0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #20 -: Май 21, 2009, 18:07:08 pm »
:-) три цигари за днес (до сега) и три оплодени (от четири извадени) :egg:
Ще стане непушач от мене - особено сега като забременея и заповръщам  :balk_600:
Браво sixsens ти си за пример! Дано повече момичета се похвалят с такива резултати в борбата с  :smokin2:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #21 -: Май 21, 2009, 21:52:48 pm »
Браво sixsens  и harmony !! Вие сте направо СУПЕР :D!
harmony , браво и за яйчицата миличка, успех и на следващата процедура  :D

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #22 -: Май 22, 2009, 01:05:42 am »
Ще стане непушач от мене - особено сега като забременея и заповръщам  :balk_600:
Точно така!Защото ти ще забременееш!Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #23 -: Май 22, 2009, 01:49:31 am »
аз реших на нова година, че е крайно време да ги спирам и съм горда със себе си , че успях. пожелавам на всички бързо справяне с проблема и леко отказване без повторно пристрастяване. много е важна волята.  :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #24 -: Май 25, 2009, 00:41:25 am »
Ето ме пак на отчет: до 5 цигари дневно!  :ywoohoo:  Много ми се искаше след трансфера да не пуша въобще, но ето че не става така лесно  :oops:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #25 -: Май 25, 2009, 12:46:00 pm »
Ето ме пак на отчет: до 5 цигари дневно!  :ywoohoo:  Много ми се искаше след трансфера да не пуша въобще, но ето че не става така лесно  :oops:

И това е нещо  :balk_46: и в никакъв случай не ги увеличавай  :balk_77:
Дано скоро имаш повод да ги спреш и тези 5  :balk_69: :crossfingers:

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #26 -: Май 25, 2009, 20:51:18 pm »
Ето ме пак на отчет: до 5 цигари дневно!  :ywoohoo:  Много ми се искаше след трансфера да не пуша въобще, но ето че не става така лесно  :oops:
Браво на теб, много по-добре е от 40, нали? :DСъвсем скоро ще ти се наложи да ги спреш нацяло, ще видиш!Стискам палци за това! :crossfingers: :bighug:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #27 -: Май 26, 2009, 00:49:45 am »
Винаги като ги спра и после пак ги пропуша,се чудя изобщо защо ли ги спирам, като толкова много обичам да пууууша...
И аз съм така. :lol:
 Сега отново ще се опитвам да ги спра.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #28 -: Май 26, 2009, 13:22:30 pm »
Здравейте,момичета и аз се включвам в този отбор!От седем години пуша по около кутия,но от вчера реших и не съм запалила.За стимул си отделих един буркан,в който всяка сутрин да си слагам по 3 лв. и в края на всяка седмица ще си купувам по нещо.Стискам палци на всички ни и никакво предаване! :bighug:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #29 -: Май 26, 2009, 15:22:55 pm »
Здравейте,момичета и аз се включвам в този отбор!От седем години пуша по около кутия,но от вчера реших и не съм запалила.За стимул си отделих един буркан,в който всяка сутрин да си слагам по 3 лв. и в края на всяка седмица ще си купувам по нещо.Стискам палци на всички ни и никакво предаване! :bighug:
Браво на теб!Само така!Успех ти желая, дано се пребориш с гадните цигари!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #30 -: Май 26, 2009, 15:45:42 pm »
Дано скоро имаш повод да ги спреш и тези 5  :balk_69: :crossfingers:

Съвсем скоро ще ти се наложи да ги спреш нацяло, ще видиш!Стискам палци за това! :crossfingers: :bighug:
Благодаря Ви момичета! Дано! Дано! Дано!
Браво mitoshka  :balk_47: Всяка седмица ще има  :balk_115:
fatalwoman до скоро и аз споделях това мнение, но напоследък нещо ми писна тая цялата работа - та ги спирам окончателно! Освен това вече забраних да се пуши вкъщи и така малко помогнах на нещата. Вкъщи вече мирише на хубаво!  :cool:
Мисля, че книгата също ми помогна :-) Успех в бробата! osi_9


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #31 -: Май 27, 2009, 13:02:39 pm »
mitoshka , браво и на теб, мила!!! Само така! Ще видиш колко неща ще си купиш сега и колко добре ще се чувстваш!!!  :D :D :D
harmony , браво,миличка че сте спряли да пушите в къщи!!! Абе сигурна бях че ще излезе непушач от теб  :lol: :lol: :lol:

*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #32 -: Юни 09, 2009, 11:04:27 am »
Хайде! Край и от мен на цигарите! Туко що, както се казва в книгата "Не пуша вече" - "..., независимо дали ти харесва или не, ти токущо изпуши последната си цигара!".
На мен тази книга ми помогна много преди години. Не пуших почти 2 г.  :lol:
Най-важното според мен е, отново цитирам: "няма понятие само една единствена цигара" и "не позволявайте отново да попаднете в капана", както аз направих!
Успех на всички! Хубав Слънчев Ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #33 -: Юни 09, 2009, 13:17:50 pm »
Нека и аз да се запиша. От вчера с приятеля ми се пробваме да спрем ГАДНИТЕ ЦИГАРИ. Дано да успеем! Възхищавам се на всички, които са успели в борбата!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #34 -: Юни 09, 2009, 14:40:09 pm »
Хайде! Край и от мен на цигарите! Туко що, както се казва в книгата "Не пуша вече" - "..., независимо дали ти харесва или не, ти токущо изпуши последната си цигара!".
На мен тази книга ми помогна много преди години. Не пуших почти 2 г.  :lol:
Най-важното според мен е, отново цитирам: "няма понятие само една единствена цигара" и "не позволявайте отново да попаднете в капана", както аз направих!
Успех на всички! Хубав Слънчев Ден!

Успех, Анмар, и да се отчиташ как се справяш  :wink:

bo_dim , успех и на вас! Като си силно мотивирана е по-лесно  :)

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #35 -: Юни 09, 2009, 14:43:38 pm »
Анмар браво и от мен! Много силна воля ти пожелавам за да не щракне както казваш сама капана отново!!! Пък и може така по-лесно да поканиш бебо да ти дойде на гости!!! :bighug: :goodluck:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #36 -: Юни 09, 2009, 22:16:49 pm »
Мога само да споделя как съпругът ми отказва цигарите- пуши електронна цигара с филтър без никотин.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #37 -: Юни 09, 2009, 22:39:00 pm »
bo_dim, anmar Браво! :balk_47:
Аз да си призная малко се изпуснах от контрол  :oops: попуших, бирички си пийнах...и така до днес! Сега седя без пукната цигара и се чудя с какво да се разсейвам. The man също се инати заедно с мен - та и той няма цигари...вече проверих и запасите, и тайните залежи... osi_15, няма нито една цигара в къщата ми. Ще търпя!
НО: най-важното е че мъжът най-сетне осъзна необходимостта от спешно отказване на цигарите.  :rockon:
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #38 -: Юни 10, 2009, 12:04:16 pm »
супер harmony! Много е важно човека до теб да те подкрепя и в случая да се откаже заедно с теб (особено ако ти е слаб ангела, като на мен). Лошото е, че навика е ужасен и мнооого ми се пуши, но НЯМА! Стискам палци на всички отказващи и на Анмар  :crossfingers:
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #39 -: Юни 10, 2009, 12:54:51 pm »
Така е много е лошо,когато всички около тебе пушат сладко,сладко..
Аз успях също да се преборя да не се пуши у дома и съм мноого доволна от себе си,а и 3 месеца пълно въздържание си е.. :cheerleader: :) :)
Успех на всички в борбата с гадните цигари! osi_9