lol: Преди това ги пуснаха един срещу друг.
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #29 -: Юни 02, 2009, 14:43:17 pm »
Здрава, слънчева и успешна седмица на всички от нас!
Снощи вкъщи мина трето торнадо от деца и гости.  :lol: Голяма веселба беше. Отиде с много мрънкане в яслата. Имаме си колело с "баджажник", люлка и пързалка Пилсан.
Да почерпя за здравето на порасналото ми момиче


Преди около 3 седмици и Дани претърпя нещо подобно на Ели. Падна от стола, като уцели пак същото място. Нямаше кръв, но за сметка на това се е цепнала малко :? Когато я водих за вулвовагинита, педката каза, че тази ципа била малко по-голяма и трябвало да я водя на АГ, за да я коригира. Е, вече не се налага.  :?
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 14:46:57 pm от новалекса »
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #30 -: Юни 02, 2009, 17:38:23 pm »
новалекса, много ти е хубав новия аватар! Да е жива и здрава рожденичката, много щастлива и още по-послушна!

Ния, ужасна работа, настръхнах, Господ да ги пази да няма повече подобни инциденти.

Хубава и весела седмичка на всички!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #31 -: Юни 02, 2009, 17:54:54 pm »
Ния, настръхнах, дано Ели се оправи бързо!

Новалекса, да ти е жива и здрава рожденничката и много да те слуша! Добре, че и при вас инцидента не е бил сериозен и Дани е добре...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #32 -: Юни 02, 2009, 19:33:05 pm »
Ния,  :? съжалявам за случилото се...
Да нагушкаш Ели от мен...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #33 -: Юни 03, 2009, 18:01:28 pm »
Ния,съжалявам за тази ужасна случка,дано нямате повече премеждия!
И Жорко много обича да скача по леглата,а също и върху холната маса- направо ми призлява като го видя там.

новалекса,да ти е жива и здрава порасналата принцеса.

Жорко вече е записан в 88 ОДЗ ,сега ще свикваме с мисълта.Една приятелка много ми похвали градина- и двете и деца бяха там.Дано и ние сме доволни и детето да е добре.
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 18:03:45 pm от z22 »
<br />
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #34 -: Юни 03, 2009, 18:09:24 pm »
аничка, спираме с идеята за ДГ-Зачатие, че ме обвиняват, че уронвам авторитета на сдружението :wink:

абе, аз отсъствах известно време от форума, но прочетох последната седмична и направо се удивлявам от уникално неадекватните изказвания на Тамара. уникална е тази жена 8O
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #35 -: Юни 04, 2009, 00:11:23 am »
абе, аз отсъствах известно време от форума, но прочетох последната седмична и направо се удивлявам от уникално неадекватните изказвания на Тамара. уникална е тази жена 8O
Кат подхвана темата - мда, така си е.
Не исках да коментирам мнението й, защото си имам в момента по-сериозни проблеми в реалния живот, и хич не ми е да се занимавам с Тамара. Още повече , че аз не съм член на Сдружението.  Но тя може да спи спокойно -може да се измисли механизъм, по който да няма ощетени членове на Зачатие в смисъл да се спонсорира с техния членски внос, което е меко казано смешно,  частна ДГ на друга част от членовете. Ако наистина има воля за идеята на ДГ - мога да помагам.
*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #36 -: Юни 04, 2009, 00:27:46 am »
лейди, повярвай ми нямам воля, имах воля за много много неща, влагам лични средства и време за хора които не познавам, но знам през какво минават. но честно, нямам никакво, ама никакво желание да нося още хора на гърба си. ДГ си беше чиста шега от моя страна. ако някога реша да правя нещо такова то ще е мое и за мен, надявам се ме разбираш. всяко търпение и безкористност си имат граници, колкото и да съм дебелокожа и на мен ми действат такива "умни" изказвания.
явно никога няма да свикна с тази черта на българина "дайте да дадем, или направим", ама ако може някой друг да го направи, а ние да аплодираме отстрани и да леем мозък.
може би затова съм безкрайно горда, че познавам шепата хора които са извън тази максима и благодарение на които нещата в Зачатие стигнаха до тук. понякога само това ме връща в редиците.
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #37 -: Юни 04, 2009, 03:17:54 am »
момичета, според мен Тамара не е съвсем с правилно мозъкофункциониране  :D. Излезе от ония дълги немски думи. :D
Не й обръщайте внимание. Момичето не е виновно......
Ама как има време и желание да ръси бисерите си, е друг въпрос....

*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #38 -: Юни 04, 2009, 09:13:00 am »
Да се запиша и аз в новата седмичка преди да свърши с една питанка.
Стягаме се за море началото на другя месец, та съм се зачудила бански за бебета има ли? Или само по памперс? Нещо ми е притеснено да я пусна по голо дупе. Другия момент който още не съм си изяснила е с банята как ще се получат нещата, че място в колата да носим и корито няма. Май ще е по бързата процедура под душа.

*
Re: Първа юнска седмица 01-07.06.2009г.
« Отговор #39 -: Юни 04, 2009, 09:19:03 am »
всяко търпение и безкористност си имат граници, колкото и да съм дебелокожа и на мен ми действат такива "умни" изказвания.
Много ви обичам, вас дебелокожите! Пускай си го покрай ушите, друго спасение няма!

явно никога няма да свикна с тази черта на българина "дайте да дадем, или направим", ама ако може някой друг да го направи, а ние да аплодираме отстрани и да леем мозък.
И не само да леят мозък ами и да недоволстват, още по-лошо обиждат. Ама ти не свикна ли за 5 години, че тва е положението? Приемаш, че не си струва за 5 човека да обръщаш гръб на 20 000 (registered users) - и толкоз!

И специално да допълня за Тамара - може да се направи това, прочети устава добре, просто не може да се разпределя печалба и приходите могат да се използват само с общественополезна цел.  А какво по-хубаво от това приходите от такова начинание да подпомагат лечението на семейства, които все още се борят за детенце! Друг е въпросът, че това е допълнителен ангажимент и много работа, с която едва ли някой ще се заеме, 99% съм сигурна.

Ох, веднъж да мине тази седмица и пускам следващата седмична тема  :)
« Последна редакция: Юни 04, 2009, 09:47:22 am от cygnus »