0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #900 -: Октомври 30, 2009, 16:02:40 pm »
2202 номер си получи обаждането за одобрение.На 05.11 ще си вземе заповедта
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #901 -: Октомври 30, 2009, 17:48:08 pm »
Честито на всички момичета за дългоочакваната вест :balk_46:
От тук нататък стискам  :crossfingers: за  :bfp1: :bighug
какво стана с Док.Симеонова .?Ади чакам вестииииииииииииииииии :bighug:
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #902 -: Ноември 02, 2009, 14:10:43 pm »
Здравейте момичета!
Днес се обадили на номер 2278  :D, прочетох го в bgmama  преди малко :cheerleader:

Заработиха на бързи обороти, не си играят :balk_46:
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 15:08:10 pm от melisa_82 »
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #903 -: Ноември 02, 2009, 16:08:43 pm »
Мелиса, къде точно в бг мамма го гледаш? Дано наистина да наваксат с разглеждането и заповедите.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #904 -: Ноември 02, 2009, 16:27:00 pm »
инвитро от фонда
Това е темата, в която е писало момичето :D
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #905 -: Ноември 04, 2009, 00:26:44 am »
Успех на всички !
След заповедите,чакаме и прекрасните новини за бебчета !
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #906 -: Ноември 04, 2009, 10:48:35 am »
Хм, тази седмица голямо мълчаяние настана :( Тъкмо беше тръгнало добре миналата седмица и вече си правех сметки, че наближава и нашия ред.... Нокой ли няма обаждане? :(
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #907 -: Ноември 04, 2009, 23:58:52 pm »
Един въпрос... Колко време след като двойката е одобрена се получава заповедта?

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #908 -: Ноември 05, 2009, 08:14:13 am »
Момичета,на кой телефон се обаждате за да проверите дали всичко е наред с документите?И след колко време след като ги дадете ви казват номера?
 И още нещо,ако има нещо което не покрива изискванията на фонда от вашите документи,пак ли ви дават номер,или той се дава само и единствено ако всичко е наред и в рамките на изискванията?
 Извинете ме за многото въпроси,дано има някой да ми отговори,за което благодаря предварително  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #909 -: Ноември 05, 2009, 08:19:07 am »
Исе, аз моите ги пуснах по куриер, като отбелязах, че искам да ми вземат и вх. №, за което си и доплатих, дее :D. А и от фонда ми звъннаха на следващият ден около 15ч. да ми кажат номера. Тел на който звъня е 02/8953146
Успех!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #910 -: Ноември 05, 2009, 08:29:14 am »
след като ти се обадят ,че заповедта ти  е готова ти казват кога да ходиш да си я вземеш 2-3 дни успех
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #911 -: Ноември 05, 2009, 11:05:55 am »
Момичета,на кой телефон се обаждате за да проверите дали всичко е наред с документите?И след колко време след като ги дадете ви казват номера?
 И още нещо,ако има нещо което не покрива изискванията на фонда от вашите документи,пак ли ви дават номер,или той се дава само и единствено ако всичко е наред и в рамките на изискванията?
 Извинете ме за многото въпроси,дано има някой да ми отговори,за което благодаря предварително  :)

    Когато подаваш документи не ти ги разглеждат,т.е.жените които приемат документите и дават номерчето,не гледат кой отговаря и кой не/е хвърлят един поглед дали навсякъде са попълнени декларациите/,но дали има смисъл да се подават,ако не отговарят на изискванията?!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #912 -: Ноември 05, 2009, 11:23:23 am »
Преди малко разговарях с Фонда, жената беше много мила и сподели, че тази седмица не е имало заседание. Ориентировачно ми каза, че са разгледани молбите до около 2300.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #913 -: Ноември 05, 2009, 11:28:57 am »
При мен е спорен момент, това дали отговарям или не,док.казват че хем да хем не и затова ги пуснах пък каквото стане .Благодаря за отговорите  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #914 -: Ноември 05, 2009, 11:30:44 am »
Това не е вярно!
Искам да вдъхна кураж на чакащите момичета, защото ние сме 2530 и на 28.10 звънях да питам д-р Лалев каза, че молбата е разгледане и да чакаме обаждане за заповед, т.е. поне до нашия номер са разгледани, А има и момичета, които също звъняха след мен и те са около 2400-2500 номер и на тях им е казал същото. Жените ми се струва дават информация за номерата със заповеди :D
Така че момичета доста напред са с разглеждането на молбите :bighug:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #915 -: Ноември 05, 2009, 11:47:25 am »
Това не е вярно!
Искам да вдъхна кураж на чакащите момичета, защото ние сме 2530 и на 28.10 звънях да питам д-р Лалев каза, че молбата е разгледане и да чакаме обаждане за заповед, т.е. поне до нашия номер са разгледани, А има и момичета, които също звъняха след мен и те са около 2400-2500 номер и на тях им е казал същото. Жените ми се струва дават информация за номерата със заповеди :D
Така че момичета доста напред са с разглеждането на молбите :bighug:
Мелиса, това е много обнадеждаваща новина.  :)

Би ли написала на кой телефон отговаря д-р Лалев!?

« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 11:49:51 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #916 -: Ноември 05, 2009, 11:54:21 am »
И аз така си мисля,или по-скоро се надявам,че до 2300 са пристигнали вече заповедите и ги раздават.И дано разгледаните молби са повече от 2500 :balk_602:
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #917 -: Ноември 05, 2009, 12:02:19 pm »
02/895 31 37  -д-р Лалев отговаря на този телефон :D
Много се радвам, че Ви правя щастливи с тази новина, но факт :bighug:
Ние сме 2530 и сме одобрени :cheerleader:. Сега чакаме само заповед :D
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #918 -: Ноември 05, 2009, 12:55:01 pm »
А ние чакаме да кажеш,че са ти се обадили да ходиш да си я вземеш :balk_48:И една молба още от сега,ще попиташ ли,като отидеш,до кой номер са ги разгледали/т.е.за времето през което вашите заповеди са писани,би трябвало други молби да са разглеждани/?
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #919 -: Ноември 05, 2009, 19:14:00 pm »
Момичета,на кой телефон се обаждате за да проверите дали всичко е наред с документите?И след колко време след като ги дадете ви казват номера?
 И още нещо,ако има нещо което не покрива изискванията на фонда от вашите документи,пак ли ви дават номер,или той се дава само и единствено ако всичко е наред и в рамките на изискванията?
 Извинете ме за многото въпроси,дано има някой да ми отговори,за което благодаря предварително  :)



Здравей Маймунке  :wink:,
при мен нещата протекоха така: Пратих документите по Еконт с обратна разписка /на нея пишат номера/; На другият ден след обяд трябваше да получа обратната разписка, но нямах търпение и се обадих сама на тел.02/8953146 и една любезна дама ми каза кой е вх.№; при приема на мен не ми каза да има проблем с документите, но от КИРМ ми казаха, че ако има проблем от Фонда се обаждат на клиниката за допълнителни изследвания или нещо друго, а за получаване на Заповедта се обаждат лично на кандидатстващия.
Дано да ти давам наистина достоверна информация, но това е моят скромен опит. Успех
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!